Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Nie moja myszka tylko taka z Microsoft :haha: Moja jakby mi zaczęła szwankować to bym się tu publicznie nie przyznała, a i martwiłabym się bardziej :d Do domu to ja nie wiem czy dopiero na koniec kwietnia się nie wybiorę, więc mysz nich cicho siedzi  :szydera:

No popatrz pani o czym ta nasza @foczka63myśli ?...Ledwie na roboty pojechała i już byłby czas powracać  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie mogę napisać , że przesadzasz , bo nie wiem jak dużo tych zakupów robisz i ile tych paragonów posiadasz :d...Przecież nie przetrzymuję w zamrażarce wszystkich dokumentów , tylko jakieś pojedyncze paragony , które są dla mnie ważne . Wiadomym jest , że jakaś tam gwarancja po jakimś czasie już " nie działa " , wtedy parogon won :szydera:

Na to nie wpadłam,żeby w zamrażarce trzymać paragony,ani nawet ,żeby im foto robić.Ale w zamrażarce moja mama trzyma tzw.kopertę życia,rzecz b.pożyteczna dla starszyzny plemiennej.

https://kopertazycia.pl/

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No popatrz pani o czym ta nasza @foczka63myśli ?...Ledwie na roboty pojechała i już byłby czas powracać  :szydera:

Noooooo,myslę ,mysle i z tego myslenia na Kulczynym rowerku 12km przejechałąm właśnie ...jak się nie ma co się lubi to się ćwiczy,he he he.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Na to nie wpadłam,żeby w zamrażarce trzymać paragony,ani nawet ,żeby im foto robić.Ale w zamrażarce moja mama trzyma tzw.kopertę życia,rzecz b.pożyteczna dla starszyzny plemiennej.

https://kopertazycia.pl/

Ja tego nie wymyśliłam , tylko mi tak podpowiedziano i dla pewności stosuję . Nic nie blakną :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Noooooo,myslę ,mysle i z tego myslenia na Kulczynym rowerku 12km przejechałąm właśnie ...jak się nie ma co się lubi to się ćwiczy,he he he.

A ja patrzę na stojący w moim pokoju stacjonarny rower . Podobno patrzenie też dobrze na kondycję działa :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Musi my to syfiary ...co to mech na garażowym dachu nam nie przeszkadza ...trawki miedzy płytkami w ogrodzie rosną jak najęte . Czas się  chyba poprawić , bo do roboty nas nie będą chcieli zatrudniać :szydera:

@Baśka powtarzająca się:czytaj::grzmotnąć:

litosci, toz tu zagladaja i  swiezynki,jeszcze pomysla ,ze tak trzeba,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

@Malina 1 Jak to ,,piekę" ? Jako...samozwańcza superspecjalistka od bigosu myśliwskiego, żądam pouczenia :d . Chcę być miszczynią miszczyń :d , zatem prosze o pouczenie jak się piecze bigos!!! :d :d :d 

No i masz rację,po co stać przy garze i mieszać,jak można w tym czasie jak bigosik się piecze robić jakieś przyjemne rzeczy........no np na szydełku:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Że co niby  trzeba ...mech wyskubywać ? :szydera:

Raz trafiłam na wyskubywaczkę mchu i mlecza:):):)Na kolankach radośnie to robiła:)Co się nawojowałam z PDP ,ze ja nie ogrodnik,to moje!A i wyskubywaczce się oberwało.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, foczka63 napisał:

Raz trafiłam na wyskubywaczkę mchu i mlecza:):):)Na kolankach radośnie to robiła:)Co się nawojowałam z PDP ,ze ja nie ogrodnik,to moje!A i wyskubywaczce się oberwało.

Wyobrażasz sobie kobitke jeszcze starszą ode mnie ...całe 10 lat , która przelazi przez okno na garazowy dach , żeby mchy usuwać  ?! ....Pierdziu ...od jutra ćwiczę na rowerku , bo za dwa , trzy lata nogi na umywalkę nie zarzucę ....ani po dachach nie pobiegam xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie mogę napisać , że przesadzasz , bo nie wiem jak dużo tych zakupów robisz i ile tych paragonów posiadasz :d...Przecież nie przetrzymuję w zamrażarce wszystkich dokumentów , tylko jakieś pojedyncze paragony , które są dla mnie ważne . Wiadomym jest , że jakaś tam gwarancja po jakimś czasie już " nie działa " , wtedy parogon won :szydera:

E tam Basia .Zakupów to może gwarancyjnych tyle nie robię,tylko jak wracam w gości do swojego domu ,to zamrażarka zaj....a po same brzegi ,że nawet kostek lodu nie ma gdzie włożyć.A drink bez lodu to jak pić .Nawet nie robię dochodzenia co tam jest .Same przydasie.:pejcz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wyobrażasz sobie kobitke jeszcze starszą ode mnie ...całe 10 lat , która przelazi przez okno na garazowy dach , żeby mchy usuwać  ?! ....Pierdziu ...od jutra ćwiczę na rowerku , bo za dwa , trzy lata nogi na umywalkę nie zarzucę ....ani po dachach nie pobiegam xd

Oplułam monitor .A idże w cholerę.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Noooooo,myslę ,mysle i z tego myslenia na Kulczynym rowerku 12km przejechałąm właśnie ...jak się nie ma co się lubi to się ćwiczy,he he he.

Dała ci ten  z wohnzimera ,czy inny wynalazek wyczaiłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wyobrażasz sobie kobitke jeszcze starszą ode mnie ...całe 10 lat , która przelazi przez okno na garazowy dach , żeby mchy usuwać  ?! ....Pierdziu ...od jutra ćwiczę na rowerku , bo za dwa , trzy lata nogi na umywalkę nie zarzucę ....ani po dachach nie pobiegam xd

@Baśka powtarzająca się To są jeszcze starsze od Ciebie?:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wyobrażasz sobie kobitke jeszcze starszą ode mnie ...całe 10 lat , która przelazi przez okno na garazowy dach , żeby mchy usuwać  ?! ....Pierdziu ...od jutra ćwiczę na rowerku , bo za dwa , trzy lata nogi na umywalkę nie zarzucę ....ani po dachach nie pobiegam xd

A nie ,ta moja to z chodnika wydziobywała:)

Ta Twoja to może polisę wysoko opłacaną miała i odszkodowania się jej zachciało,ha ha ha 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wyobrażasz sobie kobitke jeszcze starszą ode mnie ...całe 10 lat , która przelazi przez okno na garazowy dach , żeby mchy usuwać  ?! ....Pierdziu ...od jutra ćwiczę na rowerku , bo za dwa , trzy lata nogi na umywalkę nie zarzucę ....ani po dachach nie pobiegam xd

10 lat,powiadasz....nooooo,dobra ,przemilczę,he he he 

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Aliści,Motomeda dostapiłam zaszczytu i jeszcze grozi ,że mnie będzie pilnować,ha ha ha Dba o linię ,moją i swoją:)

Ba.Martwi się ,żebyś kondycję miała,bo ona zamierza długo żyć .A bez ciebie to jak ma żyć .

Edytowane przez Teresadd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...