Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :) 

Info dla tych co pracują_Jeśli choć trochę smutno Wam,że daleko od kraju jesteście,to pragnę Was poinformować_Tu zapiernicz jest "ohne Ende" .Wydawało mi się wczoraj,że wszystko ogarnięte a dzisiaj od rana dopiero teraz znalazłam chwilkę czasu,żeby spokojnie usiąść.I to pewnie nie na długo.Jak ten czas niemiłosiernie dzisiaj pędzi aż mam ochotę podłożyć mu nogę:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po niemieckiej kolacji z polskim akcentem. 

Czyli śledziem w miodzie,  pierogami i sałatką jarzynową. 

Babcia zjadła podwójną porcję,  gdzie wczoraj nawet nie chciała spróbować. 

Reszta nie jej smaki. 

Goście byli na kawie,  dostałam słodkości,  i dogadaliśmy się z synowa,  że mamy wspólne tematy do rozmów. 

Qoo...rwa kulszowa,  i obie lubimy przyrodę i zwierzęta. NO I Music...

Muzyka łączy kraje..

Taka Cicha Noc...

 

Odplywam Opiekunkowo,  dobranoc. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I... już po wieczerzyimage.png.edb5883d5400151762f44e296cedd9da.png. Ostało się ino światło, nadgryzione jablka, skórki pomarńczy, porozrzucane piepiery po ofiarowanych prezentach i radość w sercu, że już Jezus malusieńki leży u stajenki i dobrą nowinę po świecie niesie. Szczęść Wam Boże koledzy i koleżanki.

Jutro sikorki dyżur przejmą,a my będziemy dalej leżeć tylko tym razem z przejedzenia

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Czwarta jestem , ale , żeby nie było , że jestem śpioch to wyjaśniam : kawę już sobie siorbię , cugasek w kotłowni zaliczony a z racji tego , że tam ma swoje legowisko piesek to i zabawa z nim . Piesek ma potężne łapy ...podrapał mnie trochę , poszarpał za sweter , ale jest słodki i mu wybaczam . W tym domu jesteśmy tylko we dwójkę już  wyspani ...reszta śpi . Mikołaj był posłuszny i na moje wcześniejsze prośby o nieprzynoszeniu mi kremów , balsamów i im podobnych bzdetów zareagował odpowiednio . Przyniósł mi portfel i książkę " Wodecki ...tak mi wyszło " - jestem bardzo zadowolona z prezentów . Kremów i balsamów u mnie dostatek ...obejdzie się ....No to sobie popisałam trochę a teraz czas na dalszą zabawę z labradorkiem i następnego cugasa  :haha:

Miłego , fajnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz,dwa,trzy-czwarta:)

Witam ciemną nocą w świąteczny poranek.Wigilię spędziłam sama choć niezupełnie:miałam na wizji najbliższych.Pdp.wyekspediowałam do rodziny .Zapytałam czy mogłabym zostać-zrozumieli.I tym sposobem miałam więź że swoją rodziną.

Jeszcze raz świąteczny buziak:cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BabaJagusia napisał:

Raz,dwa,trzy-czwarta:)

Witam ciemną nocą w świąteczny poranek.Wigilię spędziłam sama choć niezupełnie:miałam na wizji najbliższych.Pdp.wyekspediowałam do rodziny .Zapytałam czy mogłabym zostać-zrozumieli.I tym sposobem miałam więź że swoją rodziną.

Jeszcze raz świąteczny buziak:cmok:

Coś wolniutko pisałaś i numeracja trochę nie teges :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Cały dom śpi, ale pies już wyspany, więc nie ma to tamto i trzeba wstawać. Wigilia bardzo udana, od lat już nie szalejemy z ilością potraw, ale te 5 czy 6 licząc z kompotem jest na stole. Dzieci przed 30, więc nie uciekają po ostatnim kęsie tylko potrafią porozmawiać jak człowiek. Nogi mi wchodzą do d, ale fajnie było i jest nadal. Moje wypieki cieszyły się największym powodzeniem , więc musiałam jeszcze dorabiać na bieżąco. Zabawne jest to, ze te "arcydzieła" to proste rzeczy biszkoptowo- śmietanowe, czy karpatka. Niemniej szynki i mięsa będziemy dojadać jeszcze długo, a słodkie znika z talerza w mig :szydera:

Życzę miłego świętowania, a pracującym żeby czas uciekał niepostrzeżenie.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki!

Byłam na proszonej kolacji. Jak to niemieckim zwyczajem szału nie było ale nikt głodny od stołu nie odszedł.

Był też szampan i białe wino. Na bogato :wino: I najważniejsze, że Mikołaj nie zapomniał o prezentach pod choinkę.

10170695_1004155209660244_23098096413262

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Gwiazdy Betlejemskie :cmok:

Nareszcie nastał ten wymarzony dzień leżingu i opierdalalingu... jeśli nie liczyć ciężkiej pracy do której potrzebny nam nóż i widelec oraz jakiś raphacholin czy inszy sylimarol w zasięgu ręki, coby te naprodukowane w ilości hurtowej i z mozołem dobra kulinarne spożyć w ciszy i spokoju. :haha:

Wesołego świętowania Milusińscy! Radości w sercu i pogody ducha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barbara48 Twoj mąż mdleje, bo pewnie tempo za duże sobie narzuciliscie:haha:.  Toż to tylko chłop,  a nie rumak:szydera:. Dajże Ty mu trochę odpocząć, daj przełknąć ślinę,  oddech złapać,  tętno ustabilizować :haha:. Miej nad nim litość chociaż w święta :tak2:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...