Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ......

Wstałam z własnej , nieprzymuszonej woli ..." niania " działa , bo słyszę głośniejsze oddechy doktora ...nawet zajrzałam do jego sypialni , czy u niego wszystko ok . Śpi ...Czy tak nie mogłoby być zawsze ...bez wołania " ich muss " ? ...Dybra ..nie rozkminiam , tylko kawę trzeba siorbnąć , bo z rana smakuje najlepiej a i sztachnąć głęboko , żeby aż do pięt doszło też muss ...

Miłego , obfitego w prezenty ...tudzież rózeczki ( dla mnie tylko one )  dnia ...

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Za wcześnie wstałam i spłoszyłam Mikołaja xd znaczy strachliwy jakiś... czy coś. Trza sobie samemu fundnąć  prezent i chyba się kopnę "na miasto" puki nie wciągnie mnie jakiś polski kieracik bo wiadomo, że co się odwlecze to nie uciecze :haha:

Miłego dzionka i niech ten Mikołaj nie będzie taki święty tylko zwyczajny... z prezentami nie tylko na obrazku, może być to nawet zwykła gotówka xd bo przecież umiemy ją wydać :szydera:  Buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą byłam na "nasiadówce " u szefowej - Elki . W jadalni , na stole siedzą dwa Mikołajki....tylko im główki ze skarpet wyglądają :szydera:...Zapytałam , czy aby świeże skarpety ...Elka rozumie żarty i odpowiedziała , że " świeże ...używane , ale świeżo uprane " ...Jednak rózga latoś mi się nie należała :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Mikołajek , dostałam prezent w postaci wcześniej pobudki , ponieważ Anielicy pobierano krew do badania . Już od wczoraj , babcia jest zestresowana tym faktem , a teraz pogubiona całkowicie , nie wie nawet gdzie się znajduje . Więcej prezentów się nie spodziewam , bo przy moim szczęściu , mogę liczyć tylko na takie atrakcje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się image.png.cf2b5a06cbdffdbf917db2d7991cc240.png.....tak...tak..to...ja...wasz mikołajkowy prezent :szydera: Do bucika się nie zmieściłam, to sobie karton odpowiedniej wielkości przygotowałam już wcześniej :szydera: A tak serio...słodkości życzę każdemu i czasu szybko płynącego tym, co na zleceniach i czasu zwalniającego tym, co w domu odpoczywają :cmok: Miłych Mikołajek każdemu życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy ! :d

Niby towarzystwo w 90% w wieku poprodukcyjnym ,a napłodziło tyle,że hoo,hoo ,hooo ...ooo,ale mikołajowo mi wyszło :haha:...i aby nie wypaść głupio to też ...Miała baba Mikołajka powiesiła go za jajka !A chachary żyją, wódkę sobie piją ...:szydera:

Miluśkiego dnia ,na bogato i z przytupem :cmok:

Ps.U mnie ten" stary Pierdoła " był przedwczoraj i chyba dlatego,że zrobił maleńki falstart to nie okazał się kutwą , wręcz przeciwpołożnie ...no fajny z niego gość :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba pierwszy raz wczoraj wieczorem miałam reisefieber. Musiałam wstać o 1;35 i podjeść ciasteczek na uspokojenie. :haha:Pewnie dlatego Mikołaj do mnie nie przyszedł bo wszystkie mu wyżarłam. :szydera:

Zeżarłaś reniferowi ciacha ,to strajk ogłosił:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaju, Mikołaju! Wszystkie myszy Cię kochająxd 

Oraz dzień dobry sie z Wami w ten cudowny, grudniowy dzień! Kawa zaliczona, papieroch też, buziaki i inne śmaki zaliczone, prezenty obejrzane jeszcze wczoraj. Teraz trzeba poprasować ale co to dla mnie? Chyba w grudniu prasowanie też polubię:haha:

A w ogóle to na Mikołajki zostawiam wam tutaj tone pozytywnej energii i głośny, radosny, szczery śmiech! Taki prosto z serducha! Łapcie i dzielcie sie! Buuuzi, buzi! Miziu,miziu! Plum, plumxd

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Mikołaju, Mikołaju! Wszystkie myszy Cię kochająxd 

Oraz dzień dobry sie z Wami w ten cudowny, grudniowy dzień! Kawa zaliczona, papieroch też, buziaki i inne śmaki zaliczone, prezenty obejrzane jeszcze wczoraj. Teraz trzeba poprasować ale co to dla mnie? Chyba w grudniu prasowanie też polubię:haha:

A w ogóle to na Mikołajki zostawiam wam tutaj tone pozytywnej energii i głośny, radosny, szczery śmiech! Taki prosto z serducha! Łapcie i dzielcie sie! Buuuzi, buzi! Miziu,miziu! Plum, plumxd

Buzi , buzi ....miziu , miziu  to rozumiem , ale dlaczemu plum , plum ? .....Aaaaaaaa...że najpierw buzi , potem miziu a później na wilgotno ...czy coo ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...