Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Michasia 1959 napisał:

Dobrej nocy wszystkim życzę.Busa mamy i jutro wyjazd a co będzie to w rękach mojego patrona,Do trzech razy sztuka, czwartej juz nie będzie.Nawet nie wiem czy tam jest internet.trzymajcie sie wszyscy i mam nadzieję do napisania

1863502570_podrkaczki.jpg.0ec028390983f0978525936f773b1b8b.jpg @Michasia 1959 i trzymam kciukasy :cmok:Będzie dobrze :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

dzień dobry. pierwszy raz od dawna wyspałem się O.o dziwne uczucie. tak generalnie chce się żyć i mam dobry humor... O.o może jednak sen jest ważny?... miłego dnia :cześć3:

Już po 48 godzinach bez snu może dojść występują niepokojące symptomy, różne bóle, majaki itp... Ale za to nie żryć można zdecydowanie dłużej. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No patrz....głuche nie jesteśmy :szydera:

Jeszcze nie :szydera:

Wczorajszy wieczór w łazience :

Doktor mnie strasznie wk..denerwuje z tymi swoimi wstawkami zębów nr. 3 ....Bez przerwy sprawdza , czy aby mu się nie odklejają , narusza je i wiadomo , że bodaj jedna strona zacznie się podczas takich poruchawek w paszczęce odklejać ....Jadę go wtedy równo , bo mnie normalnie qrwica bierze , kiedy te kleje szczoteczką trzeba zdzierać ....a i o wypadek nie trudno , że znów w mej dłoni pozostaną puzzle ...Wczoraj naprawdę przesadził , bo pół godziny wcześniej nałożyłam mu nowy klej ...Tak se muśtrował w tej paszczęce , że zęby znów do podklejenia ...No to ja z opierolem do niego , że mam dość , że jak znów proteza złamie mi się w ręce to nawet niech mi jednego słowa nie powie , bo sam do tego się przyczyni ....Mówiłam dość głośno , żeby nie wmawiał mi , że nie dosłyszał ....a doktor do mnie " nie mów tak głośno , bo aż mi w uszach pipsta ! "...O ty w mordkę lepszy ..tyyy...Postraszyłyśmy go z Elką , że mu apartów zakładać nie będziemy skoro słuch tak cudownie mu się raptem poprawił ....nic już  dalej nie pyskował :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeszcze nie :szydera:

Wczorajszy wieczór w łazience :

Doktor mnie strasznie wk..denerwuje z tymi swoimi wstawkami zębów nr. 3 ....Bez przerwy sprawdza , czy aby mu się nie odklejają , narusza je i wiadomo , że bodaj jedna strona zacznie się podczas takich poruchawek w paszczęce odklejać ....Jadę go wtedy równo , bo mnie normalnie qrwica bierze , kiedy te kleje szczoteczką trzeba zdzierać ....a i o wypadek nie trudno , że znów w mej dłoni pozostaną puzzle ...Wczoraj naprawdę przesadził , bo pół godziny wcześniej nałożyłam mu nowy klej ...Tak se muśtrował w tej paszczęce , że zęby znów do podklejenia ...No to ja z opierolem do niego , że mam dość , że jak znów proteza złamie mi się w ręce to nawet niech mi jednego słowa nie powie , bo sam do tego się przyczyni ....Mówiłam dość głośno , żeby nie wmawiał mi , że nie dosłyszał ....a doktor do mnie " nie mów tak głośno , bo aż mi w uszach pipsta ! "...O ty w mordkę lepszy ..tyyy...Postraszyłyśmy go z Elką , że mu apartów zakładać nie będziemy skoro słuch tak cudownie mu się raptem poprawił ....nic już  dalej nie pyskował :szydera:

Ten doktorek głupi nie jest....trzeba mieć ograniczone zaufanie...i do kleju i do opiekunki :haha: A co sam wymaca, to jego :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Już po 48 godzinach bez snu może dojść występują niepokojące symptomy, różne bóle, majaki itp... Ale za to nie żryć można zdecydowanie dłużej. :haha:

ale jak sobie zdałem sprawę z tego że przesypiam 1/3 życia, to już nie lubię spać. a z żarciem jest tak: można robić milion rzeczy i na boku podżerać. lubię to :d

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michasia 1959 napisał:

Witam.Spokojnego dnia życzę.Jestem troche zestresowana/ a opiekunka nie powinna/ tym  bardziej że jadę z siostrą .Podopieczna po wylewie leżąca,w nocy tez trzeba miec dyżury ale bas jest dwieO.oJakoś będzie, trzymajcie kciuki :serce:

Będzie dobrze :cmok:Masz doświadczenie i poradzisz sobie, a stres to normalka przed nowym :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michasia 1959 napisał:

@Mirelka1965 Ja dam bo znam siebie ale mam 53 letnie "dziecko chowane pod osłonką mamusiną".spełniam Mamusi wolę , mam nadzieję ze mi pomoze, 

Czasem takiemu "dziecku" potrzeba pokazać jak żyć i potem już płynie z nurtem....:tak2: Wykonałaś ten krok i chwała ci za to, a co ona zrobi ze swoim życiem dalej, to już nie twoje zmartwienie :haha:Podziwiam cię i kibicuję z całych sił :dobrze: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ten doktorek głupi nie jest....trzeba mieć ograniczone zaufanie...i do kleju i do opiekunki :haha: A co sam wymaca, to jego :szydera:

Taaa....szczególnie jak protezy są z przed pół wieku . Toż to kurna antyk ...zabytek :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...