Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LACH napisał:

To jest tzw.

całus zdrowy forumowy (czf)!!!

(:cmok:)"

 

A nie inny:szydera: a kto komu zabroni całusowania,,,ale przyznam ,że przed nowym Rokiem tak mnie obcałowywali,że jakas cholera byla taka ,że mi na buzce na ustach syf się zrobil , no taka opryszczka,,gdzie kiedyś ja takiego dziadostwa w życiu nie miałam, ,ale wszystko może się zdarzyć,ale ten syfek -opryszczka już znika, 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

A nie inny:szydera: a kto komu zabroni całusowania,,,ale przyznam ,że przed nowym Rokiem tak mnie obcałowywali,że jakas cholera byla taka ,że mi na buzce na ustach syf się zrobil , no taka opryszczka,,gdzie kiedyś ja takiego dziadostwa w życiu nie miałam, ,ale wszystko może się zdarzyć,ale ten syfek -opryszczka już znika, 

Taaaa ....przeszła ...na Słodziaka xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, NNNdanuta napisał:

Bym wywaliła, tu na forum swój żal,  ale wychodzę wtedy na jakąś Idealię, którą się nie czuję i nie jestem. Blondi buziaki :cmok:

Dawaj @NNNdanuta ile wlezie, wszystko co boli ma być tu wyplute !!!!.

Po to tu jesteśmy, żeby łzy sobie wzajemnie ocierać tak samo jak radością i zwariowaniem się dzielić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@Baśka powtarzająca się czesc szczekaczko:szydera: nie wiem ,czemu , za co ale Ciebie lubię, pyskatko:szydera: jestes dalej u doktorka i Elki chyba, podziwiam i pokażę Ci moją łapę:tak: a teraz takiego buziola Ci dam, tylko nie myśl ,że się podlizuję,,:cmok:

Tak. Wróciłam już dawno temu ....będzie ze 28 godzin xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór  :d

Ja tez dziś dołączam do pracujących....Z nową firmą na nowych warunkach :d

Podróż szybka ale i tak mnie już sen morzy bo wstalam o 4.30 ale o 12.00 już obiad jadłam z Pdp przygotowany przez synową :d, później kawa i ciasteczko a kolację już przygotowałam sama. 

Miłego wieczoru :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

A nie inny:szydera: a kto komu zabroni całusowania,,,ale przyznam ,że przed nowym Rokiem tak mnie obcałowywali,że jakas cholera byla taka ,że mi na buzce na ustach syf się zrobil , no taka opryszczka,,gdzie kiedyś ja takiego dziadostwa w życiu nie miałam, ,ale wszystko może się zdarzyć,ale ten syfek -opryszczka już znika, 

Czytałaś moje referencje. Wiesz, że jestem czysty szoruszoru. :szydera::hura::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grzegorz B napisał:

No właśnie pędzę

:szydera: Pędź , pędź te konie po betonie , czym prędzej się wybierajcie, czem prędzej pospieszajcie, przywitać opiekunki

:oklaski::oklaski:.

A....propos pędzenia na pewno ryż zostawiłeś w domu:haha: i recepturę:  1410:d ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

Dobry wieczór  :d

Ja tez dziś dołączam do pracujących....Z nową firmą na nowych warunkach :d

Podróż szybka ale i tak mnie już sen morzy bo wstalam o 4.30 ale o 12.00 już obiad jadłam z Pdp przygotowany przez synową :d, później kawa i ciasteczko a kolację już przygotowałam sama. 

Miłego wieczoru :cmok:

Miłe z ich strony takie przygotowania:dobrze:. Życzymy powodzenia i dobrych wrażeń w nowym miejscu, i dobrych doświadczeń z nową agencją

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

@Baśka powtarzająca się czesc szczekaczko:szydera: nie wiem ,czemu , za co ale Ciebie lubię, pyskatko:szydera: jestes dalej u doktorka i Elki chyba, podziwiam i pokażę Ci moją łapę:tak: a teraz takiego buziola Ci dam, tylko nie myśl ,że się podlizuję,,:cmok:

Pyskatka:szydera: @Baśka powtarzająca się :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...