Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

lykne sete i mi sie rozjasni zawilosc twej wypowiedzi ...O.o

.jedno male zolte z mlodu na dodatek wredne zwierzatko mi do glowy przyszlo..ale to qwa na literke k...czaisz i tak z niego labedzia juz nie bedzie:szept:

chyba musze znow walnac coz na rozruch szarcyh komorek...a sorki nie ten watek...tu nie pijemy...tu rozwazamy za i przeciw 

lodko...pozwol zyc...jakos tak to bylo

podymamy?:papieros:

Z Tobą nawet pod wodą :papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli dobiega końca pierwszy dzień mojego urlopu.Plan nicnierobienia wykonałam w 99% :) ale jutro muszę skończyć ze słodkim lenistwem,siąść  i pomyśleć co trzeba przed świętami zrobić.Jedyna nadzieja w tym,że myślenie mi wolno idzie to może do wieczora będę zajęta:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym, jak się po południu w witaskach witalam teraz weszłam do kawowego wątku zachęcona zaproszeniem przez Mirelke na bezkofeinowa już przyszło mi się dobranocnie pożegnać. Takiego speeda zaliczyłam

Już nie popłyne, nie pomogępozamiatane

Za dużo na 1 dzień  mimo,że takie konwersacje to to, co misie lubią najbardziej.

Super Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lucyna.beata napisał:

czym mu leczyles te pieczarki? 

tu juz sie pozbylam wprawdzie ale trwaaaalo to oj trwaaaaalo

Zejdę o 23.00 zmienić mu pozycję i Ci napiszę. Ma tych medykamentów tyle że nie chce mi się zapamiętywać. Ale skład z tego co pamiętam typowy. Ja się bawiłem w dystansowanie każdego palca.  U chodzących byłoby to niemożliwe

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Joy napisał:

O kurcze,to jakaś epidemia wśród naszych celebrytek.Wszystkie takie gładkie się porobiły.Musi ten alzheimer zaraźliwy być:szydera:

wszystkie mają Parkinsona i botoxuja się na NFZ

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...