Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja babcia zaskakuje mnie ciągle , dzisiaj przed spaniem zapytała co bedzie na obiad jutro i na niedzielę. Wiec powiedziiałam.

W niedziele kluski śląskie, czerwona kapusta i rolady wołowe,ok wszystko chepi.

A babcia zaczęła mnie uczyć :szydera:jak poprawnie te kluski wymawiać :szok:zreszta zawsze prosiłam o poprawe.

Oj, gdybyście widzieli te moje usta. ...

Prawie karpik :szydera:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Barbara48 napisał:

Co myślicie o tym wywiadzie?

 

No cóż. Typowy pokój dziecinny. Całe zło na świecie bierze się z pokoju dziecinnego.  Taki wkur...w poczułem jak mówiła że ona, matka dzieciom, gwiazda, nadal zaskarbia sobie miłość matki, i zadkarbić sobie nie może to zacząłem kur...wować

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Barbara48 napisał:

Co myślicie o tym wywiadzie?

 

 aga nigdy ne byla poprawna politycznie

jest z natury bezpardonowa wrecz w sposob nie doprzyjecia dla wielu z rowniez dla mnie...ale....ona rozpaczliwie potrzebuje akecptacji za wszelka cene...rowniez swoich bliskich..te tatuaze to proba zwrocenia na siebie uwagi to takie wolanie zeby ktos ja zauwazyl a jednoczesnie brak akcpetacji siebie samej.....faktycznie obie z iwona guzowska przerobily swoej w zyciu....dostaly po dooopskach a potem kazda poszla swoja droga

mialam okazje poznac obie na jakies fecie...z aga polaczyli nas nasi profesorowie z ogolniakach....no byly z nia zawsze problemy tzw wychowawcze

moglabym napisac ze jest niesamowicie wrazliwa co zreszta jest prawda...ale myse ze ma swoje tzw dysfunkcje spoleczne i z tego powodu nie miesci sie w normach ogolnie przyjetych

no coz...

a wywiad....pomijam tresc - ogrom emfazy przenosni...epitetow itd......wiesz ze osoby z takich swiatkow musza od czasu do czasu albo napisac ksiazke...albo pokazac sie goscinnie z jakims show..albo....udzielic niesamowicie mocnego wywiadu..dla nich popularnosc to tlen...c

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grzegorz B napisał:

No cóż. Typowy pokój dziecinny. Całe zło na świecie bierze się z pokoju dziecinnego.  Taki wkur...w poczułem jak mówiła że ona, matka dzieciom, gwiazda, nadal zaskarbia sobie miłość matki, i zadkarbić sobie nie może to zacząłem kur...wować

grzes wiesz....prominenci odgrywaja swoje role i czasami sie im te role mieszaja z realiami...pomyls sobie  ze to byla jej rola...ot co..

dawaj ...napijemy sie kawy a agnieszki nie bierz do palu...

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stelomierzu mam pieciobiegowa skrzynie wiec jest zajiebiaszczo...

babka spokojnie dala mi podrzemac ale ochota na spanie bezpopowrotnie minela na jakies pare godzin..chociaz moja zmiana dzidzie przejmuje kolo 5ej...ech...

mam moje wykukane  lustro a moje male dzieci 1,8m  i 1,9m  wzrostu maja matce starej powiesic prze przyjazdem ...ha ha ha taki detal ...cos nowego mala odmiana

wlasnie zrobilam kawe czy potowarzyszy mi ktos moze?

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grzegorz B napisał:

No cóż. Typowy pokój dziecinny. Całe zło na świecie bierze się z pokoju dziecinnego.  Taki wkur...w poczułem jak mówiła że ona, matka dzieciom, gwiazda, nadal zaskarbia sobie miłość matki, i zadkarbić sobie nie może to zacząłem kur...wować

Kiedy słyszę ,że winą za ciulowe ,dorosłe życie obarcza się dzieciństwo to:

a- "biedactwo"-wszyscy wkoło winni 

b- nic nie mogę zrobić ze sobą bo mam traumę z dzieciństwa

c-często tzw.pasożyt

Nie oceniam.To ich "teatr".

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Nie śpię już od 5-tej z minutami . Doktor miał potrzebę pipi machnąć a ja za cholerę usnąć na nowo nie mogłam , bo sen , tym razem nie koszmarny jakiś nie pozwalał  mi na to . Znów miałam sen , bardzo długi i taki realistyczny bardzo . Rozpakowywałam jakieś swoje klamoty ...układałam na półkach ...przekładałam , ale nie czułam zmęczenia , wręcz przeciwnie ...byłam jakaś lekka . Pomagał mi mój średni syn ...czułam jego ciepło ,oddech ...gadaliśmy , śmialiśmy się ..tzn. on bardziej ze mnie , że tyle tych wszystkich ozdobników - potrzebosi nagromadziłam ....Mimo tak wczesnej pory pobudki nie jestem zmęczona ...jakoś mi dobrze . No a teraz jeszcze na jednego cugaska do badezimmera , bo później to już tylko na tarasie a tam zimno jak w psiej budzie - 3 stopnie . Trzeba korzystać z ciepełka i wygody ....

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@BabaJagusia ...przesuń trochę dalej swoją filiżankę . Mój kubek jest wielkości hoboczka Mirelle'i . Potrzebuję więcej miejsca ...te gazety też byśta z @lucyna.beata...zgarnęły na kupkę a nie taka rozpierducha na stoliku :szydera:

Dobrze prawisz...precz z bałaganem na podorędziu...mój hoboczek też już jest na posterunku i miejsca potrzebuje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) Jak fajnie wstać kiedy kawa już pachnie .Wprawdzie muszę użyć wyobraźni ale i tak fajnie jest:cmok:Dziewczyny zróbcie trochę miejsca chętnie się dosiądę,bo w domu sami "chrapacze"a kawa w samotności mi nie smakuje :) 

Już masz miejsce Joystick ...gazety sama na podłogę walnęłam , bo tamte dwie doopy nie ruszyły ...Teraz na podłodze poleżą , żeby parkietów nie zabrudzić .Później , jak wypijemy kawę położymy je na stoliku ...coby @lucyna.beata..nie powiedziała , że my jej obrusy zniszczyły ...a i poczytać jakieś nowinki se będzie mogła ....bez schylania :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No....jestem...:oklaski: Siorbię już sobie kawusię pyszniastą :oklaski: W zajefajnym towarzystwie :oklaski: Hoboczek chybocze, bo miejsca mało przy ciupeńkim stoliczku :haha: Się babsztyle rozwaliły ze swoimi filiżaneczkami :szydera: Nic to...zaraz poemat zacznę pisać o tym, jak to biało za oknem, jaki mróz zaatakował Polskę, o wredności mojego budzika i o wielu innych problemach tego świata, to zaraz miejsca więcej się zrobi i zaczną uciekać współpijacze :szydera: Ale....no właśnie....nie chce mi się tworzyć....przywitam się tylko...1062988026_dziedobrymiesznastopa.gif.dee90030933602c3d98a61516badce3d.gif i pomyślę co dalej czynić mi należy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Już masz miejsce Joystick ...gazety sama na podłogę walnęłam , bo tamte dwie doopy nie ruszyły ...Teraz na podłodze poleżą , żeby parkietów nie zabrudzić .Później , jak wypijemy kawę położymy je na stoliku ...coby @lucyna.beata..nie powiedziała , że my jej obrusy zniszczyły ...a i poczytać jakieś nowinki se będzie mogła ....bez schylania :szydera:

Nie bałaś się?! :szok: Brav dziewuszka:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, BabaJagusia napisał:

Kiedy słyszę ,że winą za ciulowe ,dorosłe życie obarcza się dzieciństwo to:

a- "biedactwo"-wszyscy wkoło winni 

b- nic nie mogę zrobić ze sobą bo mam traumę z dzieciństwa

c-często tzw.pasożyt

Nie oceniam.To ich 

Naprawdę tak myślisz? Myślisz że taki sam start w dorosłe życie mają ludzie którzy :

A. Byli kochani bezwarunkowo vs ludzie  którzy nie zaznali takiej miłości od rodziców

B. Ludzie ugruntowani którzy posiadają wysokie poczucie własnej wartości i mogą realizować swoje cele vs ludzie pokaleczeni którzy powielają błędy swoich rodziców, ranią innych, zamiast żyć przesiadują u terapeuty

C. Pomijam że to podszyta jest promocją nowej płyty, i tylko z jednym się zgadzam, to show

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie bałaś się?! :szok: Brav dziewuszka:szydera:

Owszem ...miałam obawy , bo @lucyna.beata...coś tam pod nosem mruczała , że takie ładne , kolorowe gazety , że ładniejsze od obrusików a ja je ....jeeeeeeb ...pietro niżej , ale wytłumaczyłam , że je wytrzepiemy z piasku i znów będę jej za obrusiki służyć . Przecież tyla dobra zmarnować nie można ...jeszcze kilka krzyżówek do rozwiązania tam ma !....A tak na marginesie ...Lucy , kochanie Ty nasze  ...w haśle " pomrukuje na Sycylii - powinnaś wpisać ETNA a nie MIŚU ...dlatego dalej rozwiązać nie mogłaś , bo zrobiłaś błąd ....maleńka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...