Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Joy napisał:

Zobacz jakie toto narowiste się zrobiło:szydera:.Zeby tak samo z siebie chciało popracować,to nie :( Zaś czeka,żeby ją kto wypchał:szydera:

Podskakiwała, podskakiwała franca i się doigrała .... :szydera: Została w domu bo wzięłam dwie małe :d

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie nie przestanie zaskakiwać tutejsza slużba zdrowia? Dziś umówiony lekarz na wizytę domową od 13 do 17 o godzinie 16  zadzwoniłam i dostałam potwierdzenie że lekarz w drodze i..jest prawie 18 a doktorka niema! Cały dzień czekania i pewnie nie dojedzie  no super mają podejście ,to się wyżalilam i ide kolację robić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Joy napisał:

Ciekawe gdzie to nasza koleżanka ten nos wpakowała:szydera: Gadaj tu zaraz ,może i ja wsadzę ,niech i mnie oświeci:szydera:

Najpierw trzeba cały dzień walić głową w mur. Przyślesz zdjęcie śliwkowego baniaka, to dopiero wtedy puszczę parę. To jest gra jak w rosyjską ruletkę , albo przeżyję, albo mnie tu już nie zobaczycie. Na razie nie mogę nic powiedzieć , bo zapeszę :haha:. Pewne jest , że do Parlamentu UE się nie pcham :szydera:, ale już blisko, blisko.....:hura:

Jedno jeste pewne: tylko nasze myśli nas ograniczają!!!! :tak2:

Maszyna ruszyła w każdym bądź razie. Czekam na efekty. Jutro dzień roboczy, więc pewnie mój wielki dzień nastąpi niebawem. Langsam, langsam..... , nie dajmy się podpuścić firmom, to oni muszą na nas poczekać w naszej łaskawości oczywiście :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Joy napisał:

Basia tyle razy Ci mówiłam "Piłaś nie jedź":szydera::cmok:

Soorry, ale möwiłaś, piłaś nie leć, ostatnio nie posłuchałam , i nawigacja się spier. ...ła, wylądowałam na drzewie. ..w, aWe Włoszczowej :szok:.

Kuźwa a miały być te wyspy na bali  czy z belką siana. 

Sama już nie wiem. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Barbara48 napisał:

Soorry, ale möwiłaś, piłaś nie leć, ostatnio nie posłuchałam , i nawigacja się spier. ...ła, wylądowałam na drzewie. ..w, aWe Włoszczowej :szok:.

Kuźwa a miały być te wyspy na bali  czy z belką siana. 

Sama już nie wiem. 

No i sprawdza się powiedzenie" daj tu babie rower"" :szydera::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Barbara48 napisał:

Już drugi raz mam kolizje z ciapatą, czy one są jak święte krowy? 

Franca jedzie z naprzeciwka i nawet ręką nie pokaze ze skreca. 

Żeby ręką cokolwiek pokazywać to trzeba się umieć puścić kierownicy :d ta pewnie nie umiała O.o Popsikaj jakimś panthenolem, czy posmaruj alantanem to... Dobrze, że szyć nie trzeba :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teresadd Nam minie 4 lata w kwietniu. Nauczeni w małym mieszkaniu nie gromadzimy. Mąż porobił regały na strychu, ale to taki ministrych, bo domek z poddaszem. Dom nowy, dorabialiśmy się sami, dwa studenty ,  ja pracuję tak naprawdę od 5 lat, więc na zbytki nie było za dużo. Umierać się nie wybieram, ale w razie W dom spłacony, a o resztę niech się spadkobiercy martwią

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Barbara48 napisał:

Soorry, ale möwiłaś, piłaś nie leć, ostatnio nie posłuchałam , i nawigacja się spier. ...ła, wylądowałam na drzewie. ..w, aWe Włoszczowej :szok:.

Kuźwa a miały być te wyspy na bali  czy z belką siana. 

Sama już nie wiem. 

Basia aktualizuję :) Nie leć,nie jedź nie idź.Pijesz: doopy nie ruszaj z miejsca:szydera:W miejscu też nie,tak na wszelki wypadek:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Heidi napisał:

Najpierw trzeba cały dzień walić głową w mur. Przyślesz zdjęcie śliwkowego baniaka, to dopiero wtedy puszczę parę.

To ja chyba cierpliwie zaczekam aż sama powiesz :) Tego walenia w mur mogłabym nie przeżyć :( Moja głowa słabo silna jest.Ostatnio nawet myślenie mnie boli :tak2::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Barbara48 napisał:

Soorry, ale möwiłaś, piłaś nie leć, ostatnio nie posłuchałam , i nawigacja się spier. ...ła, wylądowałam na drzewie. ..w, aWe Włoszczowej :szok:.

Kuźwa a miały być te wyspy na bali  czy z belką siana. 

Sama już nie wiem. 

I będą a czemu miały by nie być,polecimy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao no to wszystko spod igły,no i nowe technologie.Ania musiałabym grube pieniądze włożyć ,żeby doprowadzić dom do obecnych technologii.Wybraliśmy inny wariant i to chyba rozwiązanie będzie najlepsze .My oddzielnie ,dzieci też i wreszcie wszyscy będą zadowoleni.Pępowinę odcięłam miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

@aniao no to wszystko spod igły,no i nowe technologie.Ania musiałabym grube pieniądze włożyć ,żeby doprowadzić dom do obecnych technologii.Wybraliśmy inny wariant i to chyba rozwiązanie będzie najlepsze .My oddzielnie ,dzieci też i wreszcie wszyscy będą zadowoleni.Pępowinę odcięłam miesiąc temu.

Brawo. U nas pępowina sama się obcięła jak pojechali na studia. A dom, staraliśmy się żeby było i ładnie i funkcjonalnie i energooszczędnie. To ostatnie z myślą o emeryturze, moja będzie jaka będzie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aniao napisał:

Brawo. U nas pępowina sama się obcięła jak pojechali na studia. A dom, staraliśmy się żeby było i ładnie i funkcjonalnie i energooszczędnie. To ostatnie z myślą o emeryturze, moja będzie jaka będzie.

Może bym i chciała funkcjonalnie i energooszczędnie ,ale chcemy mieszkanie kupić ,dom sprzedać i mieć spokój na stare lata.Już niedługo emerytura ,więc wygód człowiek szuka.Oby tylko zdrowie było ,to resztę załatwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Co będzie za ileś tam lat to mi zwyczajnie zwisa i powiewa , że się tak brzydko wyrażę . To co mam jest moje i tylko moje ...dla mnie , dla mojego oka . Nie patrzę pod kątem " co z tym zrobicie " ....nie myślę , żeby zadowolić potomnych , tylko siebie ...ja mam być zadowolona . No taka już ze mnie egoistka na stare lata :d...A co mnie obchodzi moja stypa ? ...Czy moja mama ...mój  mąż ...mój średni  syn pytali się mnie o koszta ....Pewnie tak samo im było obojętne jako i mi kiedyś będzie .

Mnie też wisi.....tylko w kurtce puchowej niech mnie pochowają żebym nie zmarzła  :szydera: a reszta mi lotto....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...