Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sobota srobota.pompa srompa.....i tak dalej

ja na wyjezdnym dzisiaj  bede sie rozwijac z niemieckim db bahnem...ciekawe czy tym razem bez przygod...jakos pech ostatnio mnie sie przykleil zwlaszcza w powrotach

tak czy owak....za nascie dni a wiec mniej niz dwa tgodnie bede u siebie....

do tego czasu staram sie nie bardzo staram trzymac jezyk na wodzy i uciekac w inne pasjonujace sprawy....aczkolwiek od wczroja juz sie nie lubimy z szogunem a raczej....mamy tzw ciche dni....szef sie nadal....no coz musi to strawic ...ze  nie zawsze bedzie po jego mysli

dzien dobry mimo paskudnej pogody milego dnia najlepszego na caly dzien

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Myślałam , że będę się  pierwsza witać , ale Lucy pilnuje pierwszeństwa ...nie popuści :haha:...Sama siebie próbuję nastawić optymistycznie , bo wk..nerwa mam od świtu...ciemnego świtu . Mój doktor zawołał mnie za potrzebą upustu wilgoci swojej ...no i gut ...jak trzeba to trzeba , ale , żeby za pół godziny po tym wołać mnie co 15 -20 minut i pytać " która jest godzina ...o której muszę wstać , żeby duszowanie odwalić ? "...to już przesada i to wielka , nie jakaś lekka . Krótko przed 6-tą nie wytrzymałam i zjebutałam równo ....wcześniej delikatnie napominałam tylko ...Jednak chyba będę namawiać Elkę , żeby w prezencie gwiazdkowym zakupiła ojcu głośnomówiący zegarek ...taki jak miała moja Pusia ....Jedyne dobre to jest to , że już jestem po prysznicu , turban na głowie i nie będę myła głowy przed bezpośrednim wyjściem w miasto - dziś mam pierwszą w tym tygodniu półdniówkę ...trza ruszyć doopę , uszczuplić trochę portfel i koniecznie w DM -ie skasować geszenkowy , imieninowy kupon za całe 10 ojro . Dołożę ojrasów i perfomę jakąś zakupię ...Wygadałam się i już mi lepiej na duszy ...

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem narobiłam alarmu , bo pod samiuteńkimi drzwiami mysz urzędowała i chciała wcisnąć się do domu . Elka pogoniła ją , stwierdziła , że malutka jest ( dla mnie potwór wielkości hipopotama ! ) i gdzieś polazła sobie ... Na papierosa wtedy jeszcze dwa razy wychodziłam na taras ....Przed chwilą chciałam wyjść i nie wyszłam , bo ...ta franca musiała próbować wcisnąć się do domu , kiedy zamykałam już na noc " okratowanie " a potem drzwi wejściowe . Leży chyba przygnieciona na progu i chyba padnięta ...kuźwaaaa...jak ja się panicznie boję tych małych , szybkich stworzeń - myszy i szczurów ...Niech ta Elka już schodzi na doliny i ją wyciepie ....palić mi się chce a ryzykować w łazience , przy wentylatorze nie będę , kiedy Elka na chacie przebywa . Ona jara po piwnicach ( bo czuję ) jak jest w domu , ale to jej dom a ja nie mam też zamiaru całej doopy pokazywać ;)...A potwór u wrót spoczywa ...buuuuuu...brrrrrrrr....wrrrrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta ...nie.... fioletową to bym reanimowała ...usta-usta :haha:Ta była ciemnej maści i ...już jej nie ma . Elka wyciepała ją gdzieś w ogrodzie , daleko od tarasu . Przy okazji pokazała mi rowki i te inne bzdety , gdzie mysz może próbować się wcisnąć i podczas otwierania drzwi wpaść do chałupy . Drzwi porządne , bardzo szczelne ...tylko te pierniczone rowki pod nimi , gdzie potwór może się przyczaić i zaatakować ...Już i tak oswojona jestem , bo jak gdzieś  zdarzy mi się zobaczyć , że przebiega to nie wydzieram paszczy na cały regulator ...jak to drzewiej bywało . Staram się panować nad emocjami . Ćwiczę opanowanie .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że pizga...duje...no wiatr się nad morzem uaktywnił...paździoch jeden :haha:I obudził Królewnę, czyli mnie tym duciem :haha:A wolałabym Księcia w charakterze budzika poczuć :szydera: Nic to...rozczarowana wstałam, kawusię zapodałam, zaległości zaraz poczytam, zatem dzionek uważam za rozpoczęty :oklaski: Mogłam ja, możecie i wy...zatem...image.png.3cb700c835de9f9dd35caa637aa2ab78.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :love:.Nie powiem że witam cieplutko bo pogoda taka jak u was. 

Na rowerku nie byłam od wtorku i się nie zanosi, patrzac na prognozy.

Dzisiaj co 2 godz sie budziłam przez wichurę.

No nic, w pauzie odeśpię.

Miłej soboty wszystkim życzę :całus:.

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Maria Jolanta ...nie.... fioletową to bym reanimowała ...usta-usta :haha:Ta była ciemnej maści i ...już jej nie ma . Elka wyciepała ją gdzieś w ogrodzie , daleko od tarasu . Przy okazji pokazała mi rowki i te inne bzdety , gdzie mysz może próbować się wcisnąć i podczas otwierania drzwi wpaść do chałupy . Drzwi porządne , bardzo szczelne ...tylko te pierniczone rowki pod nimi , gdzie potwór może się przyczaić i zaatakować ...Już i tak oswojona jestem , bo jak gdzieś  zdarzy mi się zobaczyć , że przebiega to nie wydzieram paszczy na cały regulator ...jak to drzewiej bywało . Staram się panować nad emocjami . Ćwiczę opanowanie .

Nawiązując do tych potworów latających po tarasach mam pewne pytanie, ale to w innym wątku później wstawię , nie przy kawie i śniadaniu bo mnie odstrzelicie :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Kłaniam się pięknie wszystkim i buziole przesyłam  :cmok:

Ja się myszy nie boje....to bardzo miłe, malutkie stworzonka.....:d za to na widok pająka tracę wszystkie zmysły i walę na oślep :d

A poza tym pogoda jesienna, w Pl jeszcze nie wieje ale prognozy przepowiadają że wiatr będzie się wzmagał.

Ale mi to lotto...:d

Miłej soboty.  :cmok:

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...