Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam z Anielicą na urodzinach u jej siostry . Od rana obdzwoniłam całą rodzinę i znajomych , chwaląc się jakie szczęście mnie spotkało , bo babcia idzie na imprezę i wreszcie bedę mogła od nie odsapnąć , a w południe spotkał mnie ten smutny zaszczyt i zostałam również zaproszona >:( Całe szczęście , że party trwały tylko 2 godzinki , w ciągu który pożarłam 3 kawałki dobrego ciasta i wróciłyśmy do naszych ulubionych czynności .....czyli babcia goni , ja uciekam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Byłam z Anielicą na urodzinach u jej siostry . Od rana obdzwoniłam całą rodzinę i znajomych , chwaląc się jakie szczęście mnie spotkało , bo babcia idzie na imprezę i wreszcie bedę mogła od nie odsapnąć , a w południe spotkał mnie ten smutny zaszczyt i zostałam również zaproszona >:( Całe szczęście , że party trwały tylko 2 godzinki , w ciągu który pożarłam 3 kawałki dobrego ciasta i wróciłyśmy do naszych ulubionych czynności .....czyli babcia goni , ja uciekam :szydera:

No nie wytrzymiem, jak Ci można pomóc, ??? dawaj numer do babci, będziemy dzwonic non stop a ona będzie do telefonu non stop gonic ,,,:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Byłam z Anielicą na urodzinach u jej siostry . Od rana obdzwoniłam całą rodzinę i znajomych , chwaląc się jakie szczęście mnie spotkało , bo babcia idzie na imprezę i wreszcie bedę mogła od nie odsapnąć , a w południe spotkał mnie ten smutny zaszczyt i zostałam również zaproszona >:( Całe szczęście , że party trwały tylko 2 godzinki , w ciągu który pożarłam 3 kawałki dobrego ciasta i wróciłyśmy do naszych ulubionych czynności .....czyli babcia goni , ja uciekam :szydera:

Kotek lapie myszke...Fuj, przez te seksistowskie tematy mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Wiem coś na ten temat. Byłam w zusie jak ex zmarł. U nas jest takie głupie prawo, ze była nie dostanie zasiłku na pogrzeb byłego. :kopara:Szczęka opada,dosłownie.

Zasiłek dostaje ten,kto przedstawi rachunki-a najczęsciej to jest tak,ze jasa od razu wpływa na konto zakłądy pogrzebowego.

W tym wypadku prawo ma rację-z jakiej racji były małżonek ma dostawać zasiłek?Nie ma podstaw,poza wyżej wymienionymi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Zasiłek dostaje ten,kto przedstawi rachunki-a najczęsciej to jest tak,ze jasa od razu wpływa na konto zakłądy pogrzebowego.

W tym wypadku prawo ma rację-z jakiej racji były małżonek ma dostawać zasiłek?Nie ma podstaw,poza wyżej wymienionymi.

Uffffffff....:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I zazdrościły mnie niejedne zawistnice, tego wylegiwania i leniuchowania w domowych pieleszach :przekleństwa:  I przyjdzie mi czas na obczyznę się udać....bruk obcy wycierać...i geldy zarabiać :smutek: Anno domini...w czwartek ta hekatomba nastąpi >:( Już łapki mi latają i do otwierania kufra, tudzież pakowania się zabierają :haha:" Nie kcem, ale muszem"...parafrazując zdobywcę Nobla rzeknę :szydera: 

No to pakuj się Laska,  ino hyżo, bo to wiesz, to musi być jak w szwajcarskim zegarku. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I zazdrościły mnie niejedne zawistnice, tego wylegiwania i leniuchowania w domowych pieleszach :przekleństwa:  I przyjdzie mi czas na obczyznę się udać....bruk obcy wycierać...i geldy zarabiać :smutek: Anno domini...w czwartek ta hekatomba nastąpi >:( Już łapki mi latają i do otwierania kufra, tudzież pakowania się zabierają :haha:" Nie kcem, ale muszem"...parafrazując zdobywcę Nobla rzeknę :szydera: 

:kopara:A Ty jeszcze pamiętasz co to jest praca?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Grzegorz B napisał:

Heinz jak ma jakąkolwiek infekcję bakteryjną, od razu wytaczane są wielkie działa. artylerie. zresztą rozumiem to, raz byłem świadkiem i uczestnikiem. idzie to błyskawicznie. Elka opowiadała mi o trzech sepsach, i trzech jego stanach prawie agonalnych, które wzięły się z niewinnych infekcji gardła i pęcherza właśnie. i teraz od razu poszedł antybiotyk. pierwszego nie pamiętam, pierwszy raz go dawałem, drugi to odpowiednik naszego Da Furag Max. ze względu na stomię i sposób zacewnikowania - nie ma cewnika Foleya, tylko dren bezpośrednio wprowadzony do pęcherza moczowego, a penis pełni rolę wentyla bezpieczeństwa, normalnie może nim oddawać mocz - e-colie u dzidzi to oczywista oczywistość. gdy byłem tu pierwszym razem, z infekcję dróg moczowych walczyliśmy przez cały mój pobyt, i na mojej krótkiej pauzie dopiero był sukces. tak więc teraz te trzy tygodnie mnie zastanawiają

Masz sporo wiedzy fachowej Grzesiu :cześć2:Ja musze sobie z naszego na polskie przekładać bom technik-ekonomista. Ze strachu przed tym co mi przyszło robić skończyłam kurs (dość porządny) opiekuna osób starszych. Przypadku nie zazdroszczę bo tu naprzeciwko mam sąsiada, który poszedł na operację stawu biodrowego i dostał sepsy. Wrócił na wózku i widzę, że nawet głowę ciężko mu utrzymać :( Dzieki za wyczerpująca odpowiedź.)))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...