Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :d

Choinka wczoraj zakupiona,  leży na tarasie i czeka na swój comming out....dwie malutkie przed wejściem ustrojone w swiatelka wyglądały cudnie przez 2 godziny bo się na jednej lampki przepaliły czy jaka sosna....:szydera:

Miłego dnia kochani :cmok:

@violka i @1bozka szczęśliwej podróży i fajnego urlopu :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Choinka wczoraj zakupiona,  leży na tarasie i czeka na swój comming out....dwie malutkie przed wejściem ustrojone w swiatelka wyglądały cudnie przez 2 godziny bo się na jednej lampki przepaliły czy jaka sosna....:szydera:

Miłego dnia kochani :cmok:

@violka i @1bozka szczęśliwej podróży i fajnego urlopu :cmok:

tez mamy tu drzewko..cale 1,2m wysokie ale lepsze takie niz zadne..ozdobki sie ogarnie..tylko ze to plastik fantastik..no coz...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A nie owsiki? :haha:

Może i tak być ...takie wespół - zespół ....Trochę to pewnie  przeszkadza , bo motylki w brzuchu łaskoczą ...doopa swędzi , drapać się nie wypada i co robić ....powiedz pani co robić ?! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Może i tak być ...takie wespół - zespół ....Trochę to pewnie  przeszkadza , bo motylki w brzuchu łaskoczą ...doopa swędzi , drapać się nie wypada i co robić ....powiedz pani co robić ?! :szydera:

na odrobaczenie pestki dyni podobno dobre sa:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. U nas deszcze ustały, pokazało się piękne niebo. Powoli ogarniamy dekoracje świąteczne, coś tam sprzątamy i jest fajnie. Nie mam napinki na święta, owszem coś trzeba posprzątać, jakieś dobre jedzonko ogarnąć, ale to nie konkurs i nawet moje krzywe placki cieszą się powodzeniem :d. Miłego dnia

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Choinka wczoraj zakupiona,  leży na tarasie i czeka na swój comming out....dwie malutkie przed wejściem ustrojone w swiatelka wyglądały cudnie przez 2 godziny bo się na jednej lampki przepaliły czy jaka sosna....:szydera:

Miłego dnia kochani :cmok:

@violka i @1bozka szczęśliwej podróży i fajnego urlopu :cmok:

Ewuniu ...a ta sąsiadka ..ta wredna Cipaczewska widziała jak te lampki jarzyły się te dwie godziny na tych chujenkach przed domem ? ....Jak ona widziała to git ..całe osiedle będzie wiedziało , że było cudnie ino się zjarało ...coś . I wystarczy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami:)Noc mało przespana ,pies się darł do świtu,dzików więcej jak ludzi,zryte dookoła jakby pług przejechał.Masakra:(

Zimy u nas niet.Niby zero ,ale dość ciepło.Śnieg oglądamy w TV:)Stokrotki gdzieniegdzie kwitną:)

Robotna żem od rana, aż się boję co dalej będzie:):)

Miłego dnia:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Wstałam bo wypadało , nie mam chęci do roboty ,a jest " parę" rzeczy które muszę zrobić choćby skały srały :papieros:...czas przecieka między palcami , nie mogę wpaść na właściwe tory ,ale mam genialną wymówkę na dzisiaj :Nic nie zrobiłam bo czekałam cały boży dzionek na kuriera :haha:, i tym optymistycznym akcentem kończąc ,życzę Państwu miłego dnia .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ewuniu ...a ta sąsiadka ..ta wredna Cipaczewska widziała jak te lampki jarzyły się te dwie godziny na tych chujenkach przed domem ? ....Jak ona widziała to git ..całe osiedle będzie wiedziało , że było cudnie ino się zjarało ...coś . I wystarczy :szydera:

No wlasnie nie jestem pewna czy Cipaczewska zdążyła zobaczyć....:szydera: dziś trzeba nowe zakupić....:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,zjeżdżam w sobote,ale dziś jeszcze czeka mnie przeprawa z firma.Załatwili mi Sindbada na póżno w nocy i mam sama załatwić sobie dojazd do Bielefeld-bo oni i tak mi dosc pomogli,jak twierdzi firma.Nie bede szlajać się z walizkami sama po nocy i w obcym kraju,załatwiłam sobie busa a teraz musze czekać az otworzą  ten swój burdel  i anulują mi bilet na Sindbada.Bedzie ciężka przeprawa,kolejna z wielu podczas mego tu pobytu.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może i tak być ...takie wespół - zespół ....Trochę to pewnie  przeszkadza , bo motylki w brzuchu łaskoczą ...doopa swędzi , drapać się nie wypada i co robić ....powiedz pani co robić ?! :szydera:

Nie powiem...nie powiem...bo nie pamiętam tych latających i swędzących...stworzonek :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...