Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tiaa...moja znajoma też mi to opowiadała :szydera:....Kasia ...to trochę tak jak z tymi plackami ziemniaczanymi jako schabowe niby w kanapce ....wszyscy gdzieś tam kolo siebie mieli kogoś , kto te niby schabowe codziennie w kanapkach do pracy przynosił ......Broń bobrze nie twierdzę , że Twoja mam coś tam zmyśla , bo może był taki fakt gdzieś obok niej ...ale te mity ...te bajki ...ożesz w mordkie jeża , czy tylko w sanatorium ludzie szukają kogoś do bzyknięcia ?...I w dodatku wszyscy , którzy na kurację jadą ????

Co by się nie działo to i tak najfajniejsze są zakończenia turnusów.Te łzy na dworcu,przytulanki na pożegnanie,patrzenie głęboko w oczy i obietnice że cię nie zapomnę :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

Dodziu zainteresowałam się tą telewizornią.Przejrzałam co mają w ofercie.Czy rzeczywiście wszystko dają ,to co jest pod tym linkiem.?Bo jest tego naprawdę sporo.Nigdy telewizji nie wykupowałam ,tylko dostęp do portali filmowych,ale może warto.

Za darmochę w tv naziemnej i online live  dziś na kanale ZDF  :hura:Screenshot_20180619-111504.png.569d5e8743c0c1f2820308d14d59d070.png.dd1b95a7867fb8b058fd5873f2fd2111.png

20180619_114337.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

Co by się nie działo to i tak najfajniejsze są zakończenia turnusów.Te łzy na dworcu,przytulanki na pożegnanie,patrzenie głęboko w oczy i obietnice że cię nie zapomnę :d

Odezwał się król sanatoryjnych uzdrowisk :d Miruś, a jak się obudziłeś to było ciemno czy widno ? :d 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Nie wydaje mi się ,żeby zmyslała,była z ta babką w pokoju:)

To też nie zaprzeczam ...jak napisałam wyżej .

K. Hanke ( Bercik ) też w jednym ze skeczy ( ów ?) opowiadał jak to na wózkach ...z laskami w dloni wracali kuracjusze z dancingu i ...po rynnie do pokoju a tam już czekał dyrektor i wypisywał zwolnienia " wyleczony " :szydera:....

P.S ...W życiu nie pojadę do sanatorium . Cierpię na lęk wysokości ....nie da rady , żebym po rynnie śmigała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Teresadd napisał:

Dodziu zainteresowałam się tą telewizornią.Przejrzałam co mają w ofercie.Czy rzeczywiście wszystko dają ,to co jest pod tym linkiem.?Bo jest tego naprawdę sporo.Nigdy telewizji nie wykupowałam ,tylko dostęp do portali filmowych,ale może warto.

Teresko, ja od lat wykupuję tę tv i nie narzekam, no ale ja to oglądam tylko w sumie TVN, Milionerów i Przyjaciółki w Polsacie, albo Taniec z gwiazdami :d , oraz inne fajne polskie seriale. Tylko polskie. Zadnych tureckich ani wenezuelskich czachojebów ;) Ja jestem zadowolona, a w dodatku jak wracam do domu to mnogę sobie bardzo dużo interesujących powtorek obejrzeć . Polecam. Kiedyś korzystałam z Ipla, ale teraz to lipa i za wszystko każą płacic, a i tak jest ograniczony dostęp.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

i się nie załapała na kolegę kolegi ? ;)

Wiesz jak to z mamami jest-o sobie sie nie chwaliła:):):):)A pokój miały na wysokim parterze........Dośc powiedzieć,ze jak jechała do sanatorium albo w delegację to mówiła :tu macie mój adres w razie W ,ale jak A./jej 2 mąż /by pytał to pojechałam do ...i podawała inna miejscowość bo mój ojczym potrafił pojechac do takiego uzdrowiska i ją szukać:):):)Ha ha ha Taki był zazdrosny:)Potem wracał i się wkurzał bo nie znalazł:):)

Ja niestety tak zrobić nie mogę bo pan F juz się zdeklarował,że osobiście mnie odwiezie ,żebym walizki nie dźwigała....Taki dobry małżonek:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ORIM napisał:

Co by się nie działo to i tak najfajniejsze są zakończenia turnusów.Te łzy na dworcu,przytulanki na pożegnanie,patrzenie głęboko w oczy i obietnice że cię nie zapomnę :d

Boszszee.....toż te Twoje koszule wiecznie mokre od łez ...i obsmarkane ......

E...daj namiary gdzie bywasz , może skuszę się jednak na jakąś kurację ? ...O ...coś mnie w krzyżach łupie ...czuję ...że muszęęęę do sanatorium . W Twoich okolicach ...oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Boszszee.....toż te Twoje koszule wiecznie mokre od łez ...i obsmarkane ......

E...daj namiary gdzie bywasz , może skuszę się jednak na jakąś kurację ? ...O ...coś mnie w krzyżach łupie ...czuję ...że muszęęęę do sanatorium . W Twoich okolicach ...oczywiście

Szczawno Zdrój może być Legenda,Młyn lub Astor :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, foczka63 napisał:

Wiesz jak to z mamami jest-o sobie sie nie chwaliła:):):):)A pokój miały na wysokim parterze........Dośc powiedzieć,ze jak jechała do sanatorium albo w delegację to mówiła :tu macie mój adres w razie W ,ale jak A./jej 2 mąż /by pytał to pojechałam do ...i podawała inna miejscowość bo mój ojczym potrafił pojechac do takiego uzdrowiska i ją szukać:):):)Ha ha ha Taki był zazdrosny:)Potem wracał i się wkurzał bo nie znalazł:):)

Ja niestety tak zrobić nie mogę bo pan F juz się zdeklarował,że osobiście mnie odwiezie ,żebym walizki nie dźwigała....Taki dobry małżonek:)

Dobry to on jest ale taki misterny plan poszedł się ........... na ciężką walizkę najlepsze branie :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni pracują, jedni się pauzują,  inni zakupy szampańskie robią, jeszcze inni fotele przygotowują i trąbki i piszczałki...:haha: A ja jadę na polskie ploty...:oklaski: I wrócę wieczorkiem...Chicia ma dzisiaj kolację biznesową...i nie muszę w niej uczestniczyć...:hura: I umówiłam się z koleżankami...:oklaski: Odmeldowuję się zatem na dłuuuugi czas...:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To też nie zaprzeczam ...jak napisałam wyżej .

K. Hanke ( Bercik ) też w jednym ze skeczy ( ów ?) opowiadał jak to na wózkach ...z laskami w dloni wracali kuracjusze z dancingu i ...po rynnie do pokoju a tam już czekał dyrektor i wypisywał zwolnienia " wyleczony " :szydera:....

P.S ...W życiu nie pojadę do sanatorium . Cierpię na lęk wysokości ....nie da rady , żebym po rynnie śmigała .

A nie możesz schodami.?Złóż papiery ,a co se będziesz żałować .Ja też zazdraszczałam ,złożyłam i jestem w kolejce 180 000 coś tam.Kieedyś pojadę:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Teresadd napisał:

A nie możesz schodami.?Złóż papiery ,a co se będziesz żałować .Ja też zazdraszczałam ,złożyłam i jestem w kolejce 180 000 coś tam.Kieedyś pojadę:haha:

Oj tam schodami ...A gdzie jakiś dreszczyk emocji ....po ...wszystkiemu :szydera:....Cicho byćććć ...już wiem gdzie pojadę : Szczawno Zdrój ...to będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj tam schodami ...A gdzie jakiś dreszczyk emocji ....po ...wszystkiemu :szydera:....Cicho byćććć ...już wiem gdzie pojadę : Szczawno Zdrój ...to będzie .

Daj znać kiedy.Porozwieszam plakaty że przybywasz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...