Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was przy choboczku, dla was tyż starczy kawy jak wstaniecie

Jest 3 rano, spać coś dzisiaj nie mogę,jakieś dziwne sny mnie dopadły.

Śniłem że przyjechałem na Węgry, kurde tam śniegu po pas,jakiejś chudej węgierce czerwoną różę wręczyłem,za oknem na świeżym powietrzu mój odwieczny wróg,były milicjant grzebał w starym radzieckim telewizorze.

Miłego dnia wam życze,wszak to piątek,piąteczek, piątunio ."Weckęd" się rozpoczyna.:papieros::kawa2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:d Witam szanowne grono :cześć2: Drugi kubek szatana przy mnie, ale na szczęście ciągle mam czas żeby dziarsko wejść w piątek  :haha:Dzisiaj mam generalne, a odkurzacz też duży i ciężki... Pdp ten sprzęt pewnie też kupiła wieki temu i to pod siebie czyli tak ponad 180 cm :szydera: Daję radę z pieronem i nawet dbam (filtry i worki zawsze na czas wymienione), więc pewnie posłuży jeszcze, że ho-ho-ho :haha: Mój dzień już wiem jaki będzie ... taki sobie, ale Wam miłego wszystkiego i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Później słoneczko ...ino patrzeć jak znów wyskoczy zza krzaków jakaś mało co a dziewica  ...ale co tam ..ułożę tylko PDP do spania ....i lecimy ;)

 

 

Ja tam wolę grać w ubieranego bo ... piękny strój wiele może (ponoć) :haha: 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Wariatkowa ciąg dalszy ...Dziś w nocy wstawałam dwa razy , ale nie do doktora , tylko do radia ! ...Za drugim podejściem do w/w opierdol zebrał doktor ....teraz , przed chwilą Elka ! ...Pierwszy raz ( po 1-ej ) obudziła mnie rozmowa obok mnie . Oprzytomniałam i biegiem na górę . Doktor spał , słuchawki w uszach , radio obok jego głowy ...Na macanego dyndający kabelek wcisnęłam w należne mu miejsce ...Zlazłam na dół ...oczywiście na skutek wk..zdenerwowania do łazienki na cugasa ...i do łóżka . Zasnąć nie mogłam , bo zaczęłam nasłuchiwać , czy doktor na pipi nie woła ...Usnęłam ...i jak nie zerwę się na równe nogi  ...obok mnie jakaś orkiestra symfoniczna zapitałała aż w uszach skrzypiało ! ...Kuźwa ..w te pędy na górę a tam radyjko ( nowiutkie i miało być lepsze ) na podłodze ...słuchawki na barierkach z drugiej strony łóżka ....doktor oczy jak pięć złotych , starych z rybakiem ...i do mnie " przecież ja ciebie nie wołałem ! " ...No nie wołał , ale wysłuchał co mam do powiedzenia , wysyczenia na temat włączanego radia na noc ! ....Uffff...ulżyłam sobie słownie do obojga ...w " niani " teraz słyszałam , że Elka go obsługuje ...Dziś doktor wstać musi wcześniej , bo piątek i Turecka na pucowanie przychodzi ....Może powiecie , że jestem głupia ( a to se mówta ! ) , ale zaczynam na dobre zazdrościć wam tego piątkowego sprzątania ...gotowania obiadów i innych związanych z pracą bzdetów ...Znaczy , że nadszedł czas na zmiany ...żeby było można pomarudzić jak to się naharowałam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...