Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nienachalnie, ale banalnie przywitam się znad hoboczka z boskim napojem :oklaski: "Ciemno wszędzie, głucho wszędzie....", a ja wiem co będzie...dzisiaj będzie :szydera: Nie chce mi się wieszczyć wiele, to zostawię na niedzielę :haha: Dzisiaj normalnie, po ludzku rzeknę słów parę każdemu do ucha....849228116_dziedobrydeszcz.jpg.4d1f374f757b3650c8921b707cb33b1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Przywitałam się z wcześniejszymi od skowronków człowiekami .....tudzież ze :haha:źwierzyną ....Nocka minęła tak sobie . Na plus tylko , że dopiero przed godziną 3 doktor zawołał" pipi ", ale ja cholerka jasna później zasnąć na nowo nie mogłam . Kręciłam się w łóżku ...na cugasa do nocnej palarni /czyt. łazienki / poszłam i za skarby świata sen nie chciał powrócić . Jeszcze przed 4.30 lukałam na zegarek ...później usnęłam i dopiero obudził mnie wredny budzik . Rozmemłana jestem , ale mam nadzieję , że mój szatan postawi mnie do jako takiego  pionu ....

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nienachalnie, ale banalnie przywitam się znad hoboczka z boskim napojem :oklaski: "Ciemno wszędzie, głucho wszędzie....", a ja wiem co będzie...dzisiaj będzie :szydera: Nie chce mi się wieszczyć wiele, to zostawię na niedzielę :haha: Dzisiaj normalnie, po ludzku rzeknę słów parę każdemu do ucha....849228116_dziedobrydeszcz.jpg.4d1f374f757b3650c8921b707cb33b1c.jpg

wierszem gadasz ani chybi albo sie najaralas jakiegos ziola albo od wczoraj cos cie trzyma albo na rozruch juz cos lyknelas..zdradz sekret twojego pozytwnie aczkolwiek zakreconego  lub jak kto woli najaranego stimmungu

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

wierszem gadasz ani chybi albo sie najaralas jakiegos ziola albo od wczoraj cos cie trzyma albo na rozruch juz cos lyknelas..zdradz sekret twojego pozytwnie aczkolwiek zakreconego  lub jak kto woli najaranego stimmungu

Najarana , czy nie ...nieważne . Powiedz mi Lucy , kiedy ta @ jedna @Mirelka1965wreszcie na roboty ruszy ...już chyba najwyższy czas zasilić budżet domowy . Chyba , że ma skarpetę podobną jakie nosi mój doktor ...taką podkolanówkę . Eeee...w takim razie nie ma to tamto ....głęboko ma  jeszcze do dna :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

wierszem gadasz ani chybi albo sie najaralas jakiegos ziola albo od wczoraj cos cie trzyma albo na rozruch juz cos lyknelas..zdradz sekret twojego pozytwnie aczkolwiek zakreconego  lub jak kto woli najaranego stimmungu

Nie ma tajemnicy :haha: Sen...ośmiogodzinny, nieprzerwany niczym sen ci to sprawił :szydera: Czy może być lepszy dopalacz? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Najarana , czy nie ...nieważne . Powiedz mi Lucy , kiedy ta @ jedna @Mirelka1965wreszcie na roboty ruszy ...już chyba najwyższy czas zasilić budżet domowy . Chyba , że ma skarpetę podobną jakie nosi mój doktor ...taką podkolanówkę . Eeee...w takim razie nie ma to tamto ....głęboko ma  jeszcze do dna :haha:

A może u źródła prawdy dociekasz zaczniesz? :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Najarana , czy nie ...nieważne . Powiedz mi Lucy , kiedy ta @ jedna @Mirelka1965wreszcie na roboty ruszy ...już chyba najwyższy czas zasilić budżet domowy . Chyba , że ma skarpetę podobną jakie nosi mój doktor ...taką podkolanówkę . Eeee...w takim razie nie ma to tamto ....głęboko ma  jeszcze do dna :haha:

wiesz ...ze nie wiem? wczoraj pozeralysmy czekoladowego torcika z kawusia przepyszna wspominjac swoje zlecenia i takie tam glupotki ale jakos widze ze radosna wyluzowana cieszy sie pobytem w domu .. pewnie z tej skarpety czerpie calymi garsciami patrzy na swoje oczko w ogrodku wyleguje sie w lozu z malzem i zbiera sily ...

mysle ze taki....pstryk i...wyjedzie ..wiesz basiu jak to z tymi kangurami jest..skacza tu skacza tam i wyjezdzaja

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Mądre słowa ....a mądrej głowie ( mojej :szydera: ) dość po słowie ....

Mirelle'o , kiedy Ty wreszcie na roboty ruszysz i regularnie zaczniesz na forum bywać ?!...Wszystko ma swoje granice ...cierpliwość też :haha:

baska nie wiesz co czynisz....genisuj ten blogi spokoj na forum;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

wiesz ...ze nie wiem? wczoraj pozeralysmy czekoladowego torcika z kawusia przepyszna wspominjac swoje zlecenia i takie tam glupotki ale jakos widze ze radosna wyluzowana cieszy sie pobytem w domu .. pewnie z tej skarpety czerpie calymi garsciami patrzy na swoje oczko w ogrodku wyleguje sie w lozu z malzem i zbiera sily ...

mysle ze taki....pstryk i...wyjedzie ..wiesz basiu jak to z tymi kangurami jest..skacza tu skacza tam i wyjezdzaja

Nooo...jak takie motylki jeb...jedne ...skaczą se z kwiatka na kwiatek :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki!

Czas mi tutaj leci jak głupi....a za pare dni pizgnie już cztery miesiące na tej szteli...

Już niedługo nie da rady ukrywać bogactwa pod materacem..:haha:

 

@aniao uśmiechnij się do mnie i podeślij mi Czubaszkową i co tam masz w zanadrzu.

Ja wszystko przyjmuje i ci przekonwertuję do stanu używalności czyli pdf

A teraz czas się zbierać do pracy Rodacy bo ja jak zwykle jeszcze w piżamie:p

2577c8c2f99ea3268844fd9530271b11.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:d Bosze... ta pogoda chyba ruszyła na mnie, choć tak cierpliwie ją znosiłam ... Wygrzebałam się z wyrka 7,02 :o, na wszystko niby mam czas bo pdp wstaje o 8,00, ale na tą chwilę do pełnego przebudzenia jeszcze mi daleko ... Jeszcze z kubeczek szatana i może mi przejdzie :d  Miłego dnia i buziaki :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

wiesz ...ze nie wiem? wczoraj pozeralysmy czekoladowego torcika z kawusia przepyszna wspominjac swoje zlecenia i takie tam glupotki ale jakos widze ze radosna wyluzowana cieszy sie pobytem w domu .. pewnie z tej skarpety czerpie calymi garsciami patrzy na swoje oczko w ogrodku wyleguje sie w lozu z malzem i zbiera sily ...

mysle ze taki....pstryk i...wyjedzie ..wiesz basiu jak to z tymi kangurami jest..skacza tu skacza tam i wyjezdzaja

No....teraz to ci przyłożę :lanie: Do kangura mnie przyrównujesz? :haha: Takiego walczącego, boksującego, z torbą na brzuchu? :haha: A ja chciałam za delikatnego motylka, za pracowitą pszczółkę, za luzackiego konika polnego uchodzić :szydera: I marzenia moje legły w gruzach :smutek::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mądre słowa ....a mądrej głowie ( mojej :szydera: ) dość po słowie ....

Mirelle'o , kiedy Ty wreszcie na roboty ruszysz i regularnie zaczniesz na forum bywać ?!...Wszystko ma swoje granice ...cierpliwość też :haha:

Basieńko...toż ja regularnie, o poranku, niczym period bywam... :haha:A potem zanikam...też jak period w pewnym wieku :szydera: I wrócę, chociaż period nie powraca :haha: Ale pojawię się niczym bumerang, niczym tsunami, niczym ogień piekielny, niczym zło konieczne....za jakiś czas :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Basieńko...toż ja regularnie, o poranku, niczym period bywam... :haha:A potem zanikam...też jak period w pewnym wieku :szydera: I wrócę, chociaż period nie powraca :haha: Ale pojawię się niczym bumerang, niczym tsunami, niczym ogień piekielny, niczym zło konieczne....za jakiś czas :szydera: 

Dobra ...żartowałam z tym wyganianiem na roboty . Brakuje mi tutaj Ciebie , ale odpoczywaj do wypęku i ...sosna :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...