Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam niedzielnie...chetnych na kawke zapraszam a moze jakies sniadanko?:cześć:

mialam wczoraj "powrot do przeszlosci" patrz....brac podstawowkowa sie spotkala....sympatycznie karnawal rozpoczety z delikatnym melanzem w postacie lampki wina dla pan ...panowie mocniejsze "hobby ":haha: znalezli aczkolwiek ostroznie z racji uplywu czasu /pesel...coby z rana glowa nie klekotala....jest git ...spalo mnie sie smaczliwie....i cale dwie godzinny dluzej niz zwykle

ide z kaczka walczyc zeby w brytfanie wstydu mi nie zrobila i dala  sie ladnie na braz gleboki upiec....trza jakos swoje kulinarnie umiejtnosci pokazac ....w koncu byc moze kiedys....tam ....;)bedziemy spowinowaceni:$

milego dnia zycze 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Mimo cudnego wyspania się to jestem " cdd " ....Obudziłam się z zapchanym nosem , hukiem w głowie i taka jak wcześniej skrótowo napisałam - całkiem do doopy ....Już zaserwowałam sobie uderzeniówkę witaminy c ...otrivin do nosa psiknięty a i flegamina , żeby odkaszlnąć a nie szczekać zażyta . W razie " w " mam zapakowaną  całą szufladę różnistymi uzdrawiaczami z apteki ....Sama sobie jestem winna , bo po wczorajszym duszowaniu PDP-go , po zdjęciu z nóg " kąpielowych klapek " nie założyłam skarpetek i tak sobie z bosymi stopami biegałam ...a to pralnia w te i we w te ...a to na tarasy , żeby dymkiem się sztachnąć i doszłam do wniosku , że .....głupich nie sieją ...sami się rodzą .

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

Miałam taką szefową w Szwarcwaldzie. Do tego jeszcze musiałam (nie było tam co do roboty bo pdp samoobsługowa) sama to upiec :szydera:

Na szczęście mam mądrą zmienniczkę ( ona pierwsza tutaj była ) i mamy ustalone , że nie wychodzimy przed konia jak koń wóz ciągnie . Zmienniczka " dopycha " się kanapkami ....ja zabieram sobie na wolną półdniówę owoce jakie są pod ręką ....a to jakiś batonik , czy inne słodkości też w zasięgu ręki i jest git . Na kolację w soboty i niedziele Elka serwuje " ciepłe dania " ...tzn. jakieś kiełbaski ...sałatki na zimno ...kotleciki - gotowce . Nie jest źle , tyle , że w niedzielę zjadłoby się chętnie takie coś nasze ,polskie , taki rosołek na ten przykład jak @Grzegorz Bnapisał ...rozmarzyłam się :szydera: ....ale w sumie ujdzie w tłoku , idzie przeżyć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Leje jak z cebra.Temperatura plusowa.Ciemnawo jeszcze.Tylko w betach leżeć.Dobrze ,że tu Pdp wstaje normalnie koło 8 .Dobijają mnie tu ciemności i szarobure pogody.Trzymajcie się jasno kochani.

U mnie też leje,masz racje w dzień ciemno w nocy ciemno,jak żyć....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:d Witam :cześć2:Ten wszechobecny niż poprzestawiał mi cały ranek. Spałam prawie 9 godzin i gdyby nie "pipi" to może spałabym dalej. Musiałam zrezygnować ze swojej porannej powolności i szybciej wejść w tryby dnia, a tego stanowczo nie lubię >:( Ja lubię mieć czas na rozruch i czas tylko dla siebie, a to zapewnia mi tylko dłuuugi poranek :), najlepiej ze trzy godziny przed przystąpieniem do pracy, czyli tak od ok. 5-tej :d Dobrze, że dziś niedziela... tu zdążę wszystko poukładać sobie bo moja pdp dzień święty święci i niezadowolona jest gdy ktoś postępuje inaczej... mogę się dzisiaj posnuć xd Miłej niedzieli wszystkim i buziaki :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

:d Witam :cześć2:Ten wszechobecny niż poprzestawiał mi cały ranek. Spałam prawie 9 godzin i gdyby nie "pipi" to może spałabym dalej. Musiałam zrezygnować ze swojej porannej powolności i szybciej wejść w tryby dnia, a tego stanowczo nie lubię >:( Ja lubię mieć czas na rozruch i czas tylko dla siebie, a to zapewnia mi tylko dłuuugi poranek :), najlepiej ze trzy godziny przed przystąpieniem do pracy, czyli tak od ok. 5-tej :d Dobrze, że dziś niedziela... tu zdążę wszystko poukładać sobie bo moja pdp dzień święty święci i niezadowolona jest gdy ktoś postępuje inaczej... mogę się dzisiaj posnuć xd Miłej niedzieli wszystkim i buziaki :cmok:

Ja w niedzielę zaczynam o 10, więc wystarczy na rozruch 0 7 wstać.

Jak ktoś chętny to w kwietniu zapraszam na zastępstwo. Szukam zmienniczki :tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...