Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Andreaa napisał:

Witaj :-)

Juz wiem,ktora to ,,hawana"...... ale czlowiek durny chwilami jest. 

Uslyszalam ,ze ty kolezanke zmieniasz i przez momen probowalam przypomniec sobie skad ja hawane znam,bo  taki znajomy nick.

Wybacz demencyjnej kolezance. Ja juz sobie wszystko przypomnialam :-))))))))))))

Jeżu malusieńki.Mnie aby pamiętasz? Bo ciebie to nie było hohoho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tutaj też ziąb , ale co pani poradzisz jak jarać się chce ? ...Nic nie poradzisz . Trza wychodzić na zewnątrz i sprawdzać , czy aby nie odzwyczaja się człowiek od palenia :szydera:

Mądre kobitki wychylają się przez okno i szanowną pupcię zostawiają w ciepełku :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

To inna sytuacja. Mój szlafroczek sluży do latania na balkon gdyż lepszy jest od kurtały. I pewnie go wyciepie na śmieci jak już zlecenie to zakonczę:szydera:. A i pozwolenie na używanie też dałam. Serce mam dobre. Chociaż fioletowe:haha:

W szlafroku najlepiej się pali :haha:W dzień mi głupio bo mnie sąsiedzi widzą na tarasie to kurtkę zakładam, ale w szlafroku cieplej xd W zimie nie palę mniej, ale palę stanowczo krócej :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tutaj też ziąb , ale co pani poradzisz jak jarać się chce ? ...Nic nie poradzisz . Trza wychodzić na zewnątrz i sprawdzać , czy aby nie odzwyczaja się człowiek od palenia :szydera:

Byle nie wiało i nie lało :) .Chociaż zimą mam szybsze tempo spalania:szydera: niestety papierosów bo z kaloriami to akurat na odwrót :( :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Mądre kobitki wychylają się przez okno i szanowną pupcię zostawiają w ciepełku :p

Dupczanej rewolucji robic nie bede, bo nie jestem u siebie. Za chwile mnie nie bedzie, wiec niech ta stala rzadzi. U siebie mam "wolnosc Tomku w swoim domku".

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wieczorem ( późnym ) i świtkiem w łazience palę . Wentylator włączony i ....sruuuuu :szydera:

Tutaj niestety jest wspólna więc nie da rady :( Trzeba się poświęcać i marznąć .Ale czego się nie robi dla odrobiny przyjemności:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Mądre kobitki wychylają się przez okno i szanowną pupcię zostawiają w ciepełku :p

Taaa....i cały ten smrod papierosowy leci do wewnwatrz.....:d na zewnątrz palę i trzęsę się jak barani ogon....Baska ma rację, zamiast z namaszczeniem się zaciągnąć to raz raz i do domu....:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, awe59 napisał:

Taaa....i cały ten smrod papierosowy leci do wewnwatrz.....:d na zewnątrz palę i trzęsę się jak barani ogon....Baska ma rację, zamiast z namaszczeniem się zaciągnąć to raz raz i do domu....:d

Ozeszzz, myslalam ze barani ogonek sie nie trzesie z zimna, a tu patrz:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oczipiałaś ? ....Przecież nie wszystkie będą się zastanawiały . Ja tam bym się nie zastanawiała i co by mnie obchodziło co się z tyłu dzieje ? :szydera:

Pewnie, po co sobie glowe doopa zawracac:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ja Cię chyba zabiję. W życiu nie myślałam, że z Ciebie taka pawianica wredna:szydera:

Wredna może jestem , ale dzięki temu , że nie wystawiam tyłka na mróz , podczas oddawania sie przyjemności palenia , to baaaardzo daleko mi do czerwonego tyłka pawiana :trele:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...