Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja babka od wczoraj testuje aparat słuchowy (jeden z warunków ze tu wracam)i powiem wam chwilami jazda na maksa ale pozytywnie :dmówi też cichutko co u niej niespodziewane a na moje co? bo nieslyszę ? dostaję kontre-sama głucha jesteś a mi każesz nosić te paskudztwa... dla mnie o tyle źle że nagle musze się przestawić ,nie gadać głośno ,muzyka ledwo ledwo i jeszcze niepoobgaduje jej z córką jak do tej pory ale za to sąsiedzi bedą zadowoleni bo jak ona muzyki sluchala to okna drżały.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałam ofertę do Heimu:

- zatrudnienia na rok lub więcej po niemieckiej stronie

- 1850 brutto  tj. stuffe 1 - 1250 netto

- pokój internet do dyspozycji

160 godzin w miesiącu

3-4 podopiecznych ( to muszą być super trudne przypadki !!!)

Ktoś chętny ? Od poniedziałku można zaczynać . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Moni.r napisał:

Moja babka od wczoraj testuje aparat słuchowy (jeden z warunków ze tu wracam)i powiem wam chwilami jazda na maksa ale pozytywnie :dmówi też cichutko co u niej niespodziewane a na moje co? bo nieslyszę ? dostaję kontre-sama głucha jesteś a mi każesz nosić te paskudztwa... dla mnie o tyle źle że nagle musze się przestawić ,nie gadać głośno ,muzyka ledwo ledwo i jeszcze niepoobgaduje jej z córką jak do tej pory ale za to sąsiedzi bedą zadowoleni bo jak ona muzyki sluchala to okna drżały.

Ty się ciesz, że to nie był hewi metal, albo jakiś jazzzz:haha:. Czy to jakieś landowe przyśpiewki ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Właśnie dostałam ofertę do Heimu:

- zatrudnienia na rok lub więcej po niemieckiej stronie

- 1850 brutto  tj. stuffe 1 - 1250 netto

- pokój internet do dyspozycji

160 godzin w miesiącu

3-4 podopiecznych ( to muszą być super trudne przypadki !!!)

Ktoś chętny ? Od poniedziałku można zaczynać . 

 

Fuj, to niewolnicza praca za zupe:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Ty się ciesz, że to nie był hewi metal, albo jakiś jazzzz:haha:. Czy to jakieś landowe przyśpiewki ?

ło jesuu no masz rację nie pomyślałam:dto tylko Andrea Berg ktorą mogę recytować tak mi zapadla w pamięć jej płytaxd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

To masz je jak w banku:szydera:

Ale nie ma tego zlego...po odbyciu kary zjesz weglowodany:szydera:

Odpada wersja zagłodzenia na śmierć :haha:. Kto by pomyślał : ile pożytecznych czynności może wynikać z posiadania jednego ziarnka ryżu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi Wiesz,  to taka reakcja łańcuchowa..

Jak ja będę z pracy zadowolona to i PDP będzie lepsiejsza ,  a jak pdp będzie zadowolona   to i syn będzie spokojny,  no a na końcu być może agencja będzie zadowolona .xd

Ale to już pikuś. 

NAJWAŻNIEJSZE  w tym łańcuszku SĄ OPIEKUNKI!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Heidi napisał:

Właśnie dostałam ofertę do Heimu:

- zatrudnienia na rok lub więcej po niemieckiej stronie

- 1850 brutto  tj. stuffe 1 - 1250 netto

- pokój internet do dyspozycji

160 godzin w miesiącu

3-4 podopiecznych ( to muszą być super trudne przypadki !!!)

Ktoś chętny ? Od poniedziałku można zaczynać . 

 

Moja koleżanka pracowała w Berlinie,jak się cieszyła i wiała po 6 miesiącach,masakra, tyle mi napisała

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Malina 1 napisał:

Moja koleżanka pracowała w Berlinie,jak się cieszyła i wiała po 6 miesiącach,masakra, tyle mi napisała

Wyciągnij nam jakieś opowieści z jej przeżyć. Tak na prawdęnikt z nas do tej pory nie poruszył tego tematu.: Jak wygląda prawdziwy dzień pracy w Heim-ie ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

@Heidi z tego co wiem , to @Skorpionka pracowala w heimie, jednak szybko zmienila to na Ambulantpflege.

Tak chyba jest lepiej.

To nie tak do końca ...Kiedyś jedną z koleżanek forumowych zresztą ....pracowała ( możliwe , że nadal pracuje ) i sobie chwaliła . Ją też bardzo chwalono ....tak pisała :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

@hawana ja je tu wywołać do tablicy ? 

Warto byłoby posłuchać co to  jest za "bajka"

Nie wiem, @Skorpionka ma problem z netem, ale moze odezwie sie z domu.Chyba urlopuje. A Mazowsze spotkalo sie? Nie jestem w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...