Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2::d

Wstałam rano, raniusieńko bo mi Łysy spać spokojnie nie dał. O losie, mój losie... ale dzięki temu jestem pierwsza :oklaski:, "misja" rozpoczęta Chłopcy i Dziewczęta. 

Dobrego dzionka Ludeczkowie. 

Dzień doberek "misjonarce" i pozostałym:)Mrozik trzyma.Spokojności przy niedzieli:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Och....to były czasy  :d aż się rozmarzylam....I te sztuczki na trzepaku.....I ten chleb ze śmietaną i cukrem....:d

Tiaaa...tyle , że u mnie ze śmietaną to gdzieś do niedzieli było . W czwartki był duży targ i mama zawsze miała " stałą kobitkę " od której kupowała 1 litr śmietany , masła i te inne duperele . Masło wtedy wolałam " sklepowe " , bo to z targu było dla mnie jakieś kwaskowate , ale rodzice się nim zachwycali a ja miałam gówno do powiedzenia :szydera:...A te sztuczki na trzepaku ...a chłopaczki z bloku stojący gdzieś opodal i czekający , której majtki podczas ćwiczeń się odchylą . Te zabawy w  klasy...chłopa ...jakiegoś tysiąca ...granie piłką  w dwa ognie ...Umieliśmy się sobą zajmować . Teraz moje najsłodsze wnuczątka bez telefonu chałupy nie opuszczą ...konsole do gier ...komputery ...na szczęście wszystko pod kontrolą (mam nadzieję ) i czasowo ...Mi wystarczył Michał Sumiński i poniedziałkowy " Zwierzyniec " . Z zapartym tchem patrzyłam na cudeńka , ktorych wykonywania uczył Adam Słodowy ...Jacek i Agatka ...Miś z okienka ....Fajowo było , bo kuźwa młoda byłam !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, foczka63 napisał:

Jak wiesz są przedszkola dla starszaków:)może się załapiesz za jakiś czas:):):)Wszystko tak samo ,tylko pampki większe:):):):)

Noo...jeszcze będzie piszczała , że ją z domu wyganiają a ona nie chce , nie lubi innych ludzi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

O mój bobrze!Czyżbys miałą zazmienniczkę siostrę Idealię?!:kopara:

Nio i mnie to "szczęście" dopadło :d... Blask bije po oczach od piwnic po dach, a ja jestem fleja, bo nie odsunęłam lodówy i brud tam był okrutny, o wyszorowanych starych patelniach bez teflonu, które to zalegają sobie w szafce, bo są nowe w użytku, a teraz święcą się jak psu jaja, to nawet nie śmiem wspomnieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Chroń nas Bobrze od idealnych zmienniczek, czyscioszkow, pedantek i takich co wszystko wiedzą najlepiej....ament....:d

Musi my to syfiary ...co to mech na garażowym dachu nam nie przeszkadza ...trawki miedzy płytkami w ogrodzie rosną jak najęte . Czas się  chyba poprawić , bo do roboty nas nie będą chcieli zatrudniać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

Dzień Dobry Szanowne Grono Forumowe:cześć: Słoneczka i wiosny w serduchach Wam życzę.Pozdrawiam.

Moje IQ zbliża się niebezpiecznie do dolnej granicy.Spac jeść jeść spać PDP ....a podobno człowiek powinien się rozwijać przez całe życie:szok::szydera:

Mi sie nieraz wydaje (w tej robocie), że moje IQ spada poniżej dolnej granicy :haha:Takie mniej niż 0 xd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Teresadd napisał:

 @Afryka ty weż się za okna i firanki ,żeby tak jednym ciągiem idealnie było.Póki jeszcze leniwa nie jesteś .:szok:

A po co, jak to też zrobione, szkoda, że jej się jedna firana w praniu rozlazła i teraz sobie wisi "pięknie" pozszywana... cudny, miód i orzeszki :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

A po co, jak to też zrobione, szkoda, że jej się jedna firana w praniu rozlazła i teraz sobie wisi "pięknie" pozszywana... cudny, miód i orzeszki :d

Na miejscu Pdp kazałabym jej odkupić i zawiesić niepozszywaną nowiutką :haha:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Patrzta ją ...bierz go Bukiet , bo Aza nie chce :szydera:...Osobista niania ...jak to pięknie brzmi . Mało co a guwernantka :szydera:...Przedszkoli jak na lekarstwo , dostać się do nich to był wyczyn i Ci załatwili kobitę do pilnowania ...Też mogę powiedzieć , że moje nianie to , czy  sro ...a tymi nianiami było starsze rodzeństwo bo tzw. wypierdkiem byłam ...najmłodszym dzieckiem ...Basiunia ...oczami wyobraźni widzę Cię ( za dzieciństwa ) na salonach ...z osobistą nianią u boku . Ja to takie dziecko na trzepaku sztuki cyrkowe robiąca ....z kluczem na szyi jak podrosłam ...i dżdżownic też nie szamałam , ale tylko dlatego , że mnie dobrze odżywiano . Od dżdżownic na pewno smaczniejsza była pajda chleba ze smalcem ...albo ze śmietaną ( gęstą ) ... masłem... wodą i cukrem ...zależy co pod ręką było :szydera:

Ty to jednak jestes aparatka :szydera:.

Naprawde jak byłam dziecięciem mialam opiekunkę bo rodzice pracowali, mam brata starszgo o 4 lata, ale przeciez nie mogli nas samych zostawic na tyle godzin.

Jak Grzegorz zaczął chodzić do szkoły to musiał mnie ze sobą zabierać bo nie chciałam go z domu wpuścić, i sobie razem w ławce siedzieliśmy :haha:.

Do dzisiaj mi wypomina ze nigdzie nie mógł sam iść bo ja mu zawsze przy doopie wisialam. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, NNNdanuta napisał:

Mi sie nieraz wydaje (w tej robocie), że moje IQ spada poniżej dolnej granicy :haha:Takie mniej niż 0 xd

U mnie też spada i co ciekawe mnie się to w ogóle nie nudzi. Jakoś nie bierze mnie na sprzątanie zakamarków u podopiecznych. Nawet powiedziałabym, że mi ciągle tego czasu brakuje :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Dzięki Ci dobry człowieku już myślałam że tylko mnie..:szok::szydera:

Nie ... xd Tyle, że IQ może masz wyższe to i poczucie straty większe :szydera: Wczoraj rozmawiałam z psiapsiółką i powiedziałam: - kuźwa, czuje się jak pustelnik :d, ale chodziło mi o to samo tylko w inne słowa to ubrałam xd Na wszelki wypadek na wegetarianizm (żywienie korzonkami) jeszcze nie przechodzę :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...