Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Heidi ...bidulko nasza , ale Ci się pogorszyło :szydera:

To z samotności, ale przy okazji kolejne karty netu odkrywam i to jest pozytywne:dobrze:. Światopogląd można podreperować, wiedzy nabyć, z włąsną głupotą i ciemnotą się zmierzyć. Co zobaczę i usłyszę, to mi nikt nie zabierze. Nie darowane diamenty, nie odziedziczone kryształy,  wiedza,to jest moje bogactwo:oklaski:

Juto wskakują mi  dwie trojki na stelomierzu:oklaski:, ale czad. Nie do wiary jak czas pędzi, a ja jeszcze się nie odkułam za roboty gonitwę w domu. Oglądałam dzisiaj filmik jak zasuwają w szklarniach przy zbiorze pomidorów. O matusiu, jak ja się cieszę , że w opiece robię. Dostają tam 1200 i czasu na oddech nie mają, pracują jak kombajny od rana do wieczora, żeby ciut nadgodzin załapać, a jak już przekroczą pewien próg, to pracodawca powymyśla 1500 powodów, żeby kosą uciąć euraski .  Przecież milionerów ze szklarni sie nie wypuszczą, a raczej z wydartymi rękawami, to jest jasne.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Lorelai napisał:

@Heidi, no chciałam Ci dogodzić , żeby było ciepło :d, ale świat jest wielki, więc coś innego się znajdzie, @1bozkajuż coś tam wyszukuje :dobrze:.

Będą@ i pingwiny, czego jeszcze chcieć ? Słońce zapewnione:327_sunny:.Tylko:wino::drink::pianino::dyskusja::682_sleeping_accommodation:

itp itd:hura:

@1bozka musiałą scedować robotę na @Joy, bo ta szybko do konkretów doszła, ze strachu, że walizki nam będzie nosić :szydera:. @Joy może być i Zanzibar , byle słońce, bikini, wiatr we włosach, słomka w ustach i leżing, bo ja już nic innego nie potrafię robić. Teraz wiem dlaczego mnie tak krzyż napitala: usztywnił się na wzór deski z łóżka:d  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, maras1 napisał:

maras nie gardzi towarzystwem zwłaszcza pięknych kobiet:d

Wiesz kiedy wejść. Gratuluję:d. Teraz dopiero spokojnie mogę zasnąć:oklaski:. Chociaż jedna zmarszczka obojętnie gdzie: na twarzy czy na prześcieradle mi przeszkada , to i tak powiem: Dobranoc. Spokojnych snów młodzi przyjaciele, bo już za  trzy dni przybędzie nam wcale niewiele:cmok:guggy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, hawana napisał:

Dobry wieczor mile ludki.

Szybko myslcie jak zgromadzic prad na zapas, bo tani bedzie tylko w 2019 roku:d

 

ale mozna sprzedawce zmienic...np z francji w teczce sobie przywiezc albo...z norwegii:haha:

.ja mysle kolezanko ze skoro zainteresowani nie znaja ustawy nad ktora maja pracowac to zajmie im troche jej czytanie....ze zrozumieniem....mam nadzieje ze ze podobnie jak z innym ustawami nie pojma nie ogarna  i zostawia ale burdelu przy tym narobiobia...niestety...

po tygodniu w domu i mimowolnym sluchaniu wiadomosci ze swiata coraz  bardziej dociera do mnie jak to wszystko moze sie skonczyc...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo zastrzezen naszej kolezanki..WSTALAM i siorbie kawusie...kto chetny mi potowarzyszyc???

bedzie milo

odwiedzilam wczoraj nowe centrum w gdansku...wspominalam ze jest pieknie oswietlone itd...ale gaszcz GASZCZ !!! ludzi to bylo jak deptak w sopocie w sezonie letnim....masowe wyprzedaze obnizki cen ale....daleko nam niestety do tych prawdziwych

zajrzalam wzorem lat ubieglych na kiermasz przy teatrze wybrzeze....trafilam na flammkucheny....patrze 6 zeta mysle ok...dam rade...prosze o ....i dostaje...1/4 placka....:kopara: prostokat jakies....15cm na 10cm....

nie poczulam sytosci bo ciasto przecie cieniutkie itd ale....poczulam niesmak...i mysli niewesole...

no dobra

jadziemy dzisiaj gajer mlodszemu synowi zakupic...z moja przyszla synowa ...zobaczymy czy sie uda....

zyczcie mi ....cierpliwosci i trzymania jezora za zebami....

milego dnia

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...