Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

d**a też :szydera:....Co żeśta się tak uczepiły tego biednego MIŚA ? Nie mata innych zmartwień ...@ jedne ?! ...A znasz taką piosenkę chodnikową : " hej dziewczynooo ...ooo...chodź na misia ..." czy jakoś tak ? :szydera:

Jakoś tak :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BabaJagusia napisał:

@lucyna.beata -kogo dymany?Coś mi się obiło o uszy?A może to nas dymają?:szok:,

a to juz inna innszosc....dymaja nas oj dymaja...od literki a czyli agencjie po..p czyli panstwo a jak rozejrzec se to do w tez dojdziemy 

dymamy fajeczke ..no chyba ze cos ci po glowie innego chodzi...jakies robale :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ojojoj ...zaklęty w żabkie królewicz ?! ...Pozwól mi pierwszej ...jako gościowi Twemu / przemiłemu ..zresztą / go ...znaczy się tą żabkie ucałować ....cooo ?:szydera:

nie wiem czy z jezyczkiem chcesz ale probuj ja sie tego gada nie dotykam bo mnie zarazi ..uj wie czym....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grzegorz B napisał:

Mhm. Rok pracowałem na oddziale chorób afektywnych. Pierwsze miesiące pracy to był mój szok i niedowierzanie że tak olbrzymia liczba ludzi boryka się z traumami z dzieciństwa. I uwierz mi, nie chodzi o klapsa w tyłek. Chodzi o model rodziny w którejś ktoś dorastał. I jeśli miałabyś rację, to myślę że całą tą psychologię należałoby spakować w taki duży worek na śmieci i wystrzelić w kosmos. Na szczęście tak nie myślę bo widziałem ludzi, którzy przez to że na przykład byli odrzuceni, mentalnie, emocjonalnie uczuciowo przez rodziców, pokaleczeni na duszy a to gorsze niż siniec, dzięki pracy z terapeutami dochodzili do równowagi

akurat mam taki przypadek na tapeciie w gdansku

wzorcowa rodzina...i dwie corki jedna z dysfunkcja.....lata placili za prywatne wizyty i leki leki leki...az sie lucus wkur..l i od miesiaca dziewczyna terapie a rok z nfz i dobrego psychiatre 

ojciec dziewczyny uciekl w prace starsza siostra z dystansem zbudowala swoj swiat...i tak sobie mysle ze nie zatrybilo tam cos...i nawet wiem chyba juz co ale...nie chce juz dalej uczyc sie tej rodziny

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A co na to pan J.? :haha:

Dobrze jej , tej @Joy..napisałaś ! Garnie z dziobem do całowania a na podorędziu już jednego ma ...ino go chwycić ...za onego ...choćby . Konkurencje chce wdowom / nie będę wskazywała palcem ...przez skromność wrodzoną / rozwódkom ...panienkom wszelakim robić ? ...Mało nas tutaj ...wolnych ..pragnących . Choćby kuźwa takiej żaby :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

akurat mam taki przypadek na tapeciie w gdansku

wzorcowa rodzina...i dwie corki jedna z dysfunkcja.....lata placili za prywatne wizyty i leki leki leki...az sie lucus wkur..l i od miesiaca dziewczyna terapie a rok z nfz i dobrego psychiatre 

ojciec dziewczyny uciekl w prace starsza siostra z dystansem zbudowala swoj swiat...i tak sobie mysle ze nie zatrybilo tam cos...i nawet wiem chyba juz co ale...nie chce juz dalej uczyc sie tej rodziny

Tak naprawdę to żyjemy wśród takich przypadków i sami jesteśmy takimi przypadkami. Wszyscy mamy wgrane archetypy czy nam się to podoba czy nie. Jedyną metoda, to na tyle na ile to możliwe, trzeba żyć świadomie. I na tyle na ile to możliwe, należy dbać o swój rozwój. Osobisty

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dobrze jej , tej @Joy..napisałaś ! Garnie z dziobem do całowania a na podorędziu już jednego ma ...ino go chwycić ...za onego ...choćby . Konkurencje chce wdowom / nie będę wskazywała palcem ...przez skromność wrodzoną / rozwódkom ...panienkom wszelakim robić ? ...Mało nas tutaj ...wolnych ..pragnących . Choćby kuźwa takiej żaby :szydera:

Ty już tak na mnie nie kłap :przekleństwa: Ja tylko zapobiegliwa jestem,zapasik musi być:haha:Domowy musi starczyć mi na długo to go oszczędzam.Niech się spokojnie wyśpi:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Joy napisał:

Ty już tak na mnie nie kłap :przekleństwa: Ja tylko zapobiegliwa jestem,zapasik musi być:haha:Domowy musi starczyć mi na długo to go oszczędzam.Niech się spokojnie wyśpi:szydera:

Ty już lepiej zamilcz  i mi tą swoją  pazernością oka nie wk...denerwuj :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dobrze jej , tej @Joy..napisałaś ! Garnie z dziobem do całowania a na podorędziu już jednego ma ...ino go chwycić ...za onego ...choćby . Konkurencje chce wdowom / nie będę wskazywała palcem ...przez skromność wrodzoną / rozwódkom ...panienkom wszelakim robić ? ...Mało nas tutaj ...wolnych ..pragnących . Choćby kuźwa takiej żaby :szydera:

No...na bezrybiu i żaba dobra :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kruszynka64 napisał:

A ja dzisiaj do domku,nic nie jest w stanie mnie wku...ć !Udanej,bezstresowej soboty.Nie,coś jednak może mnie wkurzyć-jak kierowca w busie przez drogę będzie pisał na Whatts appie i słuchać heavy metal,tego nie zdzierżę :grzmotnąć: 

 

Strzymasz i to :oklaski: W końcu do domku będziesz jechała...a taka droga wszystko wybacza :szydera: Życzę ci 837799765_podr.jpg.46e798fc8009f65a07df2e821124f66e.jpg i....medytuj w czasie heavy metalu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

No...na bezrybiu i żaba dobra :szydera:

Byle wilgoć była ...:szydera:

A teraz koniec z pitu-pitu . Wdrapuję się na pięterko . Czas śniadanie szykować i wybudzać smerfa Marudę ....dziś duszowany dzień . I pranie ...suszenie ...składanie i pakowanie do szaf ...ale za to od 13-tej półdniówa wolna ...I w miasto ..i powrót i ok. 16-tej tv włączone , bo skoki dzisiaj ...z dobrym wyjściem z progu i lądowaniem z telemarkiem ....oczywiście dla NASZYCH  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra

spadac mnie kolezanki bo doopsko musze do roboty ruszyc..zmiane wyganiam na caly dzien do ludzi wiec kazdy sobie rzepke skrobie dzisiaj ale to potrzebne jest czasami....inny porzadek dnia..prawie jak w domu..prawie

milego kochani

i do pisania z chwilach wolnych 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Byle wilgoć była ...:szydera:

A teraz koniec z pitu-pitu . Wdrapuję się na pięterko . Czas śniadanie szykować i wybudzać smerfa Marudę ....dziś duszowany dzień . I pranie ...suszenie ...składanie i pakowanie do szaf ...ale za to od 13-tej półdniówa wolna ...I w miasto ..i powrót i ok. 16-tej tv włączone , bo skoki dzisiaj ...z dobrym wyjściem z progu i lądowaniem z telemarkiem ....oczywiście dla NASZYCH  :szydera:

To do popołudnia :) Ja też zaraz 4 litery podnoszę i jadę po jakieś zapasy do lodówki.Ale mi się nie chce :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...