Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nudzę się...i wymyśliłam sobie, że...w tym roku zrobię uszka do barszczu :haha: A co sobie będę odpoczywać :szydera: Jak sobie wczoraj zrobiłam podejście do zakupu i usłyszałam 28 zł za kilogram uszek z PIECZARKAMI to mnie zmroziło >:( Nie dam dziadom zarobić...sama wyprodukuję ilość pożądaną z uzbieranych "tymi rencami" leśnych darów :oklaski: Już je namoczyła, a wieczorem będę gotować...czyli jutro otwieram linię produkcyjną :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

U mnie ciąg dalszy wczorajszych atrakcji. Pan C. walczy z zamkiem (na razie 1:0 dla zamka ;)), ja robię za stróża (siedzę i czekam na koniec pracy w razie konieczności wyjazdu po jakaś śrubkę czy inny cylinder ;)), a w szpitalu czeka Jola aż ją wypiszą i aż ja tam dotrę (trzeba przebić się z jednego końca miasta na drugi).

Poza tym wszyscy zdrowi (?!) czego i Wam życzę oraz zimę mamy na całego :).

 

 

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nudzę się...i wymyśliłam sobie, że...w tym roku zrobię uszka do barszczu :haha: A co sobie będę odpoczywać :szydera: Jak sobie wczoraj zrobiłam podejście do zakupu i usłyszałam 28 zł za kilogram uszek z PIECZARKAMI to mnie zmroziło >:( Nie dam dziadom zarobić...sama wyprodukuję ilość pożądaną z uzbieranych "tymi rencami" leśnych darów :oklaski: Już je namoczyła, a wieczorem będę gotować...czyli jutro otwieram linię produkcyjną :haha:

zrob dwie porcje wiecej:$

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nudzę się...i wymyśliłam sobie, że...w tym roku zrobię uszka do barszczu :haha: A co sobie będę odpoczywać :szydera: Jak sobie wczoraj zrobiłam podejście do zakupu i usłyszałam 28 zł za kilogram uszek z PIECZARKAMI to mnie zmroziło >:( Nie dam dziadom zarobić...sama wyprodukuję ilość pożądaną z uzbieranych "tymi rencami" leśnych darów :oklaski: Już je namoczyła, a wieczorem będę gotować...czyli jutro otwieram linię produkcyjną :haha:

Jak już wpadniesz w ferwor produkcyjny,to haratnij tak ok kilogram więcej.Potem poproszę o zamrożenie.Nie to chyba lepiej ugotować i zapakować próżniowo.To dla mnie.Tylko nie mam pomysła jak to odebrać:haha:.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, BabaJagusia napisał:

Jak już wpadniesz w ferwor produkcyjny,to haratnij tak ok kilogram więcej.Potem poproszę o zamrożenie.Nie to chyba lepiej ugotować i zapakować próżniowo.To dla mnie.Tylko nie mam pomysła jak to odebrać:haha:.

Wyzyskiwaczka :szydera: Dobrze, że mam grzybów mało i nie sprostam temu zadaniu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Wyzyskiwaczka :szydera: Dobrze, że mam grzybów mało i nie sprostam temu zadaniu :szydera:

@Mirelka1965 Grzybki zawsze możesz dokupić, dla mnie tyż prosze tak około kilograma

Ugotowanych i zapakowanych właśnie próżniowo :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry , pogoda wreszcie sprzyja wychodzeniu z domu,co zamierzam dziś wykorzystać w 100%. Dziadek ma dziś spotkanie ze znajomymi w restauracji,ledwie się wymigałam z tej przyjemności .Padło na córkę dziadka i musi mu towarzyszyć,sama też nie jest zadowlna z tego powodu,a mnie guzik to obchodzi,ja mam pauzę i już..

Miłego dnia wam życzę,jako i ja zamierzam mieć.:d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, BabaJagusia napisał:

Jak już wpadniesz w ferwor produkcyjny,to haratnij tak ok kilogram więcej.Potem poproszę o zamrożenie.Nie to chyba lepiej ugotować i zapakować próżniowo.To dla mnie.Tylko nie mam pomysła jak to odebrać:haha:.

Poczta niemiecka całkiem dobrze pracuje,praktycznie z dnia na dzień paczki na terenie Niemiec dostarczają.Wiem bo wypróbowałam ;)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Darf ich?

Jak już zasilam forumowe łono to zaczynam się w nim urządzać. Ale, żeby nie było jak w słynnym powiedzeniu Stefana Kisiela cyt. jestesmy w d.pie ale najgorsze, że zaczynamy się w niej urządzać

Otóż nie, ja się tu urządzam w zachwytach a tamta d.pa to tylko polityczna aluzja

Miłego dnia i jeszcze milszego i jeszcze jeszcze milszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witać się czy nue witać ? Oto jest pytanie. Ostatnio więcej czytam niż piszę. Widocznie leń we mnie zafościł się na dobre. :haha:Dzisiaj trochę z nim powalczyłam a teraz czekam aż się rybka w paprykach upiecze i pauza. :oklaski:

Lenia pogonię trochę po południu i zaproszę z powrotem wieczorkiem. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mój najmłodszy wyskoczył z propozycją , że może pierogi i uszka zamówić w " pierogarni " ...owszem , maja dobre , ale go wyśmiałam . Ma mi przygotować ( kupić ) kapustę , grzybki mam w domu , mąki , jaja i te inne . Moje będą dużo tańsze i dużo lepsze ...@Mirelka1965

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mimochodem ( ach to moje nabyte poczucie obowiązku,bo z całą pewnością nie wrodzone :szydera:) umyłam szkliwa wszelkie z " salonu" , umyłam lodówkę ,dwa żyrandole,poskładałam pranie ,nastawiłam obiad ,leciuchno pogoniłam domowego leszcza bo ...dłuży mi się to czekanie na kuriera .:szydera: .A i zaraz machnę dwa okna dla Jezuska co to się niedługo narodzi ..."Magia Świąt " się rozpoczęła :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Afryka napisał:

A ja mimochodem ( ach to moje nabyte poczucie obowiązku,bo z całą pewnością nie wrodzone :szydera:) umyłam szkliwa wszelkie z " salonu" , umyłam lodówkę ,dwa żyrandole,poskładałam pranie ,nastawiłam obiad ,leciuchno pogoniłam domowego leszcza bo ...dłuży mi się to czekanie na kuriera .:szydera: .A i zaraz machnę dwa okna dla Jezuska co to się niedługo narodzi ..."Magia Świąt " się rozpoczęła :szydera:

Nie ma jak leniwie spędzony w domu czas :haha:. My mamy ogarnięte jako tako, trochę poprawimy w ostatni weekend przed godziną 0. Nie spinam się już. Zamówienia specjalne od dzieci, syn - rosół, córka -gołąbki zrobię, a reszta jak mi weny starczy. Ja coraz bardziej zbaczam z kierunku "perfekcyjna pani domu " na "h....wa pani domu" i dziwnie dobrze mi z tym :oklaski:.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...