Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O Bozicku wyszłam w czasie mojej 3 godzinnej pauzy w siną dal. Dostałam kontakt do opiekunki , która wydawałoby się mieszka całkiem blisko. Wybrałam się pieszo w jej kierunku na zwiad ile mi potrwa przemieszczanie się. Zbyt długo. W grę wchodzi rower, albo U-bahna. Nogi mam o 50 cm krótsze. Zrobiłam ok. 9 km i jestem kaput. Sen dzisiaj będzie mocny i niezaburzony, chyba, że krzykiem z bólu podczas przewracania się z boku lewego na bok prawy. Jak bardzo chce się polskiego towarzystwa, to i ból trzeba zlekceważyć na ten czas. 

Dotlenienie powoduje teraz znużenie, czy nie powinno być odwrotnie ? Jestem jakaś inna niż powinnam ?

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Jeszcze raz się z wami witam tym razem wieczorową porą.

Nareszcie mam cieplutko,grzejników dotknąc nie można bo parzą.

Kawa wieczorna pita teraz.

O 17-tej kociołek odpalili, i jest git.

Miłego wieczorku życze:)

To nadzieja, że będziesz w swoim własnym domu w rozpiętej koszuli chodził  i żeberkami zamieszkałe duchy straszył :szydera: . Jeszzce kociołek grochówki ugotuj i nie ruszaj się  z tego wymarzonego przez Ciebie miejsca :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

To nadzieja, że będziesz w swoim własnym domu w rozpiętej koszuli chodził  i żeberkami zamieszkałe duchy straszył :szydera: . Jeszzce kociołek grochówki ugotuj i nie ruszaj się  z tego wymarzonego przez Ciebie miejsca :tak2:

@Heidi Siedzę sobie właśnie przed kominkiem ze szklaneczką Metaxy i oddaje się błogiemu lenistwuxd

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.12.2018 at 10:42, Marta B napisał:

Prawda?? Z takim Bauerem mogłabym się zakopać gdzieś w Afryce.

Oczywiście na trochę tylko ,nie na całe życie 

To masz szanse :szydera: na Bauera :haha: jakas wiocha przecież Cie teraz gości. Afryka to póżniej jak przyjdzie czas na roboty w polu a słonko w zenicie będzie :szydera: sie zakopiesz :haha:

Edytowane przez ORIM
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, geronimo napisał:

@Heidi Siedzę sobie właśnie przed kominkiem ze szklaneczką Metaxy i oddaje się błogiemu lenistwuxd

 

Tak bardzo Ciebie wykasowali, że tylko ze szklaneczką Metaxy siedzisz ? Była szklanka w promocji pewnie:haha:

Ja to posiedziałabym z dynamitem w ręku :szydera:

Ciesz się, ciesz... w ogólnym rozrachunku i tak wszystko co ziemskie zostawimy, nawet kredyty :tak2: i... wtedy dopiero to będzie nazywać się wolność i sowboda :p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ORIM napisał:

To masz szanse :szydera: na Bauera :haha: jakas wiocha przecież Cie teraz gości. Afryka to póżniej jak przyjdzie czas na roboty w polu a słonko w zenicie będzie :szydera: sie zakopiesz :haha:

Nie chcę żadnego Bauera oraz wyleczyłam się z marzeń o małym domku gdzieś na wsi.

Mam duszę mieszczucha i tyle.

Ale Hamburg ten prawdziwy mam w planach zarówno " pracowych",jak i po Nowym Roku zwiedzić zamierzam.Przysluguje mi tu dzień wolny to wyruszę w miasto i jak znam siebie to zaraz się zgubię ale do wieczora się znajdę.

Dobry wieczór grupo

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ubije gadzine ...jak nic ! O 19 już chciał spać , później msze na cały regulator o 20 już prawie płakał , że chce spać , zmęczony ...teraz zainteresował się ptaszkami . Wrrrrr 

to ma ich wiecej niż jednego ? :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marta B napisał:

Nie chcę żadnego Bauera oraz wyleczyłam się z marzeń o małym domku gdzieś na wsi.

Mam duszę mieszczucha i tyle.

Ale Hamburg ten prawdziwy mam w planach zarówno " pracowych",jak i po Nowym Roku zwiedzić zamierzam.Przysluguje mi tu dzień wolny to wyruszę w miasto i jak znam siebie to zaraz się zgubię ale do wieczora się znajdę.

Dobry wieczór grupo

Po Hamburgu kursuje autobus dla zwiedzajacych.Przewodnik opowiada co jest co itp.Nie zgubisz sie w nim

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...