Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja to chyba tak naprawdę miśkiem jestem. Najchętniej zaległabym w gawrze i spała, spała, spała. I obudziła się wiosną.

A mnie sie spać wcale nie chce:haha: Nawet Ciebie dam radę dobudzić, powiedz tylko słowo a będzie uzdrowiona dusza Twa, jak mawiaja kaznodziejowiexd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Barbara48 napisał:

@fioletowa.mysz dawaj tego dilera, bo nie wiem jak przetrwam do nastepnego wtorku.

Czytaj Basiuniu uważniej . Toż nie po towarze jakimś , tylko robactwo fruwające w trzewiach @fioletowa.mysz zalęgło się...i smyra , łaskocze ...męczące to jest strasznie ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się

O ‎10‎.‎12‎.‎2018 at 10:28, Baśka powtarzająca się napisał:

Czytaj Basiuniu uważniej . Toż nie po towarze jakimś , tylko robactwo fruwające w trzewiach @fioletowa.mysz zalęgło się...i smyra , łaskocze ...męczące to jest strasznie ! :szydera:

@Baśka powtarzająca się Kurde to mole najprawdopodobniej xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Czytaj Basiuniu uważniej . Toż nie po towarze jakimś , tylko robactwo fruwające w trzewiach @fioletowa.mysz zalęgło się...i smyra , łaskocze ...męczące to jest strasznie !

Co Ty?! Zajebiaszczo jest właśnie. :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :d

Po siedemnastu godzinach dotarłam szczęśliwie wczoraj do domu,a w domu ...dalszy ciąg nieustającego" szczęścia " :d.Chłop pochłonął z " powietrza" tak na oko z pięć kilogramów ( oj skończą się obiadki u jego szacownej mamusi) ponadto w sypialni i przedpokoju zacieki na pół sufitu , sąsiedzi nas zalali ...i " troszkę" dałam upust ...no po prostu " szczęście" że mnie wybiło . Dzisiaj ,po przespaniu 10 godzin trochę ochłonęłam :haha:... także teges " ukochany dom,umiłowany dom.."

Miluśkiego dnia Mordecki :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :d

Po siedemnastu godzinach dotarłam szczęśliwie wczoraj do domu,a w domu ...dalszy ciąg nieustającego" szczęścia " :d.Chłop pochłonął z " powietrza" tak na oko z pięć kilogramów ( oj skończą się obiadki u jego szacownej mamusi) ponadto w sypialni i przedpokoju zacieki na pół sufitu , sąsiedzi nas zalali ...i " troszkę" dałam upust ...no po prostu " szczęście" że mnie wybiło . Dzisiaj ,po przespaniu 10 godzin trochę ochłonęłam :haha:... także teges " ukochany dom,umiłowany dom.."

Miluśkiego dnia Mordecki :całus:

To wiecej do kochania Ci przeszkadza, no wiesz...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Mole to w starych klamotach sie legną. Ja jeszcze mam całkiem młode wnętrzności:haha:

A doopa tam w starych klamotach . W szlachetnych , bo naturalnych ...wełna , bawełna ...a znasz to : w szafie mól do mola ...tweed ... jak ja nie lubię angielskiej kuchni ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Aaaa....tak jakoś :d nie mam nic specjalnie do powiedzenia...poza tym, że wszyscy mnie denerwują :szydera: znaczy się te domowe :d

  • E tam ...nie przejmuj się . Mnie ten " miejscowy " wk..denerwuje dziś od samego rańca . Właśnie wykonał telefon do szpitala w którym od soboty przebywa jego " wtorkowy " kolega . Jednak moc słowa " doktor " nie tylko w Pl ma znaczenie . Skubany ledwie gada i to z landrynkiem w gębie , ale postawił na swoim i dodzwonił się ...nawet lekarz z intensywnej podał telefon temu przyjacielowi , żeby sobie pogadali ...Do mnie tylko należało wystukanie numeru tel . ....Ufff...już mi lepiej , bo jeszcze kilkanaście minut temu myślałam , że w tv będą mnie pokazywać ...z takim czarnym paskiem zakrywającym oczy :szydera:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...