Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

grzes wiesz....prominenci odgrywaja swoje role i czasami sie im te role mieszaja z realiami...pomyls sobie  ze to byla jej rola...ot co..

dawaj ...napijemy sie kawy a agnieszki nie bierz do palu...

Tzn tak to wygląda bo to promocja nowej płyty. Ale jak się odrzuci ten medialny badziew ( ja i wrzuciłem i od 5 lat nie mam telewizji ) i wsłucha w temat, to Chylińska mówi o rzeczach póki co mało popularnych. Mit Matki Polki obala, bo okazuje się że nawet Matka Polka może być poprostu do doopy mamą

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@BabaJagusia ...przesuń trochę dalej swoją filiżankę . Mój kubek jest wielkości hoboczka Mirelle'i . Potrzebuję więcej miejsca ...te gazety też byśta z @lucyna.beata...zgarnęły na kupkę a nie taka rozpierducha na stoliku :szydera:

a co zuranle ci przeszkadzaja czy komsloskaja prawda?:szydera:

panie slusznej postury potrzebuja miejsca kolezanko ale przytulimy sie i jakos rade damy

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Owszem ...miałam obawy , bo @lucyna.beata...coś tam pod nosem mruczała , że takie ładne , kolorowe gazety , że ładniejsze od obrusików a ja je ....jeeeeeeb ...pietro niżej , ale wytłumaczyłam , że je wytrzepiemy z piasku i znów będę jej za obrusiki służyć . Przecież tyla dobra zmarnować nie można ...jeszcze kilka krzyżówek do rozwiązania tam ma !....A tak na marginesie ...Lucy , kochanie Ty nasze  ...w haśle " pomrukuje na Sycylii - powinnaś wpisać ETNA a nie MIŚU ...dlatego dalej rozwiązać nie mogłaś , bo zrobiłaś błąd ....maleńka :szydera:

Ja bym się nie odważyła :haha: I ten "MIŚU" może przyprawić niejedną o ból...głowy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zaparzę następną . Pierwszą już wychłeptałam. Co Ty myslisz , że ja jeden 400ml kubeczek kawy  godzinami piję ?! :szydera:

pampa wez bo kawa goni..masz ich na zleceniu ?

lawke juz dosuwam....przesuwam czy jak kto woli:haha:

i chodzcie poobgadujemy tych i owych:dyskusja:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Już masz miejsce Joystick ...gazety sama na podłogę walnęłam , bo tamte dwie doopy nie ruszyły ...Teraz na podłodze poleżą , żeby parkietów nie zabrudzić .Później , jak wypijemy kawę położymy je na stoliku ...coby @lucyna.beata..nie powiedziała , że my jej obrusy zniszczyły ...a i poczytać jakieś nowinki se będzie mogła ....bez schylania :szydera:

:lanie:...cerate juz wczesniej przygotowalam wiedzialam...wiedzialam ze jak sie towarzystwo zleci to gazety beda przeszkadza, ze malo miejsca ze zimno, ze to ze tamto....no jak normalnie nasze rodaki..wiecznie cos nie tak...

a taki blogi spokoj, taki blogi luz...wirtualnie ale....mozna? mozna

no to siorbiemy i dymamy dymamy kolezanki

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grzegorz B napisał:

Naprawdę tak myślisz? Myślisz że taki sam start w dorosłe życie mają ludzie którzy :

A. Byli kochani bezwarunkowo vs ludzie  którzy nie zaznali takiej miłości od rodziców

B. Ludzie ugruntowani którzy posiadają wysokie poczucie własnej wartości i mogą realizować swoje cele vs ludzie pokaleczeni którzy powielają błędy swoich rodziców, ranią innych, zamiast żyć przesiadują u terapeuty

C. Pomijam że to podszyta jest promocją nowej płyty, i tylko z jednym się zgadzam, to show

Naprawdę tak myślę.Zwalanie na trudne dzieciństwo jest zwyczajnym tchórzostwem.Przed podejmowaniem decyzji chociażby. Załóżmy,że w dzieciństwie tatuś mi dał w tyłek i co? Dlatego teraz np.chleję wódę czy biję swoje dzieci bo mam traumę z dzieciństwa?! Tak tłumaczą się słabeusze.Kropka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No....jestem...:oklaski: Siorbię już sobie kawusię pyszniastą :oklaski: W zajefajnym towarzystwie :oklaski: Hoboczek chybocze, bo miejsca mało przy ciupeńkim stoliczku :haha: Się babsztyle rozwaliły ze swoimi filiżaneczkami :szydera: Nic to...zaraz poemat zacznę pisać o tym, jak to biało za oknem, jaki mróz zaatakował Polskę, o wredności mojego budzika i o wielu innych problemach tego świata, to zaraz miejsca więcej się zrobi i zaczną uciekać współpijacze :szydera: Ale....no właśnie....nie chce mi się tworzyć....przywitam się tylko...1062988026_dziedobrymiesznastopa.gif.dee90030933602c3d98a61516badce3d.gif i pomyślę co dalej czynić mi należy :szydera:

ale po co tyle oczu??? to juz inwigiliacja ...masz papier od wladz? 

wyciagaj te zbedne galki oczne i pozostan przy tych dwoch dobrze mi znanych

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja bym się nie odważyła :haha: I ten "MIŚU" może przyprawić niejedną o ból...głowy :szydera:

Nie wydziwiaj . Drobna pomyłeczka w haśle ...a jak miał się jej zmieścić MISIU jak tylko cztery kratki były....co może miała wpisać NIEĆ....że niećwiedź  ?! ...:szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie wydziwiaj . Drobna pomyłeczka w haśle ...a jak miał się jej zmieścić MISIU jak tylko cztery kratki były....co może miała wpisać NIEĆ....że niećwiedź  ?! ...:szydera:

Na cztery litery jest parę mruczących słówek...nawet na Sycylii :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Owszem ...miałam obawy , bo @lucyna.beata...coś tam pod nosem mruczała , że takie ładne , kolorowe gazety , że ładniejsze od obrusików a ja je ....jeeeeeeb ...pietro niżej , ale wytłumaczyłam , że je wytrzepiemy z piasku i znów będę jej za obrusiki służyć . Przecież tyla dobra zmarnować nie można ...jeszcze kilka krzyżówek do rozwiązania tam ma !....A tak na marginesie ...Lucy , kochanie Ty nasze  ...w haśle " pomrukuje na Sycylii - powinnaś wpisać ETNA a nie MIŚU ...dlatego dalej rozwiązać nie mogłaś , bo zrobiłaś błąd ....maleńka :szydera:

basienko..gazety? trzepac??? mialam juz cos....ale nic nie napisze:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie wydziwiaj . Drobna pomyłeczka w haśle ...a jak miał się jej zmieścić MISIU jak tylko cztery kratki były....co może miała wpisać NIEĆ....że niećwiedź  ?! ...:szydera:

W czterech kratkach z łatwością zmieści się YOGI :szydera:tylko nie wiem czy na Sycylię da się zaprosić:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Grzegorz B napisał:

Tzn tak to wygląda bo to promocja nowej płyty. Ale jak się odrzuci ten medialny badziew ( ja i wrzuciłem i od 5 lat nie mam telewizji ) i wsłucha w temat, to Chylińska mówi o rzeczach póki co mało popularnych. Mit Matki Polki obala, bo okazuje się że nawet Matka Polka może być poprostu do doopy mamą

no przeciez napisalam ze ona nigdy w normach sie miescila i nie chce sie w nich miescic...czy mi sie to podoba to inna sprawa ale oryginaly cenie...zwlaszcza jezeli potrafia w zaowalowany sposob powiedziec...'szkoda ze musisz juz isc"...idiota nie zalapie ale inteligenty wie...ze to nie czas i nie miejsce..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

Naprawdę tak myślę.Zwalanie na trudne dzieciństwo jest zwyczajnym tchórzostwem.Przed podejmowaniem decyzji chociażby. Załóżmy,że w dzieciństwie tatuś mi dał w tyłek i co? Dlatego teraz np.chleję wódę czy biję swoje dzieci bo mam traumę z dzieciństwa?! Tak tłumaczą się słabeusze.Kropka.

Mhm. Rok pracowałem na oddziale chorób afektywnych. Pierwsze miesiące pracy to był mój szok i niedowierzanie że tak olbrzymia liczba ludzi boryka się z traumami z dzieciństwa. I uwierz mi, nie chodzi o klapsa w tyłek. Chodzi o model rodziny w którejś ktoś dorastał. I jeśli miałabyś rację, to myślę że całą tą psychologię należałoby spakować w taki duży worek na śmieci i wystrzelić w kosmos. Na szczęście tak nie myślę bo widziałem ludzi, którzy przez to że na przykład byli odrzuceni, mentalnie, emocjonalnie uczuciowo przez rodziców, pokaleczeni na duszy a to gorsze niż siniec, dzięki pracy z terapeutami dochodzili do równowagi

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

W czterech kratkach z łatwością zmieści się YOGI :szydera:tylko nie wiem czy na Sycylię da się zaprosić:haha:

d**a też :szydera:....Co żeśta się tak uczepiły tego biednego MIŚA ? Nie mata innych zmartwień ...@ jedne ?! ...A znasz taką piosenkę chodnikową : " hej dziewczynooo ...ooo...chodź na misia ..." czy jakoś tak ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BabaJagusia napisał:

Naprawdę tak myślę.Zwalanie na trudne dzieciństwo jest zwyczajnym tchórzostwem.Przed podejmowaniem decyzji chociażby. Załóżmy,że w dzieciństwie tatuś mi dał w tyłek i co? Dlatego teraz np.chleję wódę czy biję swoje dzieci bo mam traumę z dzieciństwa?! Tak tłumaczą się słabeusze.Kropka.

byc moze ktos zapominal w dziecku wyksztalcic poczucie wlasnej wartosci bo tego sam nie zaznal?

ile dziwologaow tyle psychicznych anomalii...bo tak sobie mysle a wlasciwie zapytam

czy wsrod nas jest ktos normalny? a co to jest normalnosc?

kto odbiega od norm a kto w nich se miesci?

no i kto te normy stworzyl?

to troche jak religia...tyle ile wersji biblii tyle interpretacji..

mam wrazenie ze sami siebie ograniczamy ale...to dewagacje juz innego wymiaru i za ciezkie na sobotni poranek 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...