Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niestety nie ...słoneczko . Ja tam tylko bywałam . I wcześniej źle napisałam " Pogórze powinno być a nie Podgórze " :d

Baska, tym razem to przesadzilas. Zeby sama siebie sie czepiac?>:(:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2,5 godziny do Berlina, a potem następne 2,5 godziny do granicy, jak moja będzie o 6:15 we Wrocławiu, to przestanę się martwić (tak mi się wydaje), zaraz zakładam słuchawki, włączam moją muzykę i o niczym już nie myślę dzisiaj(przynajmniej przez pół godziny)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudziłam się niepotrzebnie , za wcześnie i już po spaniu. Korzystając z tego dziękuję Wam za życzenia urlopowe , życzę fajnego weekendu i w ogóle najlepszego. O 11-ej przyjeżdża zmienniczką ( nie znam jej), ja już wyszykowana , a teraz idę na kawę , bez papierosa . Tak mi się to skojarzyło , bo ostatnio, jak tutaj zaglądałam, to ciągle napotykałam się na wątek fajurki. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Margaritka! Obudziłam się tak wcześnie . bo tak lubię. PDP jeszcze śpią i mogę pobyć sama ze sobą. Kawkę sobie zrobiłam zrobiłam (też bez fajurki , bo rzuciłam-za stara jestem na palenie:d) Życzę ci szerokiej drogi i udanego urlopu  a wszystkim forumowiczom miłego dnia, bo piątek to fajny dzień.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) U mnie też już pachnie kawą :) Miałam ochotę jeszcze pospać ale szkoda dnia.Dzisiaj jest piąteczek,mój ulubiony piątunio :) .Na tym adresie to najfajniejszy dzień tygodnia.Cały,calusieńki do soboty jest mój i wolny :) .Szkoda tylko,że w tygodniu nie ma więcej piątków :( ale cóż jakoś trzeba z tym żyć,bo na reformę kalendarza nie mam co liczyć:szydera:

Udanego dnia Wszystkim życzę :) :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Czwarty tydzień się toczy. Leci szybko, bo moja śpiąca królewna więcej w łóżku jak poza nim, a ja sobie rozrywki potrafię zorganizować :haha:. Ogarniam to, co jest do ogarnięcia do południa, a potem "hulaj dusza, piekła nie ma". Ja k przeżyję do 14, to potem już leci, bo o 16 kawa, po 17 kolacja i najpóźniej o 18,30 mam luzy, bo staram się wszystko zrobić zanim położę pdp do wyrka. I wiecie co? Zmęczona jestem. Chyba ta ponura pogoda tak rozwala, a jeszcze zapomniałam d3 z domu wziąć, więc biorę tylko magnez i witaminy. Nic to, oby do wiosny. Miłego dnia.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Czwarty tydzień się toczy. Leci szybko, bo moja śpiąca królewna więcej w łóżku jak poza nim, a ja sobie rozrywki potrafię zorganizować :haha:. Ogarniam to, co jest do ogarnięcia do południa, a potem "hulaj dusza, piekła nie ma". Ja k przeżyję do 14, to potem już leci, bo o 16 kawa, po 17 kolacja i najpóźniej o 18,30 mam luzy, bo staram się wszystko zrobić zanim położę pdp do wyrka. I wiecie co? Zmęczona jestem. Chyba ta ponura pogoda tak rozwala, a jeszcze zapomniałam d3 z domu wziąć, więc biorę tylko magnez i witaminy. Nic to, oby do wiosny. Miłego dnia.

Aniu, mam solidny zapas Vigantoletten, jeśli chcesz, to mogę Ci wysłać parę blistrów. Podaj mi na priv adres, to dziś lub jutro podążę na pocztę :).

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Czwarty tydzień się toczy. Leci szybko, bo moja śpiąca królewna więcej w łóżku jak poza nim, a ja sobie rozrywki potrafię zorganizować :haha:. Ogarniam to, co jest do ogarnięcia do południa, a potem "hulaj dusza, piekła nie ma". Ja k przeżyję do 14, to potem już leci, bo o 16 kawa, po 17 kolacja i najpóźniej o 18,30 mam luzy, bo staram się wszystko zrobić zanim położę pdp do wyrka. I wiecie co? Zmęczona jestem. Chyba ta ponura pogoda tak rozwala, a jeszcze zapomniałam d3 z domu wziąć, więc biorę tylko magnez i witaminy. Nic to, oby do wiosny. Miłego dnia.

Zależy jaką dawkę brałaś? I czy masz kartę EKUZ. Ja zapomniałam wziąć ze sobą Vigantol i poszłam tutaj do lekarza i mi przepisał. W aptece niemieckiej tylko na receptę. Jak małe dawki to można kupić w Rossmannie albo w DM.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eugenia1 napisał:

Dzień dobry Margaritka! Obudziłam się tak wcześnie . bo tak lubię. PDP jeszcze śpią i mogę pobyć sama ze sobą. Kawkę sobie zrobiłam zrobiłam (też bez fajurki , bo rzuciłam-za stara jestem na palenie:d) Życzę ci szerokiej drogi i udanego urlopu  a wszystkim forumowiczom miłego dnia, bo piątek to fajny dzień.

I już popsułaś mi humor z samego rańca ! ...Co to znaczy " za stara na palenie " ?...Rzuciłaś , bo miałaś taki kaprys ...akuratnie . Powtórzę Ci słowa Marii Czubaszek : palę , bo na paczkach papierosów często jest napisane " palacze umierają młodziej " a ja chcę młodo wyglądać ...Czaisz ...ja też chcę młodo wyglądać i dlatego palę...

No nie ...za stara na palenie ...też coś ! :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...