Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, violka napisał:

Ale Ty durnowata jesteś :szydera: Uważaj coby Cię te motyle nie dopadły szybciej niż myślisz :haha: Takie sceptyczne anielice , najszybciej wpadają w sidła amora :d Ten z loratorkiem pewnie był jeszcze " młodziakiem " na fleku , któremu przydarzyło się kuku . Następnym razem dobrze się przypatrz 

hahahhaha :szydera: Baśka byla beż okularów, tylko nogi widziała:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Ale Ty durnowata jesteś :szydera: Uważaj coby Cię te motyle nie dopadły szybciej niż myślisz :haha: Takie sceptyczne anielice , najszybciej wpadają w sidła amora :d Ten z loratorkiem pewnie był jeszcze " młodziakiem " na fleku , któremu przydarzyło się kuku . Następnym razem dobrze się przypatrz 

Oj tam..oj tam niektore to faktycznie mają chroniczne motyle. Co jedne odlecą to drugie przylecą :haha:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Ale Ty durnowata jesteś :szydera: Uważaj coby Cię te motyle nie dopadły szybciej niż myślisz :haha: Takie sceptyczne anielice , najszybciej wpadają w sidła amora :d Ten z loratorkiem pewnie był jeszcze " młodziakiem " na fleku , któremu przydarzyło się kuku . Następnym razem dobrze się przypatrz 

Na fleku ...czy może o flaku myślałaś ? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

...tak się zastanawiam,jakim cudem nasi podopieczni żyją tyle lat jedząc -często -puszkowe i z mikrofali-żarcie.Chyba,że po śmierci będą się świecili. Jednym słowem-niech żyją jak najdłużej w zdrowiu.Dzieki temu będziemy mieli pracę:tak2:.

Ha! już wiem:no bo częste mycie skraca życie.Pewnie dlatego ,jeno przecierają się "lapkami":haha:.

 

 

Skarbuniu, brak stresów, dostatek i juz masz odpowiedz. W naszym pieknym kraju , zycie to ciągla walka o przetrwanie i stres, stres, stres! 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, violka napisał:

Wpadaj , wpadaj :oklaski: Nawet ciasto upiekę z tej okazji :oklaski: @LACH nauczył mnie biszkoptów robić , więc tartą niemiecką nie będę Ciebie częstować :haha:

Prosze sie mnie spodziewac w porze bardziej spacerowej, czyli wiosna albo jesien:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hawana napisał:

Prosze sie mnie spodziewac w porze bardziej spacerowej, czyli wiosna albo jesien:d

Złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy :ostrzegam:...Bierz przykład ze mnie . Zaparlam się i mimo zimy wyszłam na spacer . W ulubionym DM-ie spacerowałam między półkami i spacerowałam . Tyle różności sobie nakupilam ...aż miło xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy :ostrzegam:...Bierz przykład ze mnie . Zaparlam się i mimo zimy wyszłam na spacer . W ulubionym DM-ie spacerowałam między półkami i spacerowałam . Tyle różności sobie nakupilam ...aż miło xd

Ja też taka jestem, kocham spacerkować między półkami i jeszcze bardziej między wieszakami,,,:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy :ostrzegam:...Bierz przykład ze mnie . Zaparlam się i mimo zimy wyszłam na spacer . W ulubionym DM-ie spacerowałam między półkami i spacerowałam . Tyle różności sobie nakupilam ...aż miło xd

Ja tez bylam, a co. 

W Wurzburgu widzialam starowke, stary most na Menie,rezydencje, stary budynek uniwersytetu i kaplice na wzgorzu .  Twierdza jest w zasiegu moich nog, ogrod japonski mam blisko ale jeszcze jest takie  ciekawe miejsce Tk-Maxx:szydera:. Wszystko obskocze do konca turnusu:d

Zwiedza sie jednak przyjemniej, gdy jest cieplo, a najprzyjemniej w towarzystwie:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy :ostrzegam:...Bierz przykład ze mnie . Zaparlam się i mimo zimy wyszłam na spacer . W ulubionym DM-ie spacerowałam między półkami i spacerowałam . Tyle różności sobie nakupilam ...aż miło xd

Te "spacerki" to nawet nazwę mają : halowy mityng :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy :ostrzegam:...Bierz przykład ze mnie . Zaparlam się i mimo zimy wyszłam na spacer . W ulubionym DM-ie spacerowałam między półkami i spacerowałam . Tyle różności sobie nakupilam ...aż miło xd

Ja wczoraj też pierdoletów roznistych....dzis tlumaczylam ze słownikiem czy aby dobre....bo jak sobie kupilam piankę alverde do zmywania makijażu to mi wysuszyła skórę.....pianka poszła weg a teraz serum Q10 próbuję i płatki pod oczy.....:szydera: nie pomoże puder...róż....no to zobaczymy....:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Afryka napisał:

Te "spacerki" to nawet nazwę mają : halowy mityng :szydera:

Podczas takiego halowego mityngu nie jest mi przykro , że sama spaceruję ....Kuźwa ...już mnie chwytalo , żeby przejść się na ogrody ...do parku , ale jak luknelam , że w tamtym kierunku same pary ...grupki ...no to mi się wzięło i odwidziało xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, awe59 napisał:

Ja wczoraj też pierdoletów roznistych....dzis tlumaczylam ze słownikiem czy aby dobre....bo jak sobie kupilam piankę alverde do zmywania makijażu to mi wysuszyła skórę.....pianka poszła weg a teraz serum Q10 próbuję i płatki pod oczy.....:szydera: nie pomoże puder...róż....no to zobaczymy....:szydera:

Jak coś się okaże godne uwagi, to macie dać cynk. Zrozumieliście Towarzyszko!? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

@Andreaa trafiło się super,,dziadek jeszcze autem operuje,,nie żałuje na bułeczki, wpadłaś w oko dziadkowi:szydera:

Pierwszy raz wzielam takie miejsce  z dziadkiem,ktory nie jest moim pdp-nym.

Troche sie balam,bo wiadomo, przeczytalam na forum o tych babciach i dziadkach,ktorzy tylko ,,niby" sa  jako dodatek.

Po naszemu zasuwaja,juz mi sie polski z niemieckim miesza . Dziadek wesoly,podspiewuje. 

Bardzo kocha zone. Ile ja tu w nich milosci widze i wielki szacunek. Bardzo o zone dba.

Zona po upadku tez juz do siebie dochodzi. Dzis z nami juz obcowala. I dobrze,bo myslalam,ze sofa sie do niej juz na dobre przykleila.

Corki tez fajne.  Tu nikt nie spycha wszystkiego na opiekunke,bo np. duzo placa. Kazdy na luzie pomaga.

Nie wiem jak bedzie pozniej,po jestem tu dopiero 6 dzien. Kontrakt mam do 25 marca. Podobno tu nikogo po mnie nie bedzie. Tak co jakis czas opiekunkami sie wspomagaja. 

Szkoda,bo moglabym, tu jeszcze raz przyjechac :-)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Za jakie dwa tygodnie ,jak już Cię cała wieś i okoliczne osiedla dokłądnie obejrząto się wizyty/tacje/ skończą:)hi hi hi

mam nadzieje.  Przychodza w momencie picia przez nas kawy. Przesiaduja nawet ponad godzine.

W sumie to dla mnie ok. Wypijam kawe i spadam,bo co bede sie wciskac  w slowa---ja przeciez  ,,obca"???

Dobrze jest jak jest. Wazne ,ze nie szkodza,a ja sobie  w moim pokoju przesiaduje :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...