Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, foczka63 napisał:

Nic innego nie pozostaje,jak się posłusznie dostosować:)

No tak muszę zrobić :szydera:

Przeca nie bede gadac że coś nie tak.

Potem zrobie se po swojemu. 

A niech chłopina się cieszy, i ja też się cieszę :oklaski:

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z plot i przytargałam maszynkę do mielenia...czyli jutro robota mnie czeka :smutek: Grzybki odgotowane, cebulka zeszklona, zatem lepienie uszek mnie nie ominie :haha: Nawet miejsce w zamrażarce zrobiłam na ilości hurtowe produktu selbsgemacht :szydera: Wyciągnęłam wór z borówkami amerykańskimi celem powiększenia powierzchni mroźniczej, co spowodowało, że nawet konfiturkę jutro uczynię :haha: Odbiło mi? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Dokładnie...:oklaski: Widać, że ta @Afrykańska gówniara jeszcze ma powera :szydera:

A doopę ma nie powera . Picuje , że niby taka czyściocha jest ...taka nasza Rozenkowa ....jakby . Udawajmy , że wierzymy . Niech się bidulka cieszy . Sprawmy jej trochę radości i ...sosna :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udana wizyta na dzisiejszym flohmarku xd udało mi się wypatrzeć kogoś kogo dawno chciałam mieć xd zawiśnie u mnie na balkonie ku radości wnusi, a przedtem  umili mi drogę do Pl, będzie siedział koło mnie na siedzeniu pasażera przypięty pasem, bo tył mam już zajęty na fuull :) będzie do kogo zagadać :djestem ciekawa reakcji innych kierowców na autobanie na takiego pasażera..coś czuję że będzie wesoło.xd:o:trele:

33.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MeryKy napisał:

Ja nie widzę tych zdjęć. One chyba tylko dla wybranych?

Mogę Ci opowiedzieć obrazowo .Na jednym ze zdjęć , drugim od góry Elka przymierza biustonosz , tylko z zimna nie może se haftek zapiąć i co rusz biust wyskakuje z miseczek ...wyślizguje się . A ma go bardzo , bardzo obfitego ...biusta tego . Chyba silikony se pierdyknęła ...tak mi się widzi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie pozegnam czule i milo..spokojnej nocy zycze.

.jutro mam nerwowy dzien szogun na urlop wypad robi wiec mam troche do wysluchania....zeby nie bylo..kolejny raz to samo i moja zmiana zajedzie z szykiem wyladuje sie z busa...ciasto mi upiecze...serniczka na zimno:szydera:...a potem bedzie tydzien wytchnienia od toranagi ...tylko nocki beda moje ale....moc sprawcza wynalazku fenicjan  pozwala to przetrawicguggy.gif 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Joy napisał:

@scarlett a jak Ci wlepia mandat za to,że dopuściłaś się kidnappingu ? Toż on Dobro Ogólnoświatowe a Ty go sobie tak w autku za pasażera zatrudniłaś :szydera:

Co jest nie tak z moim kompem ze ja nie widze tych zdjęć co dzisiaj wstawiają :grzmotnąć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joy napisał:

@scarlett a jak Ci wlepia mandat za to,że dopuściłaś się kidnappingu ? Toż on Dobro Ogólnoświatowe a Ty go sobie tak w autku za pasażera zatrudniłaś :szydera:

:d niech oni się martwią i niech oni odpowiedni paragraf dostosują..:dyskusja: mój ci on :p za całe 10 ciężko zapracowanych ojrasków..:p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MeryKy

1) Sprawdź, czy  nie masz wyłączonej opcji "Pokaż obrazy". Jest taka funkcja, która pozwala po prostu wyłączyć pokazywanie zdjęć na stronach. Możesz to sprawdzić w opcjach - rozwiń w przeglądarce ustawienia i wejdź do "Opcje internetowe". W nowym okienku przejdź do "Zaawansowane", a następnie na liście przewiń do sekcji "Multimedia" i upewnij się, że opcja "Pokaż obrazy" jest ZAZNACZONA. Jeśli jest odznaczona, to ją zaznacz.

2) Przywróć ustawienia domyślne - jeżeli powyższe rozwiązanie nie pomogło, to możesz spróbować zresetować przeglądarkę do fabrycznych ustawień (tak jak telefon z Androidem). Wejdź do Opcji internetowych jak powyżej, przejdź do zakładki "Zaawansowane" i na samym dole kliknij w opcje "Resetuj" w sekcji "Resetowanie ustawień przeglądarki".

3) Sprawdź czy problem występuje na innych przeglądarkach

podpowiedź od wujka google :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...