Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Guzik się znasz . To ja przypochlebiam się i nic . Nie ma sosny we wsi , żeby mi się udało :szydera:

O bobrze, widzisz i nie ryczysz? 

Sosne nie na wsi tylko na randce szukaj, ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, 1bozka napisał:

@Afryka o czym Ty mówisz >:( uważasz że ten pomyleniec jest jakimś pokłosem>:( że zabił bo co ?? filmow się naogladał >:( że ktoś go zaprogramował??. To jest pomyleniec który wyszedł  z więzienia  i zrobiłby cokolwiek żeby tam wrócić.Skrzywdzil całą Polskę   i nas wszystkich.I wrócił tam gdzie jego miejsce ..bez skrupułów .Tak rozniecił pożar nienawiści który  palić się  będzie przez wiele lat......Ja nie potrafie nienawidzić ale potrafią ci którzy przypisują jego czyn jakimś innym  pobudkom....i basta

Owszem, wyszło na jaw, że to "pomyleniec", a właściwie osoba chora na schizofrenię, to czy był poczytalny w momencie czynu ustalą biegli, ale trudno uznać, że morderca nie działał z pobudek politycznych, skoro sam to wykrzyczał do mikrofonu tuż po ataku, a prezydent Adamowicz nie był przypadkową ofiarą.,. Ponadto odkąd rządzi PiS w placówkach publicznych puszcza się tylko TVP, a ostatnie lata ten osobnik spędził w więzieniu, więc jest dość jasne jaki przekaz do niego docierał. Śledzę raczej na bieżąco kulisy polityki, a Adamowicz był wyjątkowo celem pisiej nagonki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Owszem, wyszło na jaw, że to "pomyleniec", a właściwie osoba chora na schizofrenię, to czy był poczytalny w momencie czynu ustalą biegli, ale trudno uznać, że morderca nie działał z pobudek politycznych, skoro sam to wykrzyczał do mikrofonu tuż po ataku, a prezydent Adamowicz nie był przypadkową ofiarą.,. Ponadto odkąd rządzi PiS w placówkach publicznych puszcza się tylko TVP, a ostatnie lata ten osobnik spędził w więzieniu, więc jest dość jasne jaki przekaz do niego docierał. Śledzę raczej na bieżąco kulisy polityki, a Adamowicz był wyjątkowo celem pisiej nagonki. 

Nie łącze tego z polityką ..a nie jestem zwolennikiem PiSu.Chory i koniec , do Papieża też strzelał chory człowiek..do biura PiSu też wdarł się swego czasu chory ,takich ludzi jest wokół nas niestety wielu, recydywiści którzy chcą wrócić tam skąd wyszli

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Nie łącze tego z polityką ..a nie jestem zwolennikiem PiSu.Chory i koniec , do Papieża też strzelał chory człowiek..do biura PiSu też wdarł się swego czasu chory ,takich ludzi jest wokół nas niestety wielu, recydywiści którzy chcą wrócić tam skąd wyszli

Masz do tego prawo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Afryka napisał:

On rozniecił!? Jego czyn, to pokłosie pożaru, który pali się równo, podsycany cały czas >:(. Obejrzałam wczoraj Wiadomości i Ziemca, choć normalnie omijam kurwizję szerokim łukiem, chciałam zobaczyć jak to zmanipulują i niestety ... To było kures... wo w najczystszym wydaniu, nawet w stanie wojennym czegoś takiego nie było. 

@Afryka:tak::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skończyło się rumakowanie i dzisiaj miałam wątpliwą przyjemność pojechać z Kasieńką na cmentarz w siąpiącym deszczu. W sumie to nawet dobrze bo i czas zleciał i zawsze to troszkę ruchu po świętach. Jakoś od świąt mniej jem, chyba pojemność mi się zmniejszyła albo jeszcze nie strawiłam świątecznych specjałów. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...