Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, 1bozka napisał:

Bo może ktoś nie wie:cześć:

I...już był w ogródku ...już witał się z gąską ....

Już byśmy miały kolegę do wspólnych spacerów ...może nawet by z nami zbłądził i ...go wzięło i wcięło . Płochliwy  musi bardzo jest ten nasz @geronimo:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przewidujący co ? ...Czy Ty nam coś imputujesz ...że na ten przykład źle się prowadzimy ...albo co ? !  :d

He he he ,nawet o tym nie pomyślałam,ale głodnemu widzę chlebuś bardzo na myśli:):):)

Pomyślałam,że Gero przewidując ekscesy i orgie forumowe w wykonaniu szalonych dziewczątek/he he / po angielsku się schowa ,żeby ostudzić emocje:)No i dba chłop o Was,co by rąsie rano nie bolały ,ha ha ha 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

He he he ,nawet o tym nie pomyślałam,ale głodnemu widzę chlebuś bardzo na myśli:):):)

Pomyślałam,że Gero przewidując ekscesy i orgie forumowe w wykonaniu szalonych dziewczątek/he he / po angielsku się schowa ,żeby ostudzić emocje:)No i dba chłop o Was,co by rąsie rano nie bolały ,ha ha ha 

@foczka63 Później  mówią że wilgoć im stawy palców zaatakowała i wina to reumatyzmuxd

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

@Baśka powtarzająca się Nigdy niczego ie biorę na serio z wyjątkiem mojej żonki:d

 

I bardzo Ci się to chwali . A poza tym ...koniec żartów . Widocznie nie z każdym można żartować ,bo  zbyt na serio bierze do siebie. Tak całkiem po cichutku to ja nazywam takie coś zarozumialstwem , zadufaniem  :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

He he he ,nawet o tym nie pomyślałam,ale głodnemu widzę chlebuś bardzo na myśli:):):)

Pomyślałam,że Gero przewidując ekscesy i orgie forumowe w wykonaniu szalonych dziewczątek/he he / po angielsku się schowa ,żeby ostudzić emocje:)No i dba chłop o Was,co by rąsie rano nie bolały ,ha ha ha 

Orleańska ...już przestań się wysilać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Następny dzień zleciał nie wiadomo kiedy. Nie jest zła ta moja "nowa" Podopieczna. Po 18 już w łóżku, przez dzień też dwa razy po dwie godziny śpi, a do tego przeszła jej faza na przeróżne gry. Na tym etapie to tylko odwracanie domina czy memory, ale cza było się bawić. Teraz podsypia w swoim wózku, a ja czytnik czy szydełko w łapkę i jadę. Wyszłam już z góry prania i prasowania (spotkanie z młodością), sprzątam nienachalnie, bo córki wysprzątały przed moim przyjazdem coby dymów nie było i leci.

Nadal poszukuję "Nienachalna z urody" Mari Czubaszek najlepiej w PDF. Ivanilla przysłała mi dwa razy(dziękuję) , ale w formacie, którego nie umiem otworzyć. Ja jestem komputerowy miszcz.

Miłego dnia, my idziemy po południu na pińćsetne urodziny. Tu pieką genialne ciasta, a d**a rośnie.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...