Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Ktoś oprócz mnie ogląda skoki? Dziś nasi pokazują, na co ich stać :).

W Monachium i u mnie na podmonachijskiej wsi zima. Jest biało i pięknie, tym piękniej, że w środę do domu :).

Moja Jola pojechała w sobotę, zobaczymy, co z reha, bo to, co wydawało się proste, aż tak proste nie jest :/.

 

@Barbara48, czy Ty nie miałaś już być w domu? 15 chyba miałaś jechać?

 

Miłego wieczoru życzę, poczytam sobie trochę :).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsi spokojna,wsi wesoła... może i pięknie jest na wsi.Krówki, konie, kotek tu jest i świeże jedzonko i świeże powietrze,ale.   ...hmmm no nie moje klimaty,nie nadaję się chyba na wieś...szumnie Hamburgiem zwaną .A do Hamburga tak naprawdę 30 km lekko licząc.

Wytrzymać jeszcze tydzień...Jeszcze trochę...

Witam.Spokojnego niedzielnego wieczoru wszystkim

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Barbara48 napisał:

@salazar cześć :cmok:.

Niestety dopiero 19 bede w domku. 

Właśnie się dowiedziałam że moja zmienniczka przyjeżdża już jutro, a nie we wtorek. 

Trochę za wcześnie jak dla mnie. 

 

Nie wiem, pamiętam, że nie było miejsca na 19 i pisałaś, że pojedziesz wcześniej.

Nieważne :).

Znasz zmienniczkę? Może fajnie będzie ;)?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Barbara48 napisał:

Dlaczego jest problem? 

Sama nie wiem.

Niby babka z Sozialberatung powiedziała, że reha ma być od 28 grudnia, ale papiery gdzieś utknęły i teraz nikt tak naprawdę nie wie, kiedy będzie decyzja i termin.

Do pana C. będzie poczta przychodzić i on się ma tym zajmować. No nic, na razie trzeba czekać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

Podłogi pastujesz?:)

nic nie pastuję, tylko tak bardzo sie cieszę i dziękuję, że trwaliscie na straży z pochodnią w rękach , że to światło pozwoliło mi tu wrócić i cieszyć się tym światłem:cmok:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

nic nie pastuję, tylko tak bardzo sie cieszę i dziękuję, że trwaliscie na straży z pochodnią w rękach , że to światło pozwoliło mi tu wrócić i cieszyć się tym światłem:cmok:

 

ale żeby zaraz na kolanach????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Krista napisał:

Zaliczyles Grzegorzu "Lot nad kukułczym gniazdem" niejako.

Uwielbiałam film, książka mniej przemówiła do mojej wyobraźni a Twoja geschite nadaje się na gotowy scenariusz polskiej wersji gniazda tego kukulczego.:o

Sorry, że odgrzebalam w momencie, gdy już przyjemniejsze tematy wchodzą:oops:

Hahaha, jeśliby patrzeć na to z perspektywy lotu nad kukułczym gniazdem, to byłem po ciemnej stronie mocy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lucyna.beata napisał:

grzes napisalam ze agnieszka jako dziecko  swoje przerobila a tatuaze to nic innego jak przeogromna chec bycia zauwazonym...chociaz byc moze nie o taka popularnosc agnieszce chodzilo a raczej o zwykla akceptacje jej takiej jaka jest

bo ten swiat to blichtr....aktorzy muzycy....tancerze....potrzebuja zainteresowania ich osoba jak my tlenu...to ich napedza...mysle ze takich historii jak skrzywienie z dzieciecego pokoiku sa tysiace...naprawde...agnieszka moze to glosno wywalic z siebie na tv a inni lkaja z milczeniu ...jak napisales poprzednio ..walka o osobisty rozwoj jest bardzo wazna...niestety psychiczna sila nie kazdemu jest dana...czasami dzieciaki maja lut szczescia uciekajac np na studia z domu i tam moga budowac na wlasnych bledach siebie...jednym sie udaje tam wyplynac na powierzchnie inni plyna na dno...ale konsekwentnie....TO COS NIETEGES POPYCHA DO POPELNIAMA TYCH SAMYCH BLEDOW  w kolejnym pokoleniach..

zobaczymy czy za cene swojej przywatnosci agnieszka bedzie na topie...zycze jej tego bo to swgo rodzajau catharsis dla niej...kolejny raz...takie takie sadomacho...

Pewnie że tak. Choć ja ten wywiad uważnie wysłuchałem i jak już pisałem wyżej; to nie była szczera prawda. Głęboko wierzę w to, że archetypy zapisane w naszej podświadomości / nieświadomości mają fundamentalne znaczenie przy doborze życiowego partnera, przyjaciół, tego czy kogoś lubimy lub nie. Matkę dziewczyna ma przerobioną i to wyraźnie słyszałem. Nazywa precyzyjnie rzeczy po imieniu. Owszem, ma problem żeby to puścić. Ale moim zdaniem nic nie powiedziała o ojcu, bo ten kawałek życia boli ją naprawdę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, salazar napisał:

@Heidi , nie wiem, kogo zapytać, więc 

Jadę w środę, z powrotem lecę (na miotle ;)) 4 stycznia. 

O co chcesz zapytać? W którą stronę lecieć ? Tam gdzie najlepiej się czujesz . Leć @salazar, leć......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marta B napisał:

Wsi spokojna,wsi wesoła... może i pięknie jest na wsi.Krówki, konie, kotek tu jest i świeże jedzonko i świeże powietrze,ale.   ...hmmm no nie moje klimaty,nie nadaję się chyba na wieś...szumnie Hamburgiem zwaną .A do Hamburga tak naprawdę 30 km lekko licząc.

Wytrzymać jeszcze tydzień...Jeszcze trochę...

Witam.Spokojnego niedzielnego wieczoru wszystkim

Ty nie blużnij ! :d Hamburg to najpiękniejsze miasto Niemiec.Mało Niemców:szydera:,dużo do zobaczenia i funkcjonuje 24 godz na dobe. Jak polska opiekunka:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Heidi napisał:

O co chcesz zapytać? W którą stronę lecieć ? Tam gdzie najlepiej się czujesz . Leć @salazar, leć......

Sorry, pogubiłam się w odpowiedziach, zawołaniach i cytatach :).

Ciebie chciałam o tę "mateczkę" zapytać. Skąd to matkowanie się wzięło, skąd traktowanie forumowiczów jak dzieci czy innych wymagając opieki ;)?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

Ty nie blużnij ! :d Hamburg to najpiękniejsze miasto Niemiec.Mało Niemców:szydera:,dużo do zobaczenia i funkcjonuje 24 godz na dobe. Jak polska opiekunka:szydera:

Hamburg jest duży, ciągnie się i ciągnie.A jak już się przestaje ciągnąć,jak już zaczynają się pola lasy i Bauernhofy,to właśnie to jest już ta okolica gdzie ja jestem.

Przy moim domu kierunkowskaz Hamburg Zentrum 30 km.

Mam wyjaśniać dalej? W skrócie -zadupie,wrony tu zawracają.Najblizszy sklep godzinę pieszo.

Hamburg psia mać.

Nigdy więcej Hamburga i Hamburgerów.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marta B napisał:

Hamburg jest duży, ciągnie się i ciągnie.A jak już się przestaje ciągnąć,jak już zaczynają się pola lasy i Bauernhofy,to właśnie to jest już ta okolica gdzie ja jestem.

Przy moim domu kierunkowskaz Hamburg Zentrum 30 km.

Mam wyjaśniać dalej? W skrócie -zadupie,wrony tu zawracają.Najblizszy sklep godzinę pieszo.

Hamburg psia mać.

Nigdy więcej Hamburga i Hamburgerów.

Hamburgery odpuść Hamburga nie.Tylko miasta Hamburga a nie zadupi gdzie wyladowałas :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno temu straszyłam moim powrotem na forumowe łono. Zresztą...... nikt się mnie nie bał, bo przeciez nie taki diabeł strasznyn jak go malują. To taki żarcik.  Takie strachy na lachy, ale próbować straszyć warto, bo Ordnung na forum musi być:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...