Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Witam. Spokojnego dnia życzę.guggy.gif, Trzecia szansa na wyjazd z siostrą dzisiaj się rostrzygnie, czy będzie akceptacja czy nie,ale to juz moje ostatnie podejście uff.Firma Efekt, opinie różne. pozdrawiam

Michasiu trzymam kciuki :całus:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pcha się ta wiosna...drzwiami i oknami...jak są otwarte :szydera: Termometr pokazuje 0....i z 15 cm śniegu zrobi się mniej :haha:Czyli idzie ku lepszemu :szydera: Pospałam sobie wczoraj aż miło za dnia....i szybciorkiem poszłam spać, jak tylko się ściemniło :haha: Nawet nie chce mi się liczyć, ile to tych godzin wygładzających zmarszczki i budujących sadło spędziłam pod kocykiem i kołderką :szydera: No...w każdym razie wita się dzisiaj z wami istota młodsza, gładsza i...okrąglejsza niż wczoraj :szydera: Pozostało życzyć wszystkim 49880420_dziedobryaba.jpg.aedc010272e6db881bf1a89eb780b120.jpg  i brać się za bary z dniem dzisiejszym :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Witam. Spokojnego dnia życzę.guggy.gif, Trzecia szansa na wyjazd z siostrą dzisiaj się rostrzygnie, czy będzie akceptacja czy nie,ale to juz moje ostatnie podejście uff.Firma Efekt, opinie różne. pozdrawiam

Dobrym rozwiązaniem byłyby też 2 sztele obok siebie. Może pod tym kątem to ogarnąć?

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Barbara48 napisał:

To się nazywa kultura, właśnie dostałam sms-a od koordynatorki że przyjedzie dzisiaj mnie poznać. 

Wczesniej wiedzialam tylko od szefowej. 

Milego Dnia Basiu ...andealina dzis wysoka ... widze ...ale sie Firma troszczy jak widac ...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, anna5826 napisał:

Milego Dnia Basiu ...andealina dzis wysoka ... widze ...ale sie Firma troszczy jak widac ...

Dziekuje Aniu, Tobie rowniez. 

W związku z wizytą luzik, ale jestem już gotowa :szydera:.

Firma ma z tego kasę, bo szefowa co miesiac płaci haracz za sprowadzenie mnie :szydera:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barbara48 napisał:

To się nazywa kultura, właśnie dostałam sms-a od koordynatorki że przyjedzie dzisiaj mnie poznać. 

Wczesniej wiedzialam tylko od szefowej. 

Basiunia...to Ty teraz masz inne zatrudnienie niż wcześniej ? ..Coś mi po łbie chodzi, że zawsze pisałaś o zatrudnieniu przez zięcia , czy tam syna w jego firmie ...Pomyliłam osoby ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Basiunia...to Ty teraz masz inne zatrudnienie niż wcześniej ? ..Coś mi po łbie chodzi, że zawsze pisałaś o zatrudnieniu przez zięcia , czy tam syna w jego firmie ...Pomyliłam osoby ? 

Nic nie pomyliłaś Barbarko, nic sie nie zmieniło, dlatego mnie ta wizyta zdziwiła, ale co tam, kawe mozemy razem wypić.

Zresztą takie znajomosci się przydają :szydera:.

Potem napiszę o przebiegu wizyty. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, anna5826 napisał:

Jako PATRIOTKA wczorajszy DZIEN spedzilam w Oswiecimiu ...74 rocznica wyzwolenia OBOZU ...wrocilam pod wieczor wykonczona ... Milego Dnia WSZYSTKIM OPIEKUNKOM ZYCZE ....

Kiedyś na pewno się wybiorę, bo jeszcze nie byłam.A uważam ,ze taka wizyta to obowiązek każdego Polaka ,zwłąszcza dziś....

O tegorocznych obchodach,przemówieniu prezydenta, marszu nazistów po obozową bramą i oburzeniu byłych ,żyjących jeszcze więźniów pisze prasa na całym świecie.....Wstyd mi tak,że aż boli:(

Pojadę któregoś roku.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor nie działa :haha:Pdp niespokojna, woła ... O.o Ja z pilotem nie jestem na "ty" bo uważam, że czyja chałupa tego pilot :szydera:, ale zerknęłam xd Mówię, że wygląda na brak sygnału, ale mogę upewnić się u wszystkowiedzącej sąsiadki (taką tu mam xd). I sąsiadka rozwiała wątpliwości bo i jej telewizor nie działa ... Ponoć tak bywa gdy spadnie na antenę (?) za dużo śniegu... Teraz tylko modlić się żeby było na plusie bo pdp gotowa mi się w marudę  zamienić  :d Je, gimnastykuje się i ogląda telewizję.., to ostatnie jednak najdłużej więc nie może tego tu zabraknąć :tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Drodzy Bracia i Siostry... :haha:Z tego niewyspania to mnie się cóś w łbie... dzieje, a i kręgosłup lędźwiowy mnie napitala. Wczoraj po południu zaległam na 2 godziny i nie mogłam za sosnę zasnąć do 3...jak jeszcze raz usłyszę o" błogosławieństwie " popołudniowej drzemki, to normalnie, normalnie nakopę do dupy >:(.Pizgania i deszczu ciąg dalszy, ciemno, buro i ponuro... W związku z tym życzę Wam pogody ducha. Amen. :haha:

@Magdzie napisz dokładnie co to za plaster, mam nadzieję, że niemiecki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

w zyle wez co jak pod reka masz..powinno pomoc...albo jeszcze jedna kawula:kawa:

mógłbym zajumać dzidzi dopaminę :d Standardowo ustawiam pompę na 4,7 morgen dosis, ale jak raptownie spada ciśnienie to Heinza trzepie jak po mefedronie, więc zmniejszam, a latem znowu przy wyżach zwiększam, bo flaczeje jak przebity balon

ale po pierwsze primo - dawka dzienna kosztuje 90 eurosów, tak więc to straszne złodziejstwo byłoby;

po drugie primo - dopamina jest w kasetach do pompy, nijak się nie podłączę

po trzecie primo - reszta to ogłupiaczo - zagłuszacze na noc.. zostaje mi kawa

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d . Pogoda prawie wiosenna, więc kijki odkurzę i moze wreszcie ruszę 4 litery. Zastanawiam się tylko, czy iść w prawo czy w lewo, chociaż to jeden   ..........j. Pola, fabryki , pola, gdzie okiem nie sięgnę . Może po wsi się przelecę, zawsze to jakieś urozmaicenie :d . Miłego dnia Forumowicze:serce:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Barbara48 napisał:

@Grzegorz B

I to jest to! 

Ja też jakaś rozmemłana chodzę, nic mi się nie chce. 

Dzisiaj może chociaż piesa na spacer w deszczu wezmę, będzie mi raźniej. 

no właśnie. poszedłbym na spacer z psem... ale tu nie ma psów. Elka nie cierpi zwierząt. musiałem jej się tłumaczyć, jak wpuściłem Josepfa do domu i znalazła go w swoim łóżku. to kocur sąsiadów, gruby Garffild

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.01.2019r.  Poniedziałek. Polska. Taka sytuacja, takie ceny.
9.45 temp -5°C, 995hPa i rośnie, pięknie i słonecznie. Śniegu 12cm.
Sójek przyleciały setki, bo jabłka wiszą na drzewach(900 ton nieopłacalnego zbioru). Mają papu.
W laboratoriach analitycznych ludzi, że ciemno. Cukrzyca szaleje(i dorośli i dzieci!).
ON- 5.19 PLN, schab- 8 PLN, mąka żytnia razowa-3 PLN, żurawina extra bez cukru-32-PLN, dynia, słonecznik 21,- , jabłka lux 2,-.
€ najdrożej można sprzedać za 4.28.
CBA haltuje, bo wybory idą. Policji, krokodyli, kontroli skarbowej i granicznej, na ulicach w bród( koniec miesiąca, trzeba blankiety puste zdać).
Ferie dla niektórych.
Biorę się za obiad dla ośmiorga. I tyle.
Pozdrawiam gorąco.
 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzegorz B napisał:

no właśnie. poszedłbym na spacer z psem... ale tu nie ma psów. Elka nie cierpi zwierząt. musiałem jej się tłumaczyć, jak wpuściłem Josepfa do domu i znalazła go w swoim łóżku. to kocur sąsiadów, gruby Garffild

Uwielbiam kociaki, ja nauczyłam przychodzić koteczka sąsiadów do domu,jak hrabina była w szpitalu. Teraz sama wpuszcza kotka do salonu jak widzi, że kotecek stoi pod drzwiami.:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...