Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór Wszystkim! Nie było mnie tutaj więc teraz spóznione ale serdeczne życzenia Noworoczne przesyłam Wszystkim,,życzę Wszystkim najbardziej dużo  zdrowia :serce:, bo jak będzie zdrowie to wiemy sami ,że resztę pokonamy bez trudu bo jesteśmy polakami:tak2: 

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Blondi napisał:

Dobry wieczór Wszystkim! Nie było mnie tutaj więc teraz spóznione ale serdeczne życzenia Noworoczne przesyłam Wszystkim,,życzę Wszystkim najbardziej dużo  zdrowia :serce:, bo jak będzie zdrowie to wiemy sami ,że resztę pokonamy bez trudu bo jesteśmy polakami:tak2: 

 

:oklaski: no....objawiła się forumkowiczka marnotrawna :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam ,że poliki mnie pieką,,daję ludziom dużo atrakcji do pózniejszych rozmów i tematów,,,bo nigdy nie będe jak oni tutaj,,niech zapomną,,jestem polka,,:oklaski: jestem goscinna i lubię nagotowac i częstowac , stać przy garach , ale jak idę na jakieś tańce to nie ma to czy tamto, całkiem inna Blondi i wtedy gały mało nie wyjda z orbit,,:hura:a ja przecież stara baba jestem,,jestem starsza od nie jednej nawet chyba tutaj,,,:szok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Pracuje :smutek::szydera:

Nie rycz,,Nowy Rok przeciez jest,,wszystko co brzidkie i nie ładne zostawić było w starym roku,,ja tak zrobiłam,,ja to jestem dobra !!! najpierw wojnę wszczęłam i to porządną,,a za chwilę mówię,,zaczynamy wszystko od nowa za parę godzin,,wszystko zostawiamy w starym roku ,,focha mialam pod koniec roku,,aco! a Sylwester miałam super,,och to życie,,ale trzeba sobie tak ułożyć aby miec dobrze, i tak ukladam i ukladam,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Nie rycz,,Nowy Rok przeciez jest,,wszystko co brzidkie i nie ładne zostawić było w starym roku,,ja tak zrobiłam,,ja to jestem dobra !!! najpierw wojnę wszczęłam i to porządną,,a za chwilę mówię,,zaczynamy wszystko od nowa za parę godzin,,wszystko zostawiamy w starym roku ,,focha mialam pod koniec roku,,aco! a Sylwester miałam super,,och to życie,,ale trzeba sobie tak ułożyć aby miec dobrze, i tak ukladam i ukladam,,,

No przecież widzisz że się cieszę:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś opisze krótko,,,jest tutaj na Campingu bardzo dużo ludzi solo,,dużo męzczyzn i dużo starszych kobiet,,jest między innymi jeden pan na wózku inwalidzkim , gigant pan, bo bardzo gruby i jest sam, jezdzi takim dużym Quadem gdzie z tyłu ma swój wózek zapakowany,,mieszka na mojej ulicy,,bo tutaj camping jak miasteczko,,,wychodze zapalic i patrzę co się dzieje na ulicy,,a tam ten gigant pan lezy na ulicy i wyje z bólu, akcja ,,zleciało sie troche ludzi, telefony na Pogotowie, panu poduszkę pod głowę, koce aby przykryc, przeciez nie ma mocnych aby tego pana ruszyc, pogotowie przyjechało po pół godz, 3 mlode siksy,,szansy nie mialy aby zapakowac tego giganta na wózek,,na łóżko, drugie pogotowie się zjawiło z metalowym łożem,,ledwo go zapakowali,,okazało się ze ma złamaną rękę, żebro złamane i o 12 w nocy przywiezli go spowrotem na Camping, opatrzyli wszystko i do domu,,i co się okazało? pan gigant chciał przejsc na nogach kawałek aby podniesc torbę na śmieci, tutaj rzucaja codzienne zbierając śmieci nowe torby na śmieci, i tą torbę chciał podniesc i stracił równowagę i poleciał na beton,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi @-czko jesteś cała i między nami, to najważniejsze:oklaski:

Z opisanej powyżej sytuacji z wielkim Panem Gigantem jeden wniosek się nasuwa: nigdy w żadnym obcym kraju nie podnosić śmieci na ulicy :papieros:, ale też ich nie rzucać celowo, żeby innym nie zaszkodzić :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

@Blondi @-czko jesteś cała i między nami, to najważniejsze:oklaski:

Z opisanej powyżej sytuacji z wielkim Panem Gigantem jeden wniosek się nasuwa: nigdy w żadnym obcym kraju nie podnosić śmieci na ulicy :papieros:, ale też ich nie rzucać celowo, żeby innym nie zaszkodzić :)

:cmok:powinnam być dzisiaj na muzyce i tańcach,,ale zmieniłam plany ,mojego Giganta coś bierze, choróbsko jakies, więc wybilam z glowy:grzmotnąć: tańce i muzykę,,i tak  jestem tutaj:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam sie ze wszystkimi serdecznie...jakos czasu nie styka zalatwiac biura i was nadrabiac....kawe zrobilam wiec chetnych zapraszam z ranca i mile pogaduchy

wczorajszy rajd ...kolejny po urzedach....milo sympatycznie i.....dobijajaco....no coz polska rzeczywistosc niestety,,,,

czas z predkoscia swiatla....za trzy tygodnie bede juz na robotach......na chlebek trzeba zarabiac 

w planie troche luzu....sprzatnac te metry, obiadek zrychtowac bo dzieciecia moje beda u mnie dzisiaj ....

jutro wypadzik rodzinny pod ilawe ...

od poniedzialku znow urzedy ale tym razem prywatne wizyty u prawnikow ...trzeba zadlac o wiedze na wszelkich frontach

moja agencja w laskawosci mnie wczoraj zadzwonila informujac ...o zmianie stawki od 1-go stycznia....wysluchalam grzecznie o tym jak bardzo sie starali i ile mi wynegocjowali....podziekowalam serdecznie aczkolwiek z ironia w glosie wspominjac ze o tych ruchach wiem juz od ponad dwoch miesiecy ....bo sama negocjocjowalam stawke dla siebie i mojej zmienniczki...o ile na mnie nic nie przycieli o tyle na zmienniczcce chcieli przykukac 30 euro na miesiac...ale...mieli pecha szogun byl obecny przy tej rozmowie i zmienniczka zasugerowala firmie ze wyjasni te niezgodnosci...i sie nie udalo okrasc opiekuna...firma ma sie z pyszna a dziewczyna dostanie tyle ile szogun zadeklarowal..ot smutne zagrania naszych pracodawcow....zal dooope sciska...

wiaterek dzisiaj jeszcze troche dzisiaj halasuje ale zdecydowanie slabiej....widok plazy zalanej az po wydmy byl...jak karta master card...bezcenny....odkladajcie euraski i przyjedzcie nad morze wlasnie w okresie sztormow....zywiol huk ogromne fale...jak nad oceanem...mozna konkurowac z miami beach

milego dnia zycze moi drodzy 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, co by napisać o poranku, ale wena mnie opuściła :haha: Odeszła wraz z mrozem i śniegiem :haha: A to oznacza, że jest mokro, szaro, buro i ponuro, ale za to na plusie temperaturowo :oklaski: Znalazłam pozytyw motywujący mnie do wstania :haha: Brak weny nie oznacza braku chęci na wypicie kawusi w waszym towarzystwie...czyli....hoboczki w dłoń :oklaski: I siorbiemy...siorbiemy..siorbiemy i...plotkujemy :oklaski: Teraz mogę się przywitać, całuskiem obudzić zalegających jeszcze w betach, a wszystkim życzyć miłego dzioneczka 630252208_causruchomykociak.gif.e6a921ba1a587b05cd1a48ec0427bf34.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...