Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Właśnie dlatego że hulają po nocach to na forum pusto. :haha:

Tiaaa...odezwała się ta , która wstaje świtkiem .....koło południa :szydera:

Dzień dobry ....

Już wybudzona  jestem, żebym była  zadowolona z tego powodu to powiedzieć raczej nie można ....no bo nie jestem . Próbowałam jeszcze pospać ...nawet w bety wlazłam , ale ni cholery ...sen poszedł się teges . Nie ma innej rady jak wypić kawę , wyjść ze stanu rozmemłania i nie marudzić ...a więc ...dobrze jest jak jest  ...musi sen jest przereklamowany :haha:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tiaaa...odezwała się ta , która wstaje świtkiem .....koło południa :szydera:

Dzień dobry ....

Już wybudzona  jestem, żebym była  zadowolona z tego powodu to powiedzieć raczej nie można ....no bo nie jestem . Próbowałam jeszcze pospać ...nawet w bety wlazłam , ale ni cholery ...sen poszedł się teges . Nie ma innej rady jak wypić kawę , wyjść ze stanu rozmemłania i nie marudzić ...a więc ...dobrze jest jak jest  ...musi sen jest przereklamowany :haha:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

wczoraj mamrotalas ze lucy nie daje za wygrana to masz...na poczatek masz grzesia z rannym...ptaszkiem...:haha:

dzien dobry 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze to nie ten watek ale nie moge NIE MOGE !!!!! sie powstrzymac...w koncu nie mam podwojnej ciaglej do wyjazdu.....zostalo mniej niz 10

juz w myslach ukladam co jak gdzie kiedy za ile itd...mam leb pelen mysli..nie moge za nimi zdazyc...

spalam jak mysz pod miotla....jakies powalne mysli ale mysle ze to i pogoda bo pizga cisnienie i jakies podswiadome podniecnie wyjazdem

guggy.gif

 

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho mam kawę jestem po toalecie porannej. Świata przez okno nie widziałem. Okno połaciowe śnieg zasypał Lucynka gratuluję wyniku jednocyfrowego na sztelomierzu. U mnie nadal dwucyfrowy  Basia, nie ranny, tylko od wiatru dzwonią rynny. Elka musi coś z tym zrobić. Fachowców wezwać, spać się nie da

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się zamelduję :oklaski: Nie będę opisywać jaka zgnilizna na dworze, nie będę opisywać jak mi się fanie spało, nie będę opisywać mojej radości z wczorajszego dnia kocykowego...no po prostu jestem i już :oklaski: 1826353844_dziedobrykonikigupoty.jpg.47574be5f80cc53f6f36bc1e5b209c36.jpg I tym optymistycznym akcentem witam się z wami życząc miłego, nie szajsowego dzionka :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Hej ho mam kawę jestem po toalecie porannej. Świata przez okno nie widziałem. Okno połaciowe śnieg zasypał Lucynka gratuluję wyniku jednocyfrowego na sztelomierzu. U mnie nadal dwucyfrowy  Basia, nie ranny, tylko od wiatru dzwonią rynny. Elka musi coś z tym zrobić. Fachowców wezwać, spać się nie da

ze nie wspomne o zimnym lozeczku...razem razniej :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To i ja się zamelduję :oklaski: Nie będę opisywać jaka zgnilizna na dworze, nie będę opisywać jak mi się fanie spało, nie będę opisywać mojej radości z wczorajszego dnia kocykowego...no po prostu jestem i już :oklaski: 1826353844_dziedobrykonikigupoty.jpg.47574be5f80cc53f6f36bc1e5b209c36.jpg I tym optymistycznym akcentem witam się z wami życząc miłego, nie szajsowego dzionka :oklaski:

dokladnie takie foto dostalam od gomorry...swego czasu..

sie rozbestwilas na tym wolnym kocyng opierdalaning i nicnierobing....

schowaj jezor i chodz na dymka...

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Hej ho mam kawę jestem po toalecie porannej. Świata przez okno nie widziałem. Okno połaciowe śnieg zasypał Lucynka gratuluję wyniku jednocyfrowego na sztelomierzu. U mnie nadal dwucyfrowy  Basia, nie ranny, tylko od wiatru dzwonią rynny. Elka musi coś z tym zrobić. Fachowców wezwać, spać się nie da

ale pomysl ze od jutra juz tylko jedna cyferka bedzie na twoim stelomierzu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

no ta twoja elke mam na mysli moze celowo te okna tarabania....zeby ci ziiiimno bylo i spac zebys nie mogl...

a serio...no mozna sie rozezlic jak czlek chce...a nie moze:haha:

Elka to stara hipiska. Bez podtekstów. Dzisiaj znowu mam sobie obraz wybrać będę miał niezłą kolekcję za jakiś czas

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...