Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, awe59 napisał:

Dobry wieczór  :d

Ja tez dziś dołączam do pracujących....Z nową firmą na nowych warunkach :d

Podróż szybka ale i tak mnie już sen morzy bo wstalam o 4.30 ale o 12.00 już obiad jadłam z Pdp przygotowany przez synową :d, później kawa i ciasteczko a kolację już przygotowałam sama. 

Miłego wieczoru :cmok:

Czym jechałaś?A może leciałaś?Że tak szybko.No zazdraszczam.A firma co za zacz.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Joy napisał:

I czym chata bogata:szydera:

No właśnie ,co mam to leci na stół, czy zjadliwe czy nie ,nie ważne, licza się chęci częstowania,podzielenia się z innymi, no tak jestem wychowana, nakarmić każdego, głodnego itd, dobrze ,że tym razem nikt mi hamulców nie zatrzymuje,szaleje jak tylko moge z żarciem i częstowaniem, ale nie jest tak do końca,nie mogę dać coś lepszego od niemieckiej Frau:hura:katastrofa co? ale mój Słodziak wie co dobre,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maras1 napisał:

spoglądam na mapę opiekunów i znowu wychodzi ,że będę samiutki,koło kassel nikogo nie ma:(

Nie spoglądaj na mapę tylko kukaj na ulicę,,,a tam dopiero ujrzysz,,oj maras   Ty zawsze szukasz a może masz obok chaty swojej ,,gdzie będziesz koło Kassel ,,bylam tam tez koło Kassel może do mądrali trafisz ? mojego mądrali,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Heidi napisał:

@NNNdanuta , bo widzisz @NNNdanuta ja zawsze powtarzam, że są opiekunki i opiekunki. Każda z Was pewnie ma inne priorytety. Ty myślisz w pierwszej kolejności o Pop , a ta druga Pani opiekunka : o sobie. Uzupełnisz braki w zaopatrzeniu, nakarmisz swoją ptaszynę jej smakołykami i pomału wszystko wróci do normy. Zapomnij o zmienniczce i w razie czego zaznacz agencji, żeby jej w Twoje miejsce już więcej nie przysyłali, bo w przeciwnym razie  już tu nie wrócisz . PoP na pewno doceni Twoje starania, a Ty będziesz miała satysfakcję, że uczyniłaś wszystko z największym wyczuciem niezaniechania obowiązków. Głowa do góry. Nie denerwuj się , Twoje zdrowie jest najcenniejsze

Ja się nie denerwuję, czasami wydaje mi się że denerwować już się nie potrafię (przynajmniej na stelli). Jestem tu po raz piąty i moja pozycja jest ustalona. Można pracować pewnie lepiej niż ja bo ja robię swoje, a nie staram się zupełnie o przenoszenie gór i robienie tzw. wrażenia. Ponieważ mało wylewna jestem to każda opiekunka może mnie pokonać właśnie wylewnością, ale ja mam dość wysoki poziom pracy bo dla mnie porządek musi być (!) i tu mam tak jak Niemcy :haha:, ale to chyba wszystko co mnie z nimi łączy xd Dbam o zdrówko psychiczne swoje bo wygląda na to, że jeszcze musze trochę popracować :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

dobranoc idę spać smutny i niedopity:(

Nie smutaj się albo dopij będziesz weselszy :d Będzie dobrze . W końcu spotkasz jakąś życzliwą duszyczkę .....Tyyy...ale co masz przeciwko sobie , że lusterko Ci nie pasi  ? Ja tam bym mogła z Tobą pogadać ...nawet bez lusterka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Teresadd napisał:

Czym jechałaś?A może leciałaś?Że tak szybko.No zazdraszczam.A firma co za zacz.?

Leciałam bo te 20 godzin w Sinbadzie to już nie na moje nerwy. 6 godzin od drzwi do drzwi mi to zajęło. A firma z Warszawy. Zobaczymy.....może będzie dobrze ? :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, awe59 napisał:

Leciałam bo te 20 godzin w Sinbadzie to już nie na moje nerwy. 6 godzin od drzwi do drzwi mi to zajęło. A firma z Warszawy. Zobaczymy.....może będzie dobrze ? :d

Otworzyli ? ...Jeśli tak to będzie dobrze . Gdyby nie otwierali ...e ..,to wtedy byłoby sosnowo :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maras1 napisał:

spoglądam na mapę opiekunów i znowu wychodzi ,że będę samiutki,koło kassel nikogo nie ma:(

marasku nie ty jeden...berlin duze miasto a nikogo niet...teoretycznie..ponad rok siedza cicho..

mjamy sie ja przyjezdzam w o dwiedziny ty wyjezdzasz....ale w koncu ktos sie trafi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...