Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Heidi napisał:

@Darekr  przecież jestem. Nie rycz!!!! Już bliżej się nie da:szydera:.

Ach... wiem, chodzi o @Marta B

:smutek:

Przepraszam "zawiesiłem" się na chwilę, 

dziękuję, że Jesteś i @Marta B też,

Przepraszam Moderatora, czy Moderatorkę, za błędny wpis

już zapitalam na Muzykę

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Trzeci dzień zaczynam. Nie jest źle, podopieczna dużo śpi, a ja mogę oddawać się swoim ulubionym czynnościom, a wbrew pozorom nie jest to sprzątanie czy prasowanie :haha:. To ostatnie odpadło z resztą, bo pralka dokonała żywota i w czasie "obrad na szczycie" córki zabierają pranie i przynoszą wyprasowane. Wczoraj siłą :szydera: musiałam odbierać moją brudną bieliznę. Cała reszta została zabrana.

Miłego dnia pracującym i urlopującym.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:d Witam. Od wczoraj na posterunku. Choć nie było mnie na stelli tylko miesiąc zastałam "ruiny i zgliszcza". Dzisiaj niedziela, a ja nie mam w lodówce tego czym żywi się moja pdp. Są ziemniaki, więc będą placki ... a co z resztą nie wiem. Przyjechałam wczoraj przed 16-tą, udostępniono mi pokój dopiero po 22-giej."Udostepniono"... to jest za dużo powiedziane, ale mogłam wreszcie wejść i zacząć przygotowywać sobie wyrko do spania. Dziś, już we własnym interesie, wybudzałam skoczka (nafaszerowanego prochami nasennymi) bo nie słyszała trzech kolejnych dzwonków budzika... We własnym interesie też pomogłam wynieść bagaże bo choć bus już czekał to "pani" się z niczym nie śpieszyło.., więc też łaskawie zostawiła mi swoje bety (tymczasowe wyrko) do posprzątania. I nie jestem wk*rwiona, nie mówie też nawet w myślach: sosna!, sosna! sosna! choć miałabym do tego pełne prawo... Ja tylko nadziwić się nie mogę O.o:szok:O.o:szok:O.o Nie wiem jak długo ten stan będzie mnie trzymał xd, ale dzień zaczęty, więc niech będzie dla nas wszystkich miły i weekendowy ... no i macie ode mnie tradycyjne buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Następna posterunkowa będę , która przywita się z posterunku pracy :haha:...Nocka spokojna . Wczoraj nic mnie nie wk..zdenerwowało , raczej rozśmieszało a przy okazji Elkę . Doktor tłumaczył mi cały czas co , jak i kiedy mam robić . Najpierw , kilka razy odpowiedziałam " przecież wiem " , ale później zaczęłam zabawę w " aaa....soooooo ...? ! " i rżnęłam z siebie głupa a uczyciel szczęśliwy był , że może mi pomóc .......

Wypoczęłam po podróży . Spałam ponad 9 godzin , ale znam siebie i wiem , że potrzeba mi teraz jeszcze kilka dni (2 - 3 ) żebym doszła do siebie na dobre ....a potem to jakąś ospałość , lenistwo   będę  już mogła nazywać zmęczenie pracą ...wypalenie zawodowe  :szydera:

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam milutko,druga noc w pracy,jestem jak nowa wreszcie odespałam 20 godzinną podróż,pd w nocy mnie nie budzi za co wdzięczna jestem zmienniczce,bo to ona tak nakazała i tak ma być,zdarzają się fajne zmienniczki,ma wrócić więc się spodobało miejsce.Dzisiaj trzech króli trzeba się pomodlić,a ja uwielbiam trzech króli szczególnie na banknotach.Milutkiej niedzieli

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna posterunkowa się melduje :cześć3: I od razu przywalę z grubej rury...zima wróciła >:( Mroźno, biało...po co to komu? :haha: Nic to...przywitam się ładnie, choć z trudem odrywam palce od hoboczka z kawusią w celu napisania słów paru :haha:1965775844_dziedobryniedzielaruchome.thumb.gif.d0d2860e67d2dee800bc4697932f83c4.gif Niech ten dzionek będzie cudy, czego Wam i sobie życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na biało,posciel, mleko, coś jeszcze?

Dobarwie tą karnawałową niedzielę, jeszcze na czarno bo z kawą, takie black&white.

Dzień dobry w ostrych kolorach, ostrych humorach i ostrych przygodach. Co ja mówię, gdzie ostre przygody w tej starczej stabilnosci? Ale od czego wyobraźnia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...