Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, sayonara 52 napisał:

loj loj tam, myszy sie boisz?

Sliczne sa!

Tyle ze w chalupie moga szkody narobic,

Przeciez biedna ,zziebnieta mysia nie ugryzie cie,:szydera:

Jesteś pewna ?...Przeca to normalny potwór . Oczy jak spodeczki ...uszy jak wachlarz @Maria Jolanta...ogon jak pyton tygrysi ...I Ty  próbujesz mi wmówić , że nie zaatakuje ?! :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

O mój Bobrze ,mam zmienniczkę od wczoraj i kruca bomba atomowa nimom casu ...pani bardzo absorbująca , chwili wytchnienia nie mam , gada non stop, własnych myśli nie słyszę .Teraz na bezczela piszę,a ona nawija ...w sumie miła, spoko kobitka ,ale już powoli wymiękam O.o .I w, związku z tym dziękuję hurtowo Wszystkimi Milusińskim za życzenia urlopowe , dziękuję pięknie :cmok:

Szczesliwej drogi do domu:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, beatrix+ napisał:

A to nie z łogonkiem na świńskiej pupci Ci się pomyliło? No ...ten zakręcony świderek....:szydera:

Nic jej się nie pomyliło :p Właśnie się dokształciłam :haha:

Prącie-u knura jest budowy włóknisto-sprężystej i w stanie wzwodu osiąga do 60cm długości.Żołądź prącia ma kształt korkociągu skręconego w lewą stronę i jej zadaniem jest wkręcenie się pomiędzy fałdy szyjki macicy podczas kopulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, violka napisał:

To nie jest  peruka , tylko naturalne owłosienie świńskiej gejszy :szydera:

Nawet swinska gejsza by sie ufarbowala do roboty i....skosnych oczu nie ma, ot co.

Obstawiam moja buduarowa markize:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, MeryKy napisał:

@violka no noo takie sprawy :haha:

I na kupach sie zna i na prąciach :szydera:

O bombach nie wspomnę!

Yyy, bąbkach znaczy. 

Ludzie kupują se gumki z wypustkami,  żeby doznania baba miała świńskie...

Ło sielpiańsko!xd

 

A ja moją  babkę  muszę nauczyć  mówić po ludzku. 

Już  nie  oczekuję  od niej  polskiego,  a jedynie  niemieckiego gadania. 

A ona pier...li w swoim narzeczu frankreich-Baden-Wartemburguen,  szumiąco szeleszcząco. 

Na dodatek komplet szczęk przesuwnych Góra-dół,  tak,  te  same co wysysa z nich zapas żarcia,  wcale nie pomagają językowi żadnemu. 

Zatem jak ona tak mieli i mieli,  ja z grzeczności przytakuję,  bo Mamusia na grzeczną dziewczynkę Betinkę wychowała..

Badmachenbetnachguckenhmokamol...:o:o

 

W efekcie ja zdziwiona że o 17.chce już do łóżka,  a ona obrażona,  że kąpiel nie gotowa!

xd

Ale Betinka poszła do serca przez  żołądek,  i po kolacji babci humor wrócił. 

Właśnie se oglądamy jakiś mecz. 

Pytam się  czy zna piłkarza Lewandowskiego?

Oczywiście! Gra w Bayern Monachium,  jest bardzo dobry!

 

A ja  Qurważ nie wiedziałam,  w jakim klubie gra...

Wstyd....uuuhhh...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...