Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Lorelai napisał:

Masz rację , i całkiem dobrze mi z tym:d 

No,chyba , że ktoś się na forum pochwali ,że jest mistrzem w pieczeniu sernika z rosą , albo rzuca biszkoptem - i ten mu wychodzi -to wtedy owszem , przyjmuję to do wiadomości , wykorzystuję do własnych celów lub wyrzucam z pamięci:trele:

 

Kiedyś, w tym wątku, zmitygowany forumowicz nalegał, bym każdą fotkę parafował. :czytaj:
Wiesz na ilu portalach krążą podobne zdjątka?!? :szydera:
Wystarczy zrobić kopiuj-wklej.
I co Szerloku Holmsie? Rozpytaj Łotsona.  :donos:
A komu tutaj coś imiennie zadedykowałem? :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja nie mówię o niespaniu na zleceniu . W domu mam wielki ...ogromniasty... z tym problem i dlatego bez tabsów nawet nie próbuję kłaść się spać . Mój problem to niemoc w odganianiu myśli ...niestety .

Skończysz remonty , wyciszysz się , odrobisz "straty finansowe" na majstrów , życie rodzinne masz poukładane (wiem...samotność też nie pomaga w osiągnięciu równowagi i to jest niezależne od naszego "chcenia")- i powoli sen przyjdzie.

Póki co - dobre i tabsy , zwłaszcza jakieś ziołowe .:) To też działanie na podświadomość : wzięłam tabletkę ,więc mogę spokojnie zasnąć - i wtedy sen przychodzi .

:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lorelai napisał:

 

(ale o nie odwet na mężu (może lubi Twoje długie włosy:cool:) za te porządki w garażu :szydera:)

Właśnie mnie grzecznie poprosił  żebym wstrzymała się z cięciem do po świętach.Bo jak mnie zna to zepsuję sobie fryzurę a wszystkim dookoła Święta:szydera: No i teraz dopiero mam nad czym myśleć_zasłużył na spokojne Święta czy nie?:szydera: A tak na serio to skrócę etapami,dzisiaj ciachnę10 cm i zobaczę co wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz recepta  , jak osiągnąć spokojny sen:

Żyd Mosiek kręci się już pół nocy w łóżku . Rachel już nie daje rady , bo też nie może spać . Pyta go , czemu nie śpi .

-A jak mam spać , kiedy jutro mija termin spłaty długu u sąsiada Icka , a ja nie mam tych pieniędzy .-mówi strapiony Mosiek

-I to cię tak martwi ?Zaraz to załatwię - rzecze Rachela. 

-No i co zrobisz?Przecież też nie masz z czego spłacić ?- on na to.

Rachel otwiera balkon, wychodzi i woła głośno :

-Icek,Mosiek ci jutro nie odda długu , bo nie ma forsy!

Wraca do łóżka i przykazuje mężowi:

-Teraz śpij, niech się Icek martwi  

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Joy napisał:

Właśnie mnie grzecznie poprosił  żebym wstrzymała się z cięciem do po świętach.Bo jak mnie zna to zepsuję sobie fryzurę a wszystkim dookoła Święta:szydera: No i teraz dopiero mam nad czym myśleć_zasłużył na spokojne Święta czy nie?:szydera: A tak na serio to skrócę etapami,dzisiaj ciachnę10 cm i zobaczę co wyjdzie

Już cosik tam sobie w kiepełe uroiłaś i nikt tego nie zmieni. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lorelai ...wiem , że to działa na psychikę - wzięłam tabletkę - będę spała . Remonty skończone , tylko burdel po nich powiedzmy , że  niekoniecznie do końca , ale to się zrobi ...dam radę z przekładaniem , układaniem na właściwe , należne miejsca . To nie takie myśli , że remont - sremont ...to wspomnienia od których opędzić się nie można i pozostaną na zawsze ....A tak w ogóle to : paskudny grudzień mamy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LACH napisał:

Kiedyś, w tym wątku, zmitygowany forumowicz nalegał, bym każdą fotkę parafował. :czytaj:
Wiesz na ilu portalach krążą podobne zdjątka?!? :szydera:
Wystarczy zrobić kopiuj-wklej.
I co Szerloku Holmsie? Rozpytaj Łotsona.  :donos:
A komu tutaj coś imiennie zadedykowałem? :hura:

@LACH , papier i komputer wszystko przyjmie:). To tylko taka forma podtrzymania dialogu .Myślałam ,że nie muszę Ci tego wyjaśniać :d Chcesz ciągnąć temat ? Boja nie mam ochoty :cześć:

 

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Lorelai ...wiem , że to działa na psychikę - wzięłam tabletkę - będę spała . Remonty skończone , tylko burdel po nich powiedzmy , że  niekoniecznie do końca , ale to się zrobi ...dam radę z przekładaniem , układaniem na właściwe , należne miejsca . To nie takie myśli , że remont - sremont ...to wspomnienia od których opędzić się nie można i pozostaną na zawsze ....A tak w ogóle to : paskudny grudzień mamy :d

Czas leczy rany -wiem, to slogan , ale z czasem wspomnienia słabną  . Życzę Ci tego :tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LACH napisał:

Te Twoje są bardziej niesforne. :hura:

Screenshot_20181223-172015_Gallery.jpg

Moje tak ładnie to wyglądają do 5 minut po wizycie u fryzjera :) Wystarczy odrobina wilgoci w powietrzu i juuuż sterta siana na głowie:szydera:

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor. Dla mnie swieta sie juz zaczely, bo mialam gosci na obiedzie. Tradycyjne schaboszczaki zostaly pozarte. Musze przyznac, ze ja zjadlam z wielkim apetytem, bo...stesknilam sie za polska tradycja kulinarna. 

A do kawy podalam ciasto z zakalcem, bo tak umiem upiec na specjalne okazje:haha:

No nic, wszyscy zyja:d

Milego wieczoru:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Lorelai ...wiem , że to działa na psychikę - wzięłam tabletkę - będę spała . Remonty skończone , tylko burdel po nich powiedzmy , że  niekoniecznie do końca , ale to się zrobi ...dam radę z przekładaniem , układaniem na właściwe , należne miejsca . To nie takie myśli , że remont - sremont ...to wspomnienia od których opędzić się nie można i pozostaną na zawsze ....A tak w ogóle to : paskudny grudzień mamy :d

Może nie aż tak pomogę jak wymaga sytuacja, ale zryczałam się jak bóbr. Trochę o miłości, trochę o życiu, trochę o świętach, trochę o tym, że wszystko przychodzi powoli, trochę otrochę..... :).Polecam

 https://www.youtube.com/watch?v=e0EHqP84pi4

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, hawana napisał:

Dobry wieczor. Dla mnie swieta sie juz zaczely, bo mialam gosci na obiedzie. Tradycyjne schaboszczaki zostaly pozarte. Musze przyznac, ze ja zjadlam z wielkim apetytem, bo...stesknilam sie za polska tradycja kulinarna. 

A do kawy podalam ciasto z zakalcem, bo tak umiem upiec na specjalne okazje:haha:

No nic, wszyscy zyja:d

Milego wieczoru:d

Może lubią z zakalcem ? ....Zaproś na kiedy indziej i powiedz , że też będzie ciasto ....z zakalcem /Rozmowy kontrolowane / :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szefowa śpi żywcem na siedząco...

Co wieczór tak jest. 

Czekamy aż łaskawa pflega przyjedzie i tabletki wyda. 

Co wieczór ona ICH opiernicza i co wieczór coraz później przyjeżdżają..

 

Chyba robię to złośliwie..

 

 

A na tym wszystkim cierpię ja, bo z chemia już bym się legła i grzbiet wyciągnęła..

Zwłaszcza,  że robótki ręczne mam na wykończeniu. 

;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...