Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Czyżbyś również miała słabą silną wolę :d ? Co kupiłaś , pochwal się.

Daj spokój :D!

Za tydzień nosa za drzwi nie wyściubię, będę robić porządki w szafie ;).

Kupiłam torebkę (nie wszystkim się przyznam, bo mnie śmiechem zabiją) i takie cóś a ła kurtko-wdzianko w kolorze pięknej butelkowej zieleni. Od dawna chorowałam na coś w tym kolorze :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, salazar napisał:

Daj spokój :D!

Za tydzień nosa za drzwi nie wyściubię, będę robić porządki w szafie ;).

Kupiłam torebkę (nie wszystkim się przyznam, bo mnie śmiechem zabiją) i takie cóś a ła kurtko-wdzianko w kolorze pięknej butelkowej zieleni. Od dawna chorowałam na coś w tym kolorze :D

Zdjątko daj tych dóbr.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dodzisława napisał:

U Niemców to typowe. Podają ceny w cały świat :d, z kierunkiem na dobro własne . Juz nie jeden raz się o tym przekonałam, dlatego zawsze dokładnie czytam co najmniej 2 razy :d , a czasami to sie jeszcze dopytuję , zeby potem przy kasie zonka nie było :d . Ale za to jak to brzmi cudownie, że to dwie rzeczy są  a nie jedna. To, że jedna bez drugiej nie istnieje jakby, to juz sprawa marginalna :d . Cwajtajlige set ;) to zawsze i wszędzie w De, jest dwuczesciowy komplet :d sztuk jeden :d . Wspomnę tutaj mój zakup lampy, kiedy to konstrukcja i abażur były zapakowane w odrębne pudełka. Pytam kobity, czy to jest cena za całość, kobita rzecze ,,JA, NATURLICH" Udaję się zatem do kasy , ze szczesciem zdobywcy w oczach i kasjerka wręcza mi kwitancje na kwotę 2 razy większą niż powinna. Pytam zatem grzecznie, o co kamman? No to ona po kierownika, ja do kierownika, że cena zawyzona i takie tam. Kierownik rację mi przyznał i dokonał zwrotu nadpłaty rencamy :d  onej kasjerki. Trzeba być czujnym jak owsik w tych niemieckich sklepach :d .

Z tą lampą , to moja siostra już się tak nacięła . Nawet byłam świadkiem tego :haha: ale , że obie wtedy cienko śpiewałyśmy po niemiecku , to zapłaciła i jeszcze danke schoen powiedziała :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, violka napisał:

Z tą lampą , to moja siostra już się tak nacięła . Nawet byłam świadkiem tego :haha: ale , że obie wtedy cienko śpiewałyśmy po niemiecku , to zapłaciła i jeszcze danke schoen powiedziała :szydera:

Ja spiewam lekko półśrednio :d , ale juz mnie Niemce rozumu przy zakupach nauczyli, oj nauczyli. Na poczcie też. Kurła , wstydu trza nie mieć, żeby rąbnąć petenta, czyli mnie, na 4 ojro, no wstydu trzeba nie mieć. Niemce nie mają.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sracze nie kacze ...Przecież ja cały czas o gumie do żucia .Że Tobie wszystko musi kojarzyć się z jednym .Też coś ! xd

No ja też o gumie.... myślę do żucia 

Idę coś pożytecznego zrobić, a mianowicie odzieje szlafrok i zejdę do piwnicy, idziesz na jednego? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...