Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A już myślałam, że będę pierwsza odliczać :haha: Nic to....przeżyję ten zawód :szydera: Melduję zatem, że druga jestem :oklaski: Nic ciekawego nie mam do powiedzenia poza tym, że wyspałam się , ale dzwonek budzika mnie postawił na nogi :haha: Jedziemy dzisiaj w gościnę i postanowiłam uraczyć gospodarzy babką z mąki ziemniaczanej, a ta najlepsza jest świeżutka...prosto z pieca wyciągnięta, i stąd moje poświęcenie :szydera: Skoro wstałam, to zaparzyłam kawusię i siorbię ją radośnie przy fajeczce :oklaski: Skoro mogłam i ja oczęta tak wcześnie otworzyć, możecie i wy...zatem poooooobudka i......1226164122_dziedobrysobotamiki.jpg.562d53385b947d8796c759d5a1e61a54.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Nie wiem , czy to złośliwość PDP-go , czy faktycznie prostatowe tabsy pomagają , ale ...jak kuźwa mogłam spać do oporu i noc mnie nie przerażała to on ani razu nie zawołał mnie , że chce mu się siku . Podłość ludzka nie ma granic :szydera:.....Żartuję tylko . Szczęśliwa jestem , że spałam jednym ciągiem . Obudziłam się przed dzwonkiem budzika ...bo i tak sobie go nastawiłam ....i nie dowierzałam , zaczęłam intensywnie wsłuchiwać się w " nianię " i nagle takie ciche " chrrrrrrrr..." no to ja sobie na to konto uffffffnęłam :szydera:...Dziś mam nietypową , wolną półdniówkę , bo już ją macham do ok. 14. 30 ...Elka ma wychodne na urodziny chrześniaka , dlatego ta zamiana . Jakoś mi to nawet bardziej pasuje . Ona przejęła  pałeczkę opieki ...już urzęduje na górze , szykuje kawę , po 8 zrywa doktora z beta i ....polewa wodą z prysznica ...Służba odpoczywa ...i gitarra :szydera:

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Babka ziemniaczana jak najbardziej...ale ja robię babkę z mąki ziemniaczanej, a to zupełnie inna sprawa :haha:

Nigdy nie piekłam , ale koleżanka - specjalistka często przy kawie serwowała . Ona biszkopty z kisielu ( proszek ) pyszne piekła . Ja nie miałam odwagi , wolałam tradycyjne . No dobra ...przed laty próbowałam upiec i mi się wzięło i spierniczęło ...kilka razy . Wtedy powiedziałam sobie STOP ...piecz durna babo to co umiesz , potrafisz najlepiej a wszelakie inności zostaw specom :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Panstwu  :d

Życzę miłej soboty.....tym co się wypuszczają do sklepów udanych " polowań ", tym co w domach leniuchują udanego leżingu, tym co na rowerach popitalają pięknej, słonecznej pogody, tym co w drodze bezpiecznego i szybkiego dotarcia do celu, a wszystkim bez wyjątku dobrego humoru  :d

Miłej i szybkiej soboty dla tych co w Faterlandzie  :tak::cmok:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie obudziłam się widać. :szydera:

Po kiego przyznajesz się ? ...Nie mogłaś napisać , że Ty taką odgrzewaną w plastrach jadłaś i ...pyszna była ?! ...Przecież ludzie mają różniste dziwactwa ...możesz mieć i Ty ....Ano tak ...sorki ...ludzie mają dziwactwa  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Po kiego przyznajesz się ? ...Nie mogłaś napisać , że Ty taką odgrzewaną w plastrach jadłaś i ...pyszna była ?! ...Przecież ludzie mają różniste dziwactwa ...możesz mieć i Ty ....Ano tak ...sorki ...ludzie mają dziwactwa  :szydera:

A mają dziwactwa, mają, choć czasem niezamierzone :szydera: Pamiętam czasy ustroju minionego, gdy olej do smażenia i syrop pomarańczowy do rozcieńczania były w identycznych butelkach. I zdarzyło mi się śledzie cudnej urody zakupić z ochoty ogromnej na smażone truchło....no i usmażyłam :haha: Tylko butelkę z szafki wzięłam nie tę właściwą.....:szydera: Wyszły śledzie po szwedzku...karmelizowane syropem pomarańczowym :haha: Nie ruszyłam tego czegoś i śledziki powędrowały do "los kiblos", jako że aż taka odważna nie jestem, by próbować cudaczne "smaki świata"....:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...