Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, BabaJagusia napisał:

Ja tam wolę twarde ale cienkie ciasto.Takie z semoliny i z jajkiem.A najlepsze jest to,że nie potrafię sama zrobić.Ani pierogów a tym bardziej uszek.Dlatego robię pieczone w piekarniku ,kulebiaka i paszteciki.Trudno;).

Każdy ma inne umiejętności, upodobania i kubki smakowe :haha:Z semoliny nie jadłam, ale pieczone w piekarniku tez robiłam...pycha :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krista napisał:

Dzien dobry Darf ich?

Jak już zasilam forumowe łono to zaczynam się w nim urządzać. Ale, żeby nie było jak w słynnym powiedzeniu Stefana Kisiela cyt. jestesmy w d.pie ale najgorsze, że zaczynamy się w niej urządzać

Otóż nie, ja się tu urządzam w zachwytach a tamta d.pa to tylko polityczna aluzja

Miłego dnia i jeszcze milszego i jeszcze jeszcze milszego.

Krista urządzaj się,urządzaj :) Tylko pamiętaj ten szeroki ,mięciutki fotel tam w rogu jest mój.Jego nie przestawiaj bo uwielbiam na nim siedzieć i podglądać:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Bardzo śmieszne :lanie:

zauwaz dwie porcje to nie to samo co dwa kilo...nie doszlismy do porozumienia z  moim mlodszym w kwestii wigili a w  zasadziez jego.....narzeczona lub kak kto woli byc moze z moja przyszla synowa ...wiec na 90% cie nawwiedze....poprostu prosze o  10 sztuk wiecej 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna.beata gdzie rozowe okulary?

a co ma jedno do drugieg? moj rozowy swiat to jedno..zwlaszcza jak jeszcze zapale cos dobrego..wtedy ma bardzo wyraziste kolory:haha:...zobacz fioletowa....najarana ze ho ho ho i ma glowe pelna pozytywu

a tu...to temacik najbezpieczniejszy w swiecie.... a jaki przyjemny

a serio...mam je na nosie...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj ...Lucy tylko tak kokietuje ...lekuchno , że niby taka skromna , poważna i tylko na tematy branżowe  :szydera:

ja????w zyciu...ja?? ja???:kopara:basienko....ja porzadnicka z tych co w kosciele calkiem z tylu siedza....

skromna az nadto, powazna?????jak mnie ktos nie zna lub poznac nie chce...to moze....no moze tak mnie odebrac....

ciemna strone mocy tez posiadam...

tematy...przerozne....branzowe rowniez

jak ty mnie dobrze znasz...

zmija zmijke pozna co nie??:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

ja????w zyciu...ja?? ja???:kopara:basienko....ja porzadnicka z tych co w kosciele calkiem z tylu siedza....

skromna az nadto, powazna?????jak mnie ktos nie zna lub poznac nie chce...to moze....no moze tak mnie odebrac....

ciemna strone mocy tez posiadam...

tematy...przerozne....branzowe rowniez

jak ty mnie dobrze znasz...

zmija zmijke pozna co nie??:haha:

Na kilometr ...wyczuje  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Protestuję przeciwko określeniu na literkę "h"...:szydera:  Normalna...takie określenie bardziej mi się podoba...:oklaski:

wiesz jak trudno jest sobie samej to wytlumaczyc??? a co dopiero z tym dobrze sie poczuc...mi to zajelo...czekaj...14 plus...5 ..w sumie 19 lat...a teraz mi to lotto....

a jak juz...to na dwie literki c i h

i bardzo mi dobrze z taka swiadomoscia...zwlaszcza ze innych ona irytuje

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii pierogów, moja Mama robi pyszne, teściowa dobre, ale teściowa mojej siostry robiła najlepsze, przez całą wigilię podjadaliśmy a wszystko inne było tylko spróbowane :haha:.

Dobrze że Halinka to przewidziała i narobiła hurtowo. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...