Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Andreaa napisał:

Nie boj sie. Bedzie dobrze :-)

Najpierw niech srodkiem znieczulajacym posmaruje ci dziaslo. Jak bedzie robic zastrzyk,nie bedziesz nic czul. 10 min. po zastrzyku wszystko tak zdretwieje,ze mozesz przy otwartej buzi nawet sie zdrzemnac :-)

Dodalam ci otuchy????

Oj tak zwłaszcza że to nie ja teraz idę do dentysty

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Dzien dobry:d Glowa mnie boli, czyli korzysc odniose, albo i nie, bo zaraz po tabsa siegne. Zaczal proszyc snieg i ciusnienie pewnie poszlo:(

Ale co tam, milego dnia:d

Dobra głowa boli długo i monotonnie Skoro boli znaczy się ze jest dobra jeszcze:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, 1bozka napisał:

A na dodatek te czynności wykonuje piękna pani stomatolog, więc nie rozumiem @Grzegorz Bsi:szydera:ę boisz

Nie zapominaj , że @Grzegorz Bma szczęście do przystojnych panów stomatologów ....ale co tam ....ważne , że się podoba ...chłopom też :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, 1bozka napisał:

A na dodatek te czynności wykonuje piękna pani stomatolog, więc nie rozumiem @Grzegorz Bsi:szydera:ę boisz

Przepiekna pani stomatolog. Delikatna,mowiaca cieplym glosem wszystko co bedzie przy zebach robic. Po glowie poglascze ,uspokoi  ,slinotok obetrze miekkim wacikiem.

A takie wogole sa??????????  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry:d Glowa mnie boli, czyli korzysc odniose, albo i nie, bo zaraz po tabsa siegne. Zaczal proszyc snieg i ciusnienie pewnie poszlo:(

Ale co tam, milego dnia:d

 Dzisiaj czuje sie dobrze,wiec daj mi troche tego twojego bolu. Nie badz egoistka. Jak cos boli,to czlowiek wie,ze zyje ;);) 

Bolami tez sie trzeba dzielic :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam pauzę do 13-tej ...aż . Rozczuliła mnie wpadająca jak bomba do domu Elka z okrzykiem " pauseeee ! " ...ale za szybko mnie rozczuliła . Ona nie przybyła tutaj z miłości i troski o mnie , bo niedługo ma zawitać jakaś pani , żeby pogadać , sprawdzić ....musi o sztufę starają się wyższą . To nie moja brocha , niech się starają ... czy nie...  ważne , że już pauzę macham . Chwilę odpocznę po duszowaniu doktora i potem wezmę się za siebie , żeby doprowadzić się do jakiegoś , ludzkiego wyglądu . Po paskudnej , męczącej nocy strasznie niekorzystnie wyglądam ...jeszcze gorzej niż zazwyczaj :szydera:....Elka jak zwykle kąpana w gorącej wodzie poinformowała tatusia , że jego auteczko stojące przed domem musi być sprzedane , bo koszta jakiejś naprawy przewyższą jego wartość . Doktor już popłakuje a nadgorliwa córeczka poinformowała mnie , że dzisiejsza noc też może być przesrana , bo  autko to wielka , doktorowa miłość jest .... I już pomału " zacieszam " na dzisiejszą noc >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Andreaa napisał:

 Dzisiaj czuje sie dobrze,wiec daj mi troche tego twojego bolu. Nie badz egoistka. Jak cos boli,to czlowiek wie,ze zyje ;);) 

Bolami tez sie trzeba dzielic :-)

Z Ciebie naprawde wielka altruistka:dBylam na swiezym powietrzu i juz bol przechodzi. Niech lepiej idzie tam, skad przyszedl:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Już mam pauzę do 13-tej ...aż . Rozczuliła mnie wpadająca jak bomba do domu Elka z okrzykiem " pauseeee ! " ...ale za szybko mnie rozczuliła . Ona nie przybyła tutaj z miłości i troski o mnie , bo niedługo ma zawitać jakaś pani , żeby pogadać , sprawdzić ....musi o sztufę starają się wyższą . To nie moja brocha , niech się starają ... czy nie...  ważne , że już pauzę macham . Chwilę odpocznę po duszowaniu doktora i potem wezmę się za siebie , żeby doprowadzić się do jakiegoś , ludzkiego wyglądu . Po paskudnej , męczącej nocy strasznie niekorzystnie wyglądam ...jeszcze gorzej niż zazwyczaj :szydera:....Elka jak zwykle kąpana w gorącej wodzie poinformowała tatusia , że jego auteczko stojące przed domem musi być sprzedane , bo koszta jakiejś naprawy przewyższą jego wartość . Doktor już popłakuje a nadgorliwa córeczka poinformowała mnie , że dzisiejsza noc też może być przesrana , bo  autko to wielka , doktorowa miłość jest .... I już pomału " zacieszam " na dzisiejszą noc >:(

Ja się tak zastanawiam tylko, czy ona normalna jest?, jak można starszej osobie, widząc jak przeżywa wszystko, fundowac co chwilę takie stresy, no ręce i nie tylko opadają :kopara:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

@Baśka powtarzająca się Ja mam wrażenie, że ta" niemiecka betoniarka " zaciesza na okoliczność tej nocy... Ale jak wiesz wszędzie są ludzie i klamki, nietylko w Niemcowni. 

No... betoniarka i nic nie zrobisz oprócz odwrotu i wypadówy . Z koniem kopać się nie mam zamiaru ....Rozbawiła mnie wieczorem moja zmienniczka , która była tutaj pierwsza i nie chce wracać . Próbowała mnie nakręcić , żebym już teraz wyrzygała Elce co jej (B. ) i mnie nie pasi ... Zapytałam , czemu tego nie uczyniła przed moim przybyciem " przedświątecznym " ...przecież mogła ...Ano nie mogła , bo ma z cienki język ....kuźwa ...o pierdołach opowiadać jakoś ten cienki język nie przeszkadzał :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Andreaa napisał:

Przepiekna pani stomatolog. Delikatna,mowiaca cieplym glosem wszystko co bedzie przy zebach robic. Po glowie poglascze ,uspokoi  ,slinotok obetrze miekkim wacikiem.

A takie wogole sa??????????  

Nie wiem... ja chodzę do pana stomatologa:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Powinna Ci płacić za te wstawanie nocne,łaski Elka nie robi.

Ona płaci " ryczałtem " . Daj spokój ..nie mam zamiaru szarpać sobie nerw i tłumaczyć za każdym razem , że każde dodatkowe ( 1 gratis...w umowie :szydera:) wstawanie kosztuje 5 e ...to też prawie darmocha ...ale rozmawiałyśmy już nie raz ..nie dziesięć , że jak policzyć 3 dodatkowe wstawania , skoro one są w ciągu np. 2 godzin wyrwanych ze snu ? ...No i ona se leci tym ryczałtem ( 100/miesiąc ) i niech se tak leci nadal ...już mi to zwyczajnie lotto :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...