Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.Melduję się z pracy.Jestem drugi dzień.Narazie ok.Bez stresu.Po tygodniu , dwóch się okaże.Pogoda francowate,deszcz,mżawka i wiatr.Byłam na zwiadzie terenowym wczoraj i znalazłam Lidla na dole( dom Pdp na krętej górze).Koło Koloni skąd takie pagóry.?

No się trzymajta ludziska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Melduję się z pracy.Jestem drugi dzień.Narazie ok.Bez stresu.Po tygodniu , dwóch się okaże.Pogoda francowate,deszcz,mżawka i wiatr.Byłam na zwiadzie terenowym wczoraj i znalazłam Lidla na dole( dom Pdp na krętej górze).Koło Koloni skąd takie pagóry.?

No się trzymajta ludziska.

Gdzie jesteś koło Kolonii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gdzie jesteś koło Kolonii ?

Witajcie :dyskusja: niedzielnie:cmok:

Jak to gdzie koło Kolonii ? Gdzieś tam na ściernisku jest Kartoflisko, i tam jest Jej Land. Najważniejsze, że @Teresadd  ma tam dobrze, albo znośnie i do przytrzymania łęty:oklaski:.  Te z kolei nie pozwolą jej stamtąd wywiać byle jakim wiatrom, wichrom, burzom i będzie na długi czas do naszej dyspozycji ku zadowoleniu gawiedzi.

   @Teresadd , to musi być tam pięknie. Jesteś teraz naszą  bohaterką Wichrowych Wzgórz :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem kluski z rosołem :d tak swojsko i niedzielnie Was witam. 

U mnie zima w pełnej krasie, sypie i sypie i końca nie widać, co prawda ja w wieżowcu mieszkam, ale na pierwszym piętrze i mogą być problemy z wyjściem :haha:

Kacperek, Melchiorek i Baltazarek pokłony biją, to i ja się dołączam i z pokłonem niskim, cudnej niedzieli życzę, pierwszej w tym długim karnawale. :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek w Koszalinie wydarzyła się tragedia. W pożarze escape roomu ToNiePokój zginęło pięć nastolatek. Wiadomo o nich coraz więcej.

Wszystkie miały 15-lat, chodziły do jednej klasy w Gimnazjum nr 9 w Koszalinie. Feralnego dnia jedna z nastolatek świętowała urodziny z koleżankami. Jak twierdzi portal fakt.pl, miała na imię Julia. Zginęły też Amelia, Gosia, Karolina i Wiktoria.

Przed budynkiem, w którym rozegrał się dramat, gromadzą się ludzie, stawiają znicze. W rozmowie z portalem wyborcza.pl, rówieśnicy ofiar przyznają, że nastolatki były lubiane. - Jedna z nich pięknie śpiewała, druga kochała tańczyć. A trzecia była taką śmieszką - podkreślają.        

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

50321 Bruhl

Niestety 72,3 km . Jesteście obie ode mnie  z drugiej strony Kolonii:smutek:.Muszę się obyć "smakiem" naszego spotkania. Zdenerwowałąm się. Idę urżnąć kawał ciasta :papieros: do kawy

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eskape room to gra 

Gracze zostają zamknięci w specjalnie przygotowanym pokoju. Celem gry jest wydostanie się z pokoju bez użycia siły przed upływem 60 minut.

Każdy z pokoi stanowi specjalnie zaprojektowane i przygotowane środowisko (więcej o naszych pokojach przeczytasz w zakładce rezerwacja). Każdy detal wystroju czy przedmiot mogą okazać się istotne i mieć wpływ na końcowy sukces Graczy. Dlatego zalecamy na samym początku dokładnie rozejrzeć się po pokoju – z pewnością znajdą się rzeczy, które umożliwią złamanie kodu i opuszczenie pokoju przed czasem. Należy zwracać uwagę na każdy szczegół i umiejętnie łączyć fakty, niezbędna będzie również spostrzegawczość, ponieważ dzięki niej można odnaleźć ukryte zagadki i podpowiedzi.

Szukajcie wskazówek – każdy przedmiot, znak, układ poszczególnych elementów wystroju pokoju może być istotny.

Po zebraniu wszystkich znalezionych przedmiotów dokładnie przeanalizujcie, do czego mogą się Wam przydać. Pamiętajcie jednak, że czas biegnie nieubłaganie.

Każda rozwiązana zagadka przybliża Was do wydostania się z pokoju. Jeśli uda się Wam poradzić sobie z pomniejszymi zagadkami, nie powinniście mieć również problemu ze złamaniem najważniejszego kodu, umożliwiającego otwarcie drzwi wyjściowych.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Niestety 72,3 km . Jesteście obie ode mnie  z drugiej strony Kolonii:smutek:.Muszę się obyć "smakiem" naszego spotkania. Zdenerwowałąm się. Idę urżnąć kawał ciasta :papieros: do kawy

Idź urżnij . Ja sobie na obiad urżnę kawał ciasta . Dziś kuchnia serwuje jakieś ucierane (? ) z brzoskwiniami ....już na tacy wyłożone w celu rozmrożenia :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry ostatni dzień w PL. Jutro o tej porze będę już z moimi Niemiaszkami.  Pozdrawiam wszystkich

Witaj. Czekamy z utęsknieniem.  Kartoflisko przygotowane:tak2:, Zabierz ze sobą gracę, albo hakę jak kto woli :haha:, bo roboty na forum jest dla ciebie dużo. Masz straszne zaległości:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A mówiłam że niedługo wszyscy wyjdą z gawry i pojawią się po tej drugiej stronie granicy. :haha:

Gorzej jak tym Niedźwiedziem okaże się Kuba Rozpruwacz :d. Mam pytanie, czy niedźwiedzie jedzą śledzie ? Zostało mi ich trochę z postnych przedwigilijnych dni :d . Może z taką przynętą będę bezpieczna ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpiewam sobie : "Mało Was, mało Was do pieczenia chleba......" zatem  w międzyczasie bawię się wgraną świeżo aplikacją: WorldBit Niemiecki. 

Jest świetna, ciągle na pulpicie telefonu mam słówka, które można utrwalać i też na dodatek w kontekście zbudowanych zdań. Świetne !!! :oklaski:. Można też eliminować słowa, które już znamy i przechodzimy tym samym do coraz trudnieszych etapów naszej umiejetności  i  wiedzy bądź ograniczeń szarych komórek :haha:. Jest też uycie danego słowa w czasie przeszłym i przyszłym. Rewelacja !!!!  Polecam :tak2: szczególnie dla tych co w gawrach jeszcze siedzą i się nudzą:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...