Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 22.01.2019 at 15:38, awe59 napisał:

Taaa....i cały ten smrod papierosowy leci do wewnwatrz.....:d na zewnątrz palę i trzęsę się jak barani ogon....Baska ma rację, zamiast z namaszczeniem się zaciągnąć to raz raz i do domu....:d

@awe59ja na adresie, pale na tarasie, mam specjalny gruby plaszczo.sweter.

Rano czlapie do kuchni, na spiaco robie kawe i wylaze na taras.

Po 3 papierosach zaczynam wracac do zywych,

Jak jest bardzo zimno, to troche szybciej.

PDP  budzi sie 45 min pozniej, wiec juz nadaja sie do uzytku,

Niestety w lazience nie mam wachalatorka ,szkodaaaa.

Za to mam problem, kiedy nie moge spac w nocy.

Kusi cygareta, oj kusi!

Ale rolety sa opuszczone i nie moge budzic ludzi .

Bezczelnie, wzielam sie na sposob,

Jak mnie ,,przypili,, to siadam przy oknie(moje rolety sa opuszczone do polowy.

Otiwram okno i trzesac sie z zimna

 pale,

A! I jeszcze co wieczor uszczelniem drzwi derka,zeby dym nie wychodzil, bo w przedpokoju jest czujka

Po wypaleniu papieroska, rozpylam obficie firanki, derke ,lawenda w plynie.

Odpukac ,jeszcze nie wpadlam,

Zreszta pdp spi w masce, wiec nie poczuje(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, sayonara 52 napisał:

Juz po zabiegu.

Jutro wstawie zdjecia...

Na razie nic nie sine,

zobaczymy jutro.

Oczy jakby w ramce, oklejone plastrami.

NIC nie bolalo!

Tylko wklucia do znieczulenia czulam.

Potem gdzies krew  ciekla  po bokach, ale zero bolu.

Okropnie sie balam.

1.5 godziny przegadalam z doktorem o krajach i podrozach.

Luzik.

Dali gustowne r niebieskie ubranko,luzik.

Pod koniec poganialam doktora, bo chcialo mi sie do toalety.

Polecam kazdemu!

zobaczymy jak bedzie za tydzien po zdjeciu szwow.

Uprzedzono mnie ze przez kilka godzin oczy nie beda sie zamykaly.

Mam nadzieje,ze nie zostanie tak

Na razie od czola do czubka glowy jest dretwe, tak,ze nawet jakby nadlecial dzieciolek i chcial w rozumek dziabnac, 

nawet nie poczuje,

Mogłaś zrobić fotkę przed i po , miałybyśmy jakieś porównanie :d 

Lecz się ładnie i pochwal efektami :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Dobrze , że razem nie podróżowałyśmy , bo do czasu aż nie kupiłam sobie fioletowej walizki , to jezdziłam z czarną , ozdobioną czerwoną kokardą przy rączce :d

Moja ma nie  przy raczce, tylko  przy suwaku na kieszeni:d 

I ja jej pilnuje:d Teraz powinna byc moja mordka dla postrachu, ale nie chce przesadzic:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.01.2019 at 15:40, Baśka powtarzająca się napisał:

Oczipiałaś ? ....Przecież nie wszystkie będą się zastanawiały . Ja tam bym się nie zastanawiała i co by mnie obchodziło co się z tyłu dzieje ? :szydera:

@Baśka powtarzająca się byl taki kawal

Baba wygladala przez okno, przyszedl sasiad i bzyknal babe na szybko.

Uciekl.

Za chwile wchodzi sasiadka, a baba ,,nie wicie kumo kto mnie wyru@##4l?

A Sasiadka

,,a co to was kumo w chalupie nie bylo,,?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Malina 1 napisał:

Myślisz że to na pierwszy ogień? a może najpierw coś innego podciągnąć, no oprócz majtek:szydera:

Coś mi się widzi , że tak . Wczoraj już coś o cyckach przebąkiwała:haha: ...Trzymam za  @sayonara 52kciuki ...niech się robi na młode bóstwo . Ja już jestem babką i babką se umrę ...jakoś nie mam zapędów , ale podziwiam odważne kobiety . Jeśli ktoś ma taka potrzebę ...to prącie bardzo  :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się! Mogę sobie z czystym sumieniem wpisać do CV, że sprzątam piwnice i inne pomieszczenia gospodarcze :smutek:. Były spece od zatkanych zlewów w ilości 2 szt, jak zaczęły grzebać, tak "po nitce do kłębka", a właściwie po rurze, tak zawędrowały do obszernej piwnicy, wcale nie mniejszej pralni, pierdolnika z hajcungiem, a i po drodze dwa korytarzyki się trafiły. Załączyły jakieś turbo odsysacze, i inne ustrojstwa, długo im zeszło, po czym zażądały rozmowy z właścicielką chałupy, ale niestety, że to jest niemożliwe, usiłowały mnie przekonać, że te rury, a właściwie cały rurociąg to tak obrósł tłuszczem, który mnie również zaprezentowali, że trza je wymienić. Odesłałam do syna Pdp (długa rozmowa telefoniczna) i na razie zdechło na tym, że na tym, co zrobili poprzestaną. Woda w kuchni uchodzi bez zastrzeżeń, jak długo, tego najstarsi górale niemieccy nie wiedzą. A teraz do :haha:brzegu. Robiąc to wszystko syf zrobiły totalny i śmierdzący, ale w porównaniu z akcją o kryptonimie Gówno jak oliwa, zawsze na, wierzch wypływa, to" czysta rozkosz dla nosa ". Nie powiem sprzątnęły z grubsza po sobie, ale czegóż się można spodziewać po dwóch chłopach, w tym jeden typisze nordycki typ ze świńskimi oczkami!? :haha:No to pozmywałam te wszystkie pomieszczenia... tak mi zbabrać CV przyszło O.o A tam sosna! Jakby co to wyprę się w żywe oczy! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, salazar napisał:

@sayonara 52, Sayonaro, co robiłaś? Sorry, ale nie jestem na bieżąco, a brzmi intrygująco :).

Życzę szybkiego powrotu do formy :).

@salazarrobilam korekte powiek.

Bo mi opadly.:haha:

Za tydzien zobacze co sie poprawlo.ha ha.

 

Na razie czuje,ze zezuje  i jakby znieczulenie puszczalo, lekki ucisk ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

No i stało się! Mogę sobie z czystym sumieniem wpisać do CV, że sprzątam piwnice i inne pomieszczenia gospodarcze :smutek:. Były spece od zatkanych zlewów w ilości 2 szt, jak zaczęły grzebać, tak "po nitce do kłębka", a właściwie po rurze, tak zawędrowały do obszernej piwnicy, wcale nie mniejszej pralni, pierdolnika z hajcungiem, a i po drodze dwa korytarzyki się trafiły. Załączyły jakieś turbo odsysacze, i inne ustrojstwa, długo im zeszło, po czym zażądały rozmowy z właścicielką chałupy, ale niestety, że to jest niemożliwe, usiłowały mnie przekonać, że te rury, a właściwie cały rurociąg to tak obrósł tłuszczem, który mnie również zaprezentowali, że trza je wymienić. Odesłałam do syna Pdp (długa rozmowa telefoniczna) i na razie zdechło na tym, że na tym, co zrobili poprzestaną. Woda w kuchni uchodzi bez zastrzeżeń, jak długo, tego najstarsi górale niemieccy nie wiedzą. A teraz do :haha:brzegu. Robiąc to wszystko syf zrobiły totalny i śmierdzący, ale w porównaniu z akcją o kryptonimie Gówno jak oliwa, zawsze na, wierzch wypływa, to" czysta rozkosz dla nosa ". Nie powiem sprzątnęły z grubsza po sobie, ale czegóż się można spodziewać po dwóch chłopach, w tym jeden typisze nordycki typ ze świńskimi oczkami!? :haha:No to pozmywałam te wszystkie pomieszczenia... tak mi zbabrać CV przyszło O.o A tam sosna! Jakby co to wyprę się w żywe oczy! :szydera:

Sie nie przechwalaj, ja juz mam w cv wpisane ratowanie piwnicy przed gownianym zalaniem.

Ratowalam, a co bylo robic, skoro szpieg i sabotazysta sie tam zainstalowal i przecieki uskutecznial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Powieki sobie machnęła. Też o tym myślę ale się boję....

@Maria Jolantanie boj sie!

Zero bolu!

wiekszego histeryka ode mnie trudno znalezc,

dlatego zeby bede robic pod narkoza.

Juz widze,ze oko jest bardziej ,otwarte,,

Ja mam lekko skosne oczy,ale takie skos do dolu.

 

No nie jak Basset,ale nietypowo odwrocone,doktor powiedzial,

Byly narzeczony przezywal mnie ,,Chinczyk, Japonczyk

Tatarow w w drzewie ginekologicznym nie mam,a oczki skosne byli.

Proponowalam, lekarzowi, ze moze jakies zaczepy na uszach mi zrobi,;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

@Baśka powtarzająca się Jeżu malusieńki! Prącie też se @sayonara 52zrobi!? O.o :szydera:

@sayonara 52 robila plastyke powiek.

Moja kolezanka tez sie na to zdecydowala, z tym, ze na razie jednej .

Po prostu skora powieki opada i oko jest  tak jakby do pol przymkniete, a w sumie tak zupelnie zamknac sie nie da. To bardzo niekomfortowe. Najpierw zaczelo sie tak dziac z jedna powieka, wiec zrobila. 

Teraz czuje, ze z druga tez musi zrobic porzadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Afryka napisał:

No i stało się! Mogę sobie z czystym sumieniem wpisać do CV, że sprzątam piwnice i inne pomieszczenia gospodarcze :smutek:. Były spece od zatkanych zlewów w ilości 2 szt, jak zaczęły grzebać, tak "po nitce do kłębka", a właściwie po rurze, tak zawędrowały do obszernej piwnicy, wcale nie mniejszej pralni, pierdolnika z hajcungiem, a i po drodze dwa korytarzyki się trafiły. Załączyły jakieś turbo odsysacze, i inne ustrojstwa, długo im zeszło, po czym zażądały rozmowy z właścicielką chałupy, ale niestety, że to jest niemożliwe, usiłowały mnie przekonać, że te rury, a właściwie cały rurociąg to tak obrósł tłuszczem, który mnie również zaprezentowali, że trza je wymienić. Odesłałam do syna Pdp (długa rozmowa telefoniczna) i na razie zdechło na tym, że na tym, co zrobili poprzestaną. Woda w kuchni uchodzi bez zastrzeżeń, jak długo, tego najstarsi górale niemieccy nie wiedzą. A teraz do :haha:brzegu. Robiąc to wszystko syf zrobiły totalny i śmierdzący, ale w porównaniu z akcją o kryptonimie Gówno jak oliwa, zawsze na, wierzch wypływa, to" czysta rozkosz dla nosa ". Nie powiem sprzątnęły z grubsza po sobie, ale czegóż się można spodziewać po dwóch chłopach, w tym jeden typisze nordycki typ ze świńskimi oczkami!? :haha:No to pozmywałam te wszystkie pomieszczenia... tak mi zbabrać CV przyszło O.o A tam sosna! Jakby co to wyprę się w żywe oczy! :szydera:

@Afryka, wyspowiadalas sie, idz i nie grzesz wiecej.

niech bedzie pochylony;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, sayonara 52 napisał:

@awe59

Zreszta pdp spi w masce, wiec nie poczuje(?)

:szydera:  W P.gazowej?

Sayonara będzie mieć minę wiecznie zdziwioną...:trele:

Ja też mam spadające...

Na razie  nie myślę  o tym. 

Boję się,  że drastycznie zmieni mi się  wyraz jamochłonu...

Wolałabym se cycki zrobić, bo kolana mijają  prawie...xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Afryka napisał:

No i stało się! Mogę sobie z czystym sumieniem wpisać do CV, że sprzątam piwnice i inne pomieszczenia gospodarcze :smutek:. Były spece od zatkanych zlewów w ilości 2 szt, jak zaczęły grzebać, tak "po nitce do kłębka", a właściwie po rurze, tak zawędrowały do obszernej piwnicy, wcale nie mniejszej pralni, pierdolnika z hajcungiem, a i po drodze dwa korytarzyki się trafiły. Załączyły jakieś turbo odsysacze, i inne ustrojstwa, długo im zeszło, po czym zażądały rozmowy z właścicielką chałupy, ale niestety, że to jest niemożliwe, usiłowały mnie przekonać, że te rury, a właściwie cały rurociąg to tak obrósł tłuszczem, który mnie również zaprezentowali, że trza je wymienić. Odesłałam do syna Pdp (długa rozmowa telefoniczna) i na razie zdechło na tym, że na tym, co zrobili poprzestaną. Woda w kuchni uchodzi bez zastrzeżeń, jak długo, tego najstarsi górale niemieccy nie wiedzą. A teraz do :haha:brzegu. Robiąc to wszystko syf zrobiły totalny i śmierdzący, ale w porównaniu z akcją o kryptonimie Gówno jak oliwa, zawsze na, wierzch wypływa, to" czysta rozkosz dla nosa ". Nie powiem sprzątnęły z grubsza po sobie, ale czegóż się można spodziewać po dwóch chłopach, w tym jeden typisze nordycki typ ze świńskimi oczkami!? :haha:No to pozmywałam te wszystkie pomieszczenia... tak mi zbabrać CV przyszło O.o A tam sosna! Jakby co to wyprę się w żywe oczy! :szydera:

Jak wpiszesz to się od chętnych nie opędzisz :haha:. Na jednym adresie taka sytuacja szczęśliwie na zmienniczkę trafiła, ale co się orobiła to jej. Jak przyjechałam to ramię jej się świeciło od głaskania :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, hawana napisał:

@sayonara 52 robila plastyke powiek.

Moja kolezanka tez sie na to zdecydowala, z tym, ze na razie jednej .

Po prostu skora powieki opada i oko jest  tak jakby do pol przymkniete, a w sumie tak zupelnie zamknac sie nie da. To bardzo niekomfortowe. Najpierw zaczelo sie tak dziac z jedna powieka, wiec zrobila. 

Teraz czuje, ze z druga tez musi zrobic porzadek.

Hawuś Dziecko Drogie, ja doskonale wiem co zrobiła sobie @sayonara 52, chciała to zrobiła, widać był to mól, który gryzł ją od środka, szanuję jej decyzję, póki co powieki mam jeszcze znośne, ale dwie francowate zmarszczki mnie wkr, ale ja, cykor jestem cholerny i w głowie mam tylko te statystycznie nieudane zabiegi kosmetyczne. :haha:. A z prąciem zażartowałam do Baśki w, związku z jej komentarzem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie oto znalazłam cuś. Może się komuś przyda, bo mnie to chyba nie :d , choć chciałabym mieć nieopadające powieki. W aktualnym stanie to nawet se ich pomalować skąpię, bo groteskowo dość to wygląda :(  No ale ........

https://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/zabiegi-kosmetyczne/opadajace-powieki-jak-wyglada-korekcja-powieki-czyli-odmladzanie-skory-aa-6wd4-feL4-ha9u.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Dodzisława napisał:

@hawana Jak to się zamknąć nie da? Moje opadające powieki się zamykają szczelnie, póki co :d .

Nie wiem jak to wygladalo, polegam na tym , co mowila.

Kazdy przypadek jest pewnie inny. Jak zaczne badac swoj to napisze:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...