Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 1bozka napisał:

@Baśka powtarzająca się sie mowi sie wie:szydera::szydera: a @Grzegorz B podpowie:szydera:

Powiem tak: jak się dzidzia nie zkaka do jutra do wieczora, to mu robię lewatywę jak ktoś chętny, zapraszam, pełna profeska, nawet wazelinę mam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :oklaski:Niedawno dotarłam do domu,zmęczona i niedospana ale szczęśliwa jak "k mać" :oklaski:Jutro mam w planie pidżamowy dzień i mam nadzieję na stu procentowe wykonanie planu:haha: Dziękuję wszystkim za życzenia szcześliwej podróży :cmok::serce:.Więcej napiszę jak oprzytomnieję,czyli mniej więcej koło południa jutro :) 

pobrane (29).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barbara48 napisał:

@salazar wczoraj myślałam o Twojej przyjaciółce i zastanawiałam się gdzie ona mieszka. 

Bo pisałaś że ma przyznaną reha w Niemczech. 

To po świętach musi znowu wsiąść w busa.

Życzę jej dużo zdrowia i szybkiego powrotu do formy sprzed upadku. 

A to przypadkiem nie jest Jola z tamtego forum? 

Dzięki Basiu, przekażę :).

Nie, Jola się forumowo nie udziela, to zbieżność imion.

Tak, będzie musiała po Świętach przyjechać do Bad Griesbach czy innego Bad Füssing ;). Mieszka w zachodniopomorskim, daleko, ale bus dowiezie ją na miejsce i po trzech tygodniach zabierze z powrotem. 

Nie była przekonana do rehabilitacji w De i najpierw powiedziała, że nie chce, ale kopnęliśmy ją w cztery litery i odkręciliśmy początkową odmowę. Bez sensu płacić z własnej kieszeni lub użerać się z ZUSem, jeśli tu można mieć wszystko za free.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Joy napisał:

Dobry wieczór :oklaski:Niedawno dotarłam do domu,zmęczona i niedospana ale szczęśliwa jak "k mać" :oklaski:Jutro mam w planie pidżamowy dzień i mam nadzieję na stu procentowe wykonanie planu:haha: Dziękuję wszystkim za życzenia szcześliwej podróży :cmok::serce:.Więcej napiszę jak oprzytomnieję,czyli mniej więcej koło południa jutro :) 

pobrane (29).jpg

Na powitanie:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ta Basia , która dożywotnio ( chyba :haha:) , przypisała sobie 48 :haha:

Osobiście dożywotnio wolałabym np. 38 lub nawet 35, ale jeśli Basię uszczęśliwia 48, to ok :D.

 

Melduję, że w pół godziny za oknem zrobiło się biało :). Myślicie, że to naprawdę zima przyszla?!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak...jestescie niesamowici.....skaczecie z tematu na temat jak kozy:haha: jak sie czlowiekowi wydaje ze juz kuma o co biega ratem..male wtracenie i domek z kartk pizga o glebe...ale na tym dyskusja przy kawie polega..wielotematycznie i tak trzymac

odosnie numeru strony to juz sie teraz odmladzam....:szydera:

wieszalam dzisiaj ozdoby w dunskim arcie..slicznosci powiem wam slcznosci tylko sposob strojenie zdecydowanie inny....smialam sie ze oskrobalabym te ozdoby ze zlota ktorym sa powleczone i na gruby lancuch by sie nazbieralo...zloto  czerwien i biel.. taka przewaga kolorow...udalo mi sie szoguna na mala choineczke namowic i nawet lampki ledowe zakupil na okolicznosc ubrania chociaz odrobine balkonu i okien od strony kuchni..te kilka detali i mieszkanie nabralo wyrazu..nie jest przerazliwie skandynawsko...kwiaty ktore poustawialalm we wszelkich kombinacjach plus non stos grajacy tv daja troche zycia w tych pokojach...bo przeciez mimo choroby zycie toczy sie dalej

ale ....ja chce juz do siebie....za niedlugo od jutra 9

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...