Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

nie jest to juz swit blady a jedank dosyc wczesnie..powrot do pobudek znow nastalO.o

kawa zwyczajem starym juz jest i czeka w poniedzialkowy poranek:d

moi drodzy na rozruch :)na poczatek nowego tygodnia :dna dobry humor :)i cala mase pozytywnych rzeczy:)

witam serdecznie images.jpg.ff14ba3492841c9faaed966a3fafbf0d.jpgi zapraszam na male co nie co

Lucy biorę kawę bo jestem nieprzytomna, dzieki :całus:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry tydzień świstaka uznaję za rozpoczęty. Energii i zapału życzę wszystkim Ale zwłaszcza sobie, bo na oparach lecę, a jeszcze nie ma półmetka. Zniżkę formy mam, cy cóś

Zaraz zrobimy forumową zrzutkę i dopompujemy Cię pozytywnie :) 

 

martax.jgora_.pl_.12.jpg

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry tydzień świstaka uznaję za rozpoczęty. Energii i zapału życzę wszystkim Ale zwłaszcza sobie, bo na oparach lecę, a jeszcze nie ma półmetka. Zniżkę formy mam, cy cóś

Grzesiu to przesilenie wiosenne :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Dzień świstaka, tydzień świstaka czas zacząć.Jedynym moim zmartwieniem ,to jak sobie czas zorganizować.Myślęc,że nic głupiego mi do głowy nie przyjdzie typu jakieś nadprogramowe porządki czy cóś.Pogoda do spacerów nie bardzo ,bo leje .A po drugie jak zejdę z tej góry na dół to tylko w dwie strony można iść i to przy dość ruchliwej ulicy.Ze sklepów to mam Lidla ,Hita i Aldi .Wszystkie są w zasięgu moich możliwości pieszych.No ,ale nie co dnia tam chodzić.I rzeka nad którą można pochodzić jak będzie sucho .Oby tylko słoneczko wyszło.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Przejmujemy władzę i będziemy ściągać haracz

Nooo...a te wszystkie , mało co a święte ...za żywota . Te , co mają idealne , niemęczące sztele ...idealnych PDP-ch co to nocnych pobudek nie mają i ogólnie wszystko cacy ...poszłyyyyy do raju . W piekle miejsca brak :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry tydzień świstaka uznaję za rozpoczęty. Energii i zapału życzę wszystkim Ale zwłaszcza sobie, bo na oparach lecę, a jeszcze nie ma półmetka. Zniżkę formy mam, cy cóś

w zyle wez co jak pod reka masz..powinno pomoc...albo jeszcze jedna kawula:kawa:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spokojnego dnia życzę.guggy.gif, Trzecia szansa na wyjazd z siostrą dzisiaj się rostrzygnie, czy będzie akceptacja czy nie,ale to juz moje ostatnie podejście uff.Firma Efekt, opinie różne. pozdrawiam

Edytowane przez Michasia 1959
  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...