Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry . Witam niedobitków różnych. @Baśka powtarzająca się ty jedż szczęśliwie do domu. @MeryKy do świąt gardło wyleczyć ,bo inne płukanie będzie. @Afryka tobie też buziaczki . @Mirelka1965 buziak wirtualny.

Tak ogólnie trzymajcie się ludziska.

No i nasza @aniao dzisiaj w tej okrągłości niech się trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dniem dobrym się witam i Wam takiego życzę. Kawę też wypilam nie ma to tamto, ale jeszcze nie zapalilam bo robie to 3×dziennie po sniadaniu,obiedzie i kolacji zgodnie z dyscypliną jaką sobie narzucilam.Jeszcze nie jadłam bo czekam na pdp.

Weszłam bo chciałam mimo, że tu jeszcze sobie dyscypliny nie narzucilam:donos::p:d Może zdarzyć się tak, że będę musiała jak już laptop bedzie w posiadaniu. Teraz konkret:

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia jakie już otrzymaliscie i otrzymacie niech się spełnią, takie jest moje życzenie dla Was:choinka1::serce::wino::1490_santa_tone1:

Jadę jutro wieczorem ale zarobiona będę zeby siedzieć na forum, jak o robotę chodzi to dyscypliny nie uznaję:kopara:

Do po świętach.Bądź że pozdrowiona forumowa rodzino przy żłobkach, w ktorej siano dano z ojro:oops:

Na poważnie naprawdę pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krista napisał:

Dniem dobrym się witam i Wam takiego życzę. Kawę też wypilam nie ma to tamto, ale jeszcze nie zapalilam bo robie to 3×dziennie po sniadaniu,obiedzie i kolacji zgodnie z dyscypliną jaką sobie narzucilam.Jeszcze nie jadłam bo czekam na pdp.

Weszłam bo chciałam mimo, że tu jeszcze sobie dyscypliny nie narzucilam:donos::p:d Może zdarzyć się tak, że będę musiała jak już laptop bedzie w posiadaniu. Teraz konkret:

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia jakie już otrzymaliscie i otrzymacie niech się spełnią, takie jest moje życzenie dla Was:choinka1::serce::wino::1490_santa_tone1:

Jadę jutro wieczorem ale zarobiona będę zeby siedzieć na forum, jak o robotę chodzi to dyscypliny nie uznaję:kopara:

Do po świętach.Bądź że pozdrowiona forumowa rodzino przy żłobkach, w ktorej siano dano z ojro:oops:

Na poważnie naprawdę pozdrawiam Wszystkich.

Szczęśliwej podróży . Tobie też wszystkiego dobrego :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,za oknem śniegu troszkę

Idzie na ocieplenie więc nie na sanki a na rower przyjdzie iśc.

Kawa któraś tam wypita

Leże sobie w łóżeczku od trzech dni chory jak diabli

Mam nadzieję że mi przejdzie do poniedziałku.

Wam miłego dzionka życze wszak to"weckend"

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, geronimo napisał:

Witajcie,za oknem śniegu troszkę

Idzie na ocieplenie więc nie na sanki a na rower przyjdzie iśc.

Kawa któraś tam wypita

Leże sobie w łóżeczku od trzech dni chory jak diabli

Mam nadzieję że mi przejdzie do poniedziałku.

Wam miłego dzionka życze wszak to"weckend"

Tak myślałam, że entuzjazm nowego CO w chorobę się przemieni. Za mało METAXA było , sprowadźże Ty do tej chaty jeszcze pierzynę z piór . Współczuję, wyleczysz się tylko żal, że akurat na same święta smarki z nosa będą szły:(, a że temperatura na plusie się zapowiada, to nawet sopli do ozdoby lica z tego nie uczynisz :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałam telefon od kierowcy . Nawigacja wskazuje mu , że będzie u mnie o 14.15 ...Modlę się o chociaż maluteńkie korki ...Elka pociesza mnie , że już są , bo Hilda nie może za skarby świata stawić się tutaj wcześniej jak krótko przed 15-tą ...O jeżuńku ...jaka nerwówa . Teraz włączam piąty bieg i ....ostatnie zabiegi ( póki pauza ) coby w busie nie capić ...a mogłabym , bo doktor pogonił mnie dzisiaj , że ho , hooooo....Składam lapka , jak będę miała chwilę to z telefonu sobie ponadaję albo poczytam ....Na razie ...pa :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Właśnie miałam telefon od kierowcy . Nawigacja wskazuje mu , że będzie u mnie o 14.15 ...Modlę się o chociaż maluteńkie korki ...Elka pociesza mnie , że już są , bo Hilda nie może za skarby świata stawić się tutaj wcześniej jak krótko przed 15-tą ...O jeżuńku ...jaka nerwówa . Teraz włączam piąty bieg i ....ostatnie zabiegi ( póki pauza ) coby w busie nie capić ...a mogłabym , bo doktor pogonił mnie dzisiaj , że ho , hooooo....Składam lapka , jak będę miała chwilę to z telefonu sobie ponadaję albo poczytam ....Na razie ...pa :cmok:

@Baśka powtarzająca się image.png.9ed615f97bc86c114d0dc405f0d1320a.png zabierz ze sobą cukier, to pognasz te konie po betonie  , z bata strzelisz i zanim spostrzeżesz w PL będziesz . Upewnij się  tylko, czy to na pewno auto-bus ma być pod domem, czy może air-bus:cześć3:.Do usłyszenia :cmok:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Teresadd napisał:

Piękniaste ciasteczka.chyba też smaczne.

 

Nie wiem bo nawet nie spróbowałam. Ale chyba dobre bo towarzystwo jadło jak tylko z pieca wyjęli. Bałam się, ze nie będzie co dekorować:szydera:  A to co zostało dziś Julka na Wigilię do szkoły wzięła.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Właśnie miałam telefon od kierowcy . Nawigacja wskazuje mu , że będzie u mnie o 14.15 ...Modlę się o chociaż maluteńkie korki ...Elka pociesza mnie , że już są , bo Hilda nie może za skarby świata stawić się tutaj wcześniej jak krótko przed 15-tą ...O jeżuńku ...jaka nerwówa . Teraz włączam piąty bieg i ....ostatnie zabiegi ( póki pauza ) coby w busie nie capić ...a mogłabym , bo doktor pogonił mnie dzisiaj , że ho , hooooo....Składam lapka , jak będę miała chwilę to z telefonu sobie ponadaję albo poczytam ....Na razie ...pa :cmok:

Baśka....tylko kierowcy w czasie jazdy nie zagaduj i przez pomyłkę za drążek nie łap.....:d.....ten do zmiany biegów.....:szydera: bon voyage, Basieńko  :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Właśnie miałam telefon od kierowcy . Nawigacja wskazuje mu , że będzie u mnie o 14.15 ...Modlę się o chociaż maluteńkie korki ...Elka pociesza mnie , że już są , bo Hilda nie może za skarby świata stawić się tutaj wcześniej jak krótko przed 15-tą ...O jeżuńku ...jaka nerwówa . Teraz włączam piąty bieg i ....ostatnie zabiegi ( póki pauza ) coby w busie nie capić ...a mogłabym , bo doktor pogonił mnie dzisiaj , że ho , hooooo....Składam lapka , jak będę miała chwilę to z telefonu sobie ponadaję albo poczytam ....Na razie ...pa :cmok:

@Baśka powtarzająca sięnie nerwujsia!

Kismet czyli sila wyzsza.

Wez cos od biegunki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...