Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czy Ty aby nie za wcześnie wstajesz ? :szydera:

Kurde, zapitol od rana, bo na zakupach bylam. I jeszcze w nerwach, bo jak ubieralam buty, to zauwazylam, ze wszystkie swiatelka na routerze nie swieca. Zresetowalam i jak wrocilam, to bylo ok. Na szczescie.

I nadal dziala , bo jestem:d

Po obiadku padlam na pycho i sie nie ruszam nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Kurde, zapitol od rana, bo na zakupach bylam. I jeszcze w nerwach, bo jak ubieralam buty, to zauwazylam, ze wszystkie swiatelka na routerze nie swieca. Zresetowalam i jak wrocilam, to bylo ok. Na szczescie.

I nadal dziala , bo jestem:d

Po obiadku padlam na pycho i sie nie ruszam nigdzie.

Rozumiem strach o te światełka migocące . Mam tak samo nieraz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Rozumiem strach o te światełka migocące . Mam tak samo nieraz :szydera:

Malo, ze z lapkiem mam problem, bo dziala tylko na kablu, a wystarczy, ze wtyczka sie wysunie troche i juz mi sie wylaczy:przekleństwa:, no to jeszcze inny gnojek techniczny strzelil mi po oczach .

Caly czas na zakupach myslalam, czy dziad da rade ruszyc. Oczywiscie nie wszystko kupilam, ale pierdziu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

No:)Jestem z siebie dumna jak lew:):)Wór ciuchowych przydasi przygotowany do wywiezienia:)Jabłuszka do pieczenia przygotowane:)Mogę sobie teraz zafundować leniwe popołudnie:)Zasłużyłam:)

Zasłużyłaś :) ale teraz podnoś cztery litery i chodź na kawę.Ja robię :) :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Moi Drodzy:769_heart:

Nie wiem czy będę miał czas przed wyjazdem?

Czy będę miał czas na urlopie?

Więc pozwolę sobie już złożyć Wam Życzenia Świąteczne

wesołych swiat.jpg

Dziękuję i wzajemnie :) Wprawdzie ja ni wróg ni przyjaciel ale życzenia chętnie przyjęłam i odwzajemniam :) :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hawana napisał:

Malo, ze z lapkiem mam problem, bo dziala tylko na kablu, a wystarczy, ze wtyczka sie wysunie troche i juz mi sie wylaczy:przekleństwa:, no to jeszcze inny gnojek techniczny strzelil mi po oczach .

Caly czas na zakupach myslalam, czy dziad da rade ruszyc. Oczywiscie nie wszystko kupilam, ale pierdziu. 

Mnie syn pamiec dokupil ... i baterie nowa i jest lepiej niz nowy ... a on juz staruszek ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, anna5826 napisał:

Mnie syn pamiec dokupil ... i baterie nowa i jest lepiej niz nowy ... a on juz staruszek ...

Nie wloze juz ani grosza w tego rupiecia, bateria kosztuje 130.

Juz kupowalam. Inne wydatki tez ponioslam, bo sprzet tak jak auto wymaga wkladu.Tylko sa granice.

Teraz powiedzialam nie. Koniec. Lapek musi odejsc. Jak nie dam rady teraz, to jeszcze troche pozyje, moze srajtek go w czyms tam wyreczy, ale nie bedzie mi zycia utrudnial w nieskonczonosc. Howgh!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...