Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry   :d

Pierwsza....!

Dziś drugi dzien zmagań z urzędami w PL.....:d ludzi pełno jakby nie mieli nic lepszego do roboty tylko się po urzędach szwendać....:szydera: po Nowym Roku tylko lekarz mi zostanie.

W lodówce malusienkie " prześwity " widać ale póki co jedziemy na świątecznym żarełku.

Psy się rozbestwily i tylko " ludzkie " jedzenie im w głowie. Na psie patrzą z pogardą i odwracają wzrok.

Miłego dnia kochani  :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt troche pozniej niz zwykle ale to wina....urlopu:haha:

poczulam nieodparta chec a wrecz potrzebe kolo 4ej udania sie w sekretne miejscw...starym zwyczajem sie skierowalam  potem do kuchni.....kawa  te sprawy..woda w czajnku kawa w kubki nagle!!!oswiecilo mnie"bozzzeee ales ty glupia babo mam przeciez urlop nie musisz siorbac kawencji ciemnym bladym wczesnym switem"...stumiwszy wiec wyrzuty sumienia udalam sie ponownie w kierunku cieplego lozeczka mojej kolderki dwoch par kocich oczu patrzacych na mnie ze zdziwieniem...zaleglam az do prawie teraz....

oczy szeroko zamkniete i pyszna kawa...

wietrzenie morsko swiezo...czyli po mojemu...witam sie piatkow...bo chyba dzisiaj piatek ...czy jakos tak...

dzisiaj nie mam w planie gotowania nie mam w planie sprzatania...ale mam spacer bo sztorm wiec szukac skarbow bede bo jak wspomnialam dziwny swiat urzedu miasta zostawie sobie na po nowym roku...skarby dla mojej przyjaciolko/siostry chce wyslac potem ona lubi akie nietypowe upominki

czy moze mnie ktos oswiecic dlaczego majac miseczki z kocimi groszkami moje koty upodobaly sobie moja plastikowa choinke? podskubuja ja i mlaskaja :przekleństwa::mur:

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czyżbym była pierwsza na stanowisku? :szok: A niech tam...posiorbię, to może ktoś się pojawi :haha: Chyba, że wszyscy śpią jeszcze zmęczeni świątecznym rozgardiaszem :haha: Cóż...pożyczę wszystkim image.png.78a3452600831bb6dc4ab10991751c58.png i zniknę niczym sen :szydera:

idziesz dalej spac???

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry   :d

Pierwsza....!

Dziś drugi dzien zmagań z urzędami w PL.....:d ludzi pełno jakby nie mieli nic lepszego do roboty tylko się po urzędach szwendać....:szydera: po Nowym Roku tylko lekarz mi zostanie.

W lodówce malusienkie " prześwity " widać ale póki co jedziemy na świątecznym żarełku.

Psy się rozbestwily i tylko " ludzkie " jedzenie im w głowie. Na psie patrzą z pogardą i odwracają wzrok.

Miłego dnia kochani  :cmok:

moje damule i owszem bardzo chetnie plasterek lepszego jedzenia wezma ale generalnie upatrzyly sobie moja sztuczna bidule i skubia skubia skubia...

lodowka jeszcze nas" wyzywi"przez weekend ale potem trza ruszyc w regaly coby nasza "zywicielka cos na stanie miala "

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Dopiero wstałam i o tej nieludzko , późnej jak dla mnie porze witam się ....W nocy podobnie jak @lucyna.beatawstawałam , tyle , że mnie strasznie muliło a o kawie to nawet teraz nie ma mowy ...najpierw ziółka . Jedyne jakie znalazłam to pokrzywa i melisa . Jakieś starsze , zalegające w szafce powyrzucałam jak pakowałam swoje graty .Muszę dzisiaj uzupełnić , zaopatrzyć się w jakieś mięty i im podobne ...Chusteczkowo dzisiaj się czuję .

Miłego dnia :cmok:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo! Halllo!

Dopiero co wstałam i sączę kawusię. Trzeba się jakoś pozbierać i na obroty wskoczyć.

Przed chwilą dostałam takie info od Putzfrau: 

...(moje imię)...i komen bisjen shpejta i gehen cum Arz Doktor :o

W pierwszym momencie myślałam, że nie rozszyfruję ale dałam radę :oklaski:

f1de61fb246ddfa7ae084f1744185c3f.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Dopiero wstałam i o tej nieludzko , późnej jak dla mnie porze witam się ....W nocy podobnie jak @lucyna.beatawstawałam , tyle , że mnie strasznie muliło a o kawie to nawet teraz nie ma mowy ...najpierw ziółka . Jedyne jakie znalazłam to pokrzywa i melisa . Jakieś starsze , zalegające w szafce powyrzucałam jak pakowałam swoje graty .Muszę dzisiaj uzupełnić , zaopatrzyć się w jakieś mięty i im podobne ...Chusteczkowo dzisiaj się czuję .

Miłego dnia :cmok:

herbal-tea-1410584_1280-300x199.jpg.c195423acf18417943c72fb85f3ad56e.jpgprosze cie bardzo

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MeryKy napisał:

Hallo! Halllo!

Dopiero co wstałam i sączę kawusię. Trzeba się jakoś pozbierać i na obroty wskoczyć.

Przed chwilą dostałam takie info od Putzfrau: 

...(moje imię)...i komen bisjen shpejta i gehen cum Arz Doktor :o

W pierwszym momencie myślałam, że nie rozszyfruję ale dałam radę :oklaski:

f1de61fb246ddfa7ae084f1744185c3f.jpg

:kopara:

no powiem rowniez witam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry poswiąteczne. I miziu i buzi, i cały pakiet wszystkiego miłego:haha:

@Baśka powtarzająca się, tak, zyję, ale co to za zycie gdy człowiek ciągle w szczęściu sie pławi? Dziwnie aż jakośxd 

E... tam dziwnie ! ...Fajowsko i tyle ...Tyy...Fioletta , bo ja już zapomniałam jak to jest z tym motylami w brzuchu . Powiedz mi dziecinko , czy jak mnie w nocy tak strasznie muliło ...jak mi jakimś jakby piórkiem coś smyrnęło ...jak se pawia puściłam ...czy to może być też przez motylki jakieś ? Pewnie tak ...no niee ? ....Kurde blaszka ...ja już myślałam , że choróbsko mnie bierze a ja tylko zakochana po uszy jestem . Ja pierdziuuu...tylko kuźwa w kim ?! Muszę pomyśleć . Może się uda ...z tym myśleniem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Pogoda bez zmian czyli typowo barowa, a najgorsza ta ciemnica, cały dzień o zapalonym świetle, błe. Z dobrych wiadomości, to od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką parowaru, którego toż wygrałam w loterii świątecznej w pewnym sklepie w którym poczyniłam przedświąteczne zakupy. Powiem więcej, że w ogóle zapomniałam, że wyraziłam zgodę poprzez podanie swoich danych osobowych (Rodo) na udział w tej loterii, normalnie łyknęłam pierwszą nagrodę, jeszcze z szoku się nie otrząsnęłam, w życiu nic nie wygrałam :haha:

No to miłego dnia Mordecki i jak to mówią, byle do Nowego Jorku... Tfu Roku :szydera::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)  Choć powinnam to się i tak nigdzie nie wybieram,żadnych urzędów.W nocy nie dopadły mnie żadne sensacje ,spałam jak "zabita" .Motyle w brzuchu chyba zamieniły się w leniwe larwy bo nic mnie nie łaskocze.Nuda,normalnie nuda.Ale jak ja ją kuźwa kocham:szydera:Może trwać wieki całe:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ze słonecznego Ddorf :dyskusja:.

Za oknem plus 1 grad. Latawica śpi ciągle jak suseł :oklaski:.Trzyma się Dzidzia we śnie za uszy, pewnie się boi , że jej odmarzną :haha:. Jedyne co mi nie pozwala leżeć w łóżku, to głód:przekleństwa:.  

Współczję @Baśka powtarzająca się za te żołądkowe sensacje. Pozytywne jest to , że w Nowy Rok wkroczysz z czystą kartą tfu z czystymi jelitami. Może to znak dla Ciebie, że zacznie się nowe rozdanie i wiele nowych, nieoczekiwanych i miłych sytuacji. Może ktoś przed Tobą rozchyli poły płaszcza i mocno przytuli. Może to będzie ktoś z nas :d i przyniesie włóczkę i heklówkę ? Może ktoś z nas wpadnie z wielką paczką kawy, ziółek, kremów i diamentów obdarowując Ciebie w nadziei na współnie spędzony czas ? Może @Afryka wpadnie, żeby  zabrać Ciebie do Ameryki? .Może @violka już coś dla Ciebie właśnie skrobie i maluje do nowego mieszkania ? Może @lucyna.beata też wpadnie bez tego jeźdźca co pod piękną suknią skrywa i po łbie go wali bez ustanku ? Może @Joy wpadnie bez leniwych larw ? Może @Lorelai wpadnie z biletami do kina? Może @MeryKy  wpadnie zdredowana i grypsując jakąś piosenkę do nowego albumu przedstawi ? Może @awe59 wpadnie z urzędnkiem, bo jak sama mówi tylko on jej po nowym roku zostanie . Może @Mirelka1965  skręconym szlugaskiem z holenderkiej produkcji poczęstuje ? Może @Onka odważy się jeszzce raz objawić . Może ja wpadnę i przestanę skrzydełkami wahlować, żeby zapalenia Twoich uszu nie spowodować?

Kto wie ? Kto to wie, co może się w Nowym Roku wydarzyć, ale miej nadzieję :love: na wielkie pozytywne wydarzenia !!!. 

Co do wizyt w urzędach; co wy tak się na nie uwzięliście, przecież oni tam maja dość roboty i bez Was:trele:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko :love:.

Ja od wczoraj walczę z bólem gardła, nawet ślinę ciężko przełknąć, koszmarna noc. 

Niedawno wstałam, małż już rano był w aptece,ale nie chciał mnie budzić.

Miłego dnia wszystkim nam życzę. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

Witam Opiekunkowo cieplutko :love:.

Ja od wczoraj walczę z bólem gardła, nawet ślinę ciężko przełknąć, koszmarna noc. 

Niedawno wstałam, małż już rano był w aptece,ale nie chciał mnie budzić.

Miłego dnia wszystkim nam życzę. 

Kocha Ciebie ten Twój małż:tak2:, uściski dla niego za trzymanie dyżuru nad Tobą.

I... jest tak jak pisałam wcześniej. W DE jesteśmy zdrowi, wracamy do PL ,po kolei padamy śnięci do łóżek. Mam nadzieję, że chociaż  @geronimo  już się podleczył. @Baśka powtarzająca się dopiero zaczyna się rozkręcać, moje dwie pozaforumowe znajome też legły w bety. Co się dzieje ? Czyżby zima dopadła ?

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

@Heidi :cmok:.

Ja przez własną głupotę się zaprawiłam.

Część moich gości jest niepaląca, więc wychodzilismy na balkon na cugaska, oczywiscie bez kurtek. 

To teraz mam za swoje :grzmotnąć:

Ach, to nie balkon winny,nie brak  kurtki, nie wspolne wychodzenie , to wszystko przez te papierosy :przekleństwa:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...