Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Grzegorz B napisał:

Dzidzia po botoxie A ja po dużych lodach wniliowych. No i masz, znowu zostałem obdarowany. Nienawidzę pełnej torby w podróży, lubię swobodnie podróżować... już ostatnio miałem problem z obrazem od Elki. To teraz mam dwa

received_783423955327875.jpeg

received_1438441212954514.jpeg

Drugi ciekawszy :love: Do tego kolor zielony przyciąga pieniądze , no i wyraznie widzę tutaj pączkowanie :d tej kasy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Grzesiek ...nie marudź , bo są piękne ! ...Faktycznie może być problem z przewiezieniem przed BN , bo Ty chyba też tak jak ja w przyszły piątek ruszasz ? ...Najwyżej , jak nie będzie miejsca w busiku to Elka Ci je przechowa do następnego razu i już . Szkoda by było je uszkodzić ....Teraz przyjrzał się dokładnie . One chyba  nie są w ramach , problemu z transportem nie będzie :dobrze:

Ale wiesz...koperta mieści mi się w tylną kieszeń spodni

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało na zawał nie zeszłam jak pakując ostatnie ciuchy usłyszałam na dole że ktoś mówi po polsku. Zleciałam ze schodów a to tylko koleżanka wpadła w odwiedziny. :haha: A już myślałam że jakimś cudem zmienniczka przyjechała kilka godzin wcześniej. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim cieplutko. Tak czytam i widzę, że większość już spakowana i do domku na święta pomyka lub pomykać na dniach zamierza.  A zostaje ktoś w DE na święta? Od niedzieli dołączam niestety do banitów, ale to już naprawdę ostatni raz. Za nic w świecie się nie dam więcej przekonać, choćby skały ....

Pozdrawiam wszystkich przedświątecznie. :cześć:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ewal8 napisał:

Dzień dobry wszystkim cieplutko. Tak czytam i widzę, że większość już spakowana i do domku na święta pomyka lub pomykać na dniach zamierza.  A zostaje ktoś w DE na święta? Od niedzieli dołączam niestety do banitów, ale to już naprawdę ostatni raz. Za nic w świecie się nie dam więcej przekonać, choćby skały ....

Pozdrawiam wszystkich przedświątecznie. :cześć:

@ivanilia40 i @fioletowa.mysz zostaja na pewno na swieta. Kto jeszcze, tego nie wiem.

Nie martw sie jednak, nie bedziesz sama, pdp na Ciebie czeka:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Grzegorz B napisał:

Myślę żeby faktycznie nie brać teraz w tym szaleństwie przedświątecznym. Będę tu już 7 stycznia. Gorzej jak w marcu kolejne dostanę

Nie wiem czy gorzej, moze lepiej. Namow ja, zeby przedstawila takze inne zywioly(to,  co widzialam nazwalabym woda i powietrzem, brakuje ziemi i ognia). Mialbys wtedy caly cykl, w sam raz do salonu:d

A jesli nie chcesz, to sprzedaj. Chetnie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Nie wiem czy gorzej, moze lepiej. Namow ja, zeby przedstawila takze inne zywioly(to,  co widzialam nazwalabym woda i powietrzem, brakuje ziemi i ognia). Mialbys wtedy caly cykl, w sam raz do salonu:d

A jesli nie chcesz, to sprzedaj. Chetnie kupie.

Ten pierwszy, który wygląda jak galaktyka, bardzo spodobał się mojej żonie. Te dwa może Też? Zobaczymy. Zapewne póki tu będę pracował,  będę dostawał obrazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grzegorz B napisał:

Ten pierwszy, który wygląda jak galaktyka, bardzo spodobał się mojej żonie. Te dwa może Też? Zobaczymy. Zapewne póki tu będę pracował,  będę dostawał obrazy

One maja wartosc nie tylko emocjonalna. Farby olejne i akcesoria plastyczne to naprawde duzy wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...