Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Teresadd napisał:

@aniao nie cierpię małych busików.Jadę właśnie Sindbadem.Zobaczymy jak dalej.W Świecku przesiadka.Dla mnie jest wygodniej i bezpieczniej.I taniej.Wiem ,że tyle samo jest zwolenników ,co i przeciwników Sindbada.Na piechotę raczej nie pójdę,a nie mam odwagi żeby sama autem w tak daleką drogę jechać.Jadę w nowe miejsce do Kolonii.Zobaczymy.

Ja jechałam raz małym busem i dziękuję. Być może ktoś kiedyś mnie zmusi, ale na razie bronię się z całych sił. Co do nowego miejsca, do trzech razy sztuka. Trzymam kciuki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, aniao napisał:

Ja jechałam raz małym busem i dziękuję. Być może ktoś kiedyś mnie zmusi, ale na razie bronię się z całych sił. Co do nowego miejsca, do trzech razy sztuka. Trzymam kciuki.

Jeździłam dużymi busami , ostatnio muszę małymi i za każdym razem mówię , że tym odwrotnym , którym akurat nie jechałam to podróż jest fajniejsza . Nie lubię tych długachnych podróży i już , dlatego zawsze mi coś nie pasi :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeździłam dużymi busami , ostatnio muszę małymi i za każdym razem mówię , że tym odwrotnym , którym akurat nie jechałam to podróż jest fajniejsza . Nie lubię tych długachnych podróży i już , dlatego zawsze mi coś nie pasi :haha:

Czyli marudne się robimy :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teresadd dzień dobry. Ja zaczynam dzień w "starym miejscu", więc niespodzianek dużo nie będzie. Trochę obawiam się jednej osoby, bo latka lecą i menopauza się pogłębia (myślę o sobie :szydera:). Młodziutka zmienniczka sytuacji, które mnie wkurzają nawet nie zauważyła. Z kolei to co mnie nie sprawia trudności ją doprowadzało do myśli o zjeździe. W obu przypadkach to drobiazgi, ale 23 lata różnicy między nami widać gołym okiem. Mam dzieci w tym wieku i widzę to w domu jak przyjadą, a mąż w tym roku powiedział, ze po ich wyjeździe, to nie sprzątanie, a remont trzeba robić. Pies przewrócił miskę z piciem na panele i syn nie widział potrzeby żeby pościerać (przecież to woda, wyschnie). Wyschła, a my musimy kupić jakiś dywanik na to miejsce. Tu też muszę trochę popracować jak po moich "letnikach", ale nie jest najgorzej. Po prostu my "starsze panie" mamy lepszy wzrok :szydera:

Trzymam kciuki za nową pracę.

Miłego dnia pracującym, urlopującym i tym co w drodze.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Dziewczyny już zaczynają swoją wygnańczą pracę po świątecznych urlopach ...no to i na mnie czas brać się za pakowanie walizki . Dużo pakowania nie przewiduję , bo jadę na stare miejsce a zostawiłam tam część swoich maneli . Dopakuję tylko kilka niezbędnych , które mogą ....choć nie muszą... przydać mi się na chłodniejsze dni . Jakieś kosmetyki ...tych też niewiele , bo w łazience zostawiłam spory zapas , ale tak na wszelki wypadek coś sobie dorzucę ...resztę się dokupi , gdyż DM  i Rossmann jest tak blisko :szydera:...Oczywiście zapas różnorakich leków ...te lepiej jak nie będą mi potrzebne w ogóle , niech sobie tylko będą tak na wszelki wypadek ...No co ...teraz kawę , która przyjemnie , lekko parzy wypiję do dna , do ujrzenia fusów i biorę się za jakieś utykanie domowo - wyjazdowe . Koło południa wyskoczę tylko po zakup najważniejszych ....papierosów , bo bez  nich to by mnie siłą z domu na to wygnanie nie wywlekli :szydera:

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk...puk...puk....jestem u drzwi forumowych :oklaski: Nie chce mi się odliczać...do trzech :haha:Melduję ze stanowiska swego, że zima trzyma nas w objęciach, a ja hoboczek w objęciach tulę...kawusia pyszna, cieplutka, aromatyczna...mniam :oklaski: Zmysły działają prawidłowo, a powonienie moje wskazuje, że 101079698_dziedobrypitekruchomewiewirka.gif.bd1d6b4bc65ecc851a0a74c59c00d226.gif A skoro tak, to radujmy się piąteczkiem :oklaski: I niech będzie miły, czego życzę wszystkim :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Mirelka1965droga  nasza Mirelle'o a  Ty jak długo  jeszcze będziesz będziesz opitalała się na urlopach ?

Ano, dopóki nie znajdę czegoś satysfakcjonującego :haha: Jestem w trakcie poszukiwań, a to czasochłonna i wykańczająca robota :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ano, dopóki nie znajdę czegoś satysfakcjonującego :haha: Jestem w trakcie poszukiwań, a to czasochłonna i wykańczająca robota :haha:

Rozumiem ....niby ...ale pomyśl trochę o tych biednych , słodkich , poniemieckich staruszkach , którzy gdzieś tam czekają na Twą pomocną dłoń . Nieistotne , że czasem bywają wredni , upierdliwi , ale wymagają opieki ...a qwa kto jak nie polska opiekunka tej opieki i pomocy ogólnej im udzieli . Profesjonalnie ...zresztą ! Nie grymaś , nie przebieraj Mirelle'o ...to nie" przedwojna "

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Rozumiem ....niby ...ale pomyśl trochę o tych biednych , słodkich , poniemieckich staruszkach , którzy gdzieś tam czekają na Twą pomocną dłoń . Nieistotne , że czasem bywają wredni , upierdliwi , ale wymagają opieki ...a qwa kto jak nie polska opiekunka tej opieki i pomocy ogólnej im udzieli . Profesjonalnie ...zresztą ! Nie grymaś , nie przebieraj Mirelle'o ...to nie" przedwojna "

:szydera:

Myślę o tych milusich słodziakach na niemieckiej ziemi, porzuconych i zaniedbywanych przez własne rodziny :haha:I szukam takiego kogoś, ale jak na razie nie znalazłam nikogo, kto nie miałby tej wredności i upierdliwości w stopniu mnie satysfakcjonującym :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Ja już dwa miesiące sie opitalam urlopie i powiem Wam, że nie jest źle....:d tylko jakaś maszynka do produkowania pieniędzy by sie przydala  :haha:

Miłego dnia :cmok:

No widzisz, też tak chcę...a mnie ta złośliwica,  @Baśka powtarzająca się do roboty popędza :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziee.e/ee7eee#n doo*)o/oobry!#%yy='yy. Jeśli przeczytaliście to jako skrzeczenie starcze to prawidłowo.:p

Tak się z rana czuję, jprdl, omg. Sen tutaj powinnam mieć niczym nie zmącony bo nie ma czym a wybudzam się ze trzy razy w trakcie. Muszę poszukać u googla czy mnie jaka choroba nie trawi:donos:

No cuś takiego, ja z figurą i stanem ducha z liceum nie wyszłam a tu jakiś SKS podchodzi i chyba na randkę namawia:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...